Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. Kogu aine, mis musta auku kukub, koguneb ühte punkti, selle tihedus on lõpmatu ning seda punkti nimetatakse singulaarusseks. Singulaarsust ümbritseb sündmuste horisont. See on musta augu välimine piir, mille ümber aegruum on lõpmatult kõverdunud. möönge seda töika B)

    http://et.wikipedia.org/wiki/Valge_auk

    http://et.wikipedia.org/wiki/Must_auk

    raptor ma tean matemaatikuid kes öppimishoos hulliks läinud.arvutage aga edasi . köik see teooria keeratakse pea peale . mötelge ka kuidas saab kuskil mingi piir olla . nagu keskajal ei usutud et maakera ümmargune on.natuke loogikat oleks vaja .isegi matemaatiliste vahenditeta jöutakse vastuseni. ja see siin mingi välimise piiri omaarust loogiline jutt noh minujaoks on umbes see ,et keegi üritab mulle hugo boss-i pudelis sidrunilöhnalist troinoid maha müüa


  2. Ma arvan et teil sellist probleemi pole, aga sellest ajast kui ma hakkasin jõusaalis käima, hakkas mu 12 aastane vennatütar igatsugust jama rääkima, et mida sa käid seal jõusaalis, need on alaarenenud inimesed kes seal käivad, iseenda eputajad (ma saatsin ta selle jutu peale peesse) ükskord oli külas siis ma tegin kodus trenni, õlalihastele hantlite surumist üles, siis ta nägi, kuidas lihased ja veresooned punnis olid, jälle ütles et see on rõve, kas sa oma veresoonte pärast ei karda, et need lähevad lõhki, ise enda veresooni kardab B) , mulle meeldib kui punnis on. Kodus seinapeal on mul fitnessi kalender kus Ott ja Natalia Kiivikas peal on, siis ta jälle ütles et see on haige rõve pilt, et võta see maha, tulid tal sõbrannad külla, siis läks asi veel hullemaks ;) mul oli valgupulbri kott kapis siis näitas seal neile et näe nad söövad sellist p*ska sisse, ise talle üldse ei meeldi valgulised toidud, aga koguaeg tahab et ma talle seda valgujooki teen, pole teinud ja ei tee ka.

    Rääkigu palju tahes, mina alla ei anna, seda "naljajuttu" on veel aga praegu ei tule meelde, ärge arvake et minu perekond selline on, vanematele, onule, vendadele jälle meeldib et ma trennis käin, ütlesid et käiksid ise ka aga pole aega.

    nu temal ka voib midagi rövedat olla,kasvoi suhtumine oma onu-sse. mingi austus ikka voiks olla,mitte alandada. kas vend ka ükskoikne sinu suhtes? minu emal isal ja vanaema ka minu venna suhtes eelarvamus jumala-sse uskumisel. ja mul selle suhtes piinlik . et paljudes perekondades mingi kiiks ikka juures voib olla :D aga probleemile ju lahendus olemas ja ei peagi siin ju seda foorumis jagama,tegu perkondliku asjaga ju,vai kuidas?


  3. selge see ,et saast.noorel suurt raha pole ja sellise raha eest suurt paremat ei saa. kuigi jah kasutatud tõstekang ,mida loomulikult keegi suurt ei müü on investeering tulevikku. vene ajast kasvoi kellegil kuuris vedeleb ,isegi väiksema roostega on asjal oma väärtus.et jah üle saja kilo selle kataloogi kangile vist ei pandagi.esiteks originaalkettad ei voimalda minuarust ,kettaruumi jääb noh väheseks.tegu ongi ju tegelt biitseps-triipseps kangiga .noh laste kang , ta läbimööt ikka väike,ebamugav suruda ,biitsepsit jah kuiski veel.asi selles kui selle kataloogi kangi ostad ja 33-lt kilolt 100-le jöuad on jama majas B) seda kah,et liikuvad osad mis nendel on,ei maksa arvestada, näiteks mis trossiga voi plokksüsteemiga raskuste vabalangemine on ikka pehmelt äeldes paigast ära.ise olen selliseid tunda saanud -näiteks raskuse tömbad trossiga üles aga alla ei lähe ,vaata et lähed ise lükkad alla ;) noh kiilub kinni raskus seal teljel.ma ei tea aga kui mitmekesiseid harjutusi tahad ja intensiivselt trennida siis hea nõu ,hoia raha kokku ja käi kasvoi odavas jöusaalis.ja müü see vaba ruum maha :D


  4. nujah kangi nendel variantidel sees pole. mina isiklikult telliks 1-se variandi.sest isegi kui vaid kang on saab ise igasugu harjutusi möelda ja isegi meisterdada juurde endale ,sest ruumi peaks nagu olema?


  5. Kuidas on see võimalik et kogu universum on igavene, kusagil peaks ju lõpp ka olema B)

    minu arust küll ei peaks olema.isegi kui löpp on ,siis on ju millegi algus jälle.sest ebaloogilisem oleks siis kui universum kuidagi piiritletud,a mis siis peale seda tuleb? ;) et mitte midagi? no mind küll sellise lolli jutuga ei pane uskuma. mind küll rahustab rohkem vastus,et ei tea. ja mina täitsa üksskoikne selles suhtes ,et päike ja maa kunagi kaovad,sest inimkond lihtsalt selleks ajaks juba teisel planeedil,kohe kindlasti,kui ei leiutata midagi utoopset maa ja päikse säilitamiseks. :D


  6. jah hariv on kindlasti. tegelt mujalt seda kindlasti paljud lugenud.aga see küsitlusvorm on ikka meeletult efektiivsem ,et mällu püsima jääks,kui mingi teoreetiline tekst kuskil uudiste rubriigi all. et jah sellise mönus programmi isegi voiks teha nagu miljonimängu voi liiklustestide sarnane ,mis isegi rumalamal inimesel jätab vastused meelde. ja miks mitte eformulari kasutada küsimuste -vastuste teostamiseks. ma ei tea kas sellel süsteemil nüüd sai kasutada varianti et pärast annab öiged vastused ka teada. B) aga seda tean et vastuseid saab teatud aadressile saata ;)


  7. minul küll pinda ei käi. siis voiks öelda et ingleskeelsed viited ka käivad pinda?! tulge möistusele see foorum ei ole üldse mingi poliitlise kallakuga urges,nii et möla maha.küll aga ütlen et silma just jäänud seal sisutühjadpostitused ,mis voiks ära ikka kustutada,kui ju midagi öelda ei taheta. muidu ju koik teemad seal täiest foorumiga seotud!!!!

    ja venekeelne alafoorum ju ongi eraldi kurat.ei ole vaja ühesönaga niisama hüpata ma arvan.

×