Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. vaatan jah osad naised siin särtsu täis :D pilt ei ole ju kuidagi seotud fitness portaaliga,minu enda arvamus. aga naised samamoodi tegelikult isegi natuke koledalt mehelt midagi ilusat leiavad :D ja selles halba ole, kui see tüdruk mönele mehle isegi meeldima hakanud?


  2. kallis loomulikult,aga teistmoodi ju mees ei tulekski kohale! muidugist kui kultuurikeskuse täis rahvast,ma ei imestaks kui pilet 200-300 krooni kanti jääks. kui raha oleks endal,tuleks ka. ja kui endanimeline seminar tuleks,siis ka ei loobuks honorarist. tasuta hakkad tegema üritusi,siis jäädki. ja ühel päeval tahad raha ka selle eest ,siis ei kutsu sind enam keegi loengut pidama.


  3. ma ei tea kas õige aga kella aeg minule suurt ei loe kui ikka tahtmine töesti suur ,siis ma tegelikult lähen kasvoi kell kolm öösel,voimalust pole seni olnud ja organis mil seni sellist tunnet veel tekkinud pole. ikka olen püüdnud siis minna ,kui tunnen ,et olen suuteline maksimaalselt seda treeningut . isegi olen mitu mitupäeva treeninguid edasi lükanud. magamata oleks ka saanud treeningut teha ,heas konditsioonis peab olema,aga siis juba organism suurt seal vastu ei pea ,treeningmaht siis väiksem


  4. õieti mötled. nagu 10 km jooksu sa ka ju 100 meetri ajaga kogu aeg ju ei jookse.samas jah 100 meetriseid löike voib kah 100 teha .variatsioone palju. aga jah möni mees pakub varianti samas 5 kilti joosta maksimumiga ,miks üldse vaevata 10 kildiga. et erinevaid treeningteooriaid on kulturismis.kui praktikas mehel see töötab,ei olegi vaja möelda,miks see nii juhtus,et ta nii hää välja näeb. kah keeruline tekst sai nüüd B)


  5. täna küll nüüd halb ilm pole. aga asi hakkab jooksutehnikast. kui sa nagu kukk hüppad kohapeal, siis on see väga hea aeg ikka,mis sa seal mainisid.ja sinu jutust küll loen välja ,et aasta jooksul pole jooksnud ja imestad enda tulemuse üle. see loomulik kui ei tee trenni ,siis hakkabki pistma. ja algsed treeningud ikka täiega ikka ei panda. 1,6 kilti mingi aeroobne sul küll pole,jah kui sa seal seda poole tunniga hüppad läbi.tee natuke pikka maad ja pärast lühemat maad uuesti aja peale ,natuke ikka aeg paraneb . jooksu kohta ka kövasti lugemist internetis. mul vend ka köhnake ja ilusti jookseb. ainult haigused seavad piirid ette. ja tahtmist ka vaja. tee natuke trenni ka ja tule postita uuesti.


  6. Ma arvan just seda, et noortel on rohkem vaba aega ja rohkem aega netis ringi tuhnida, mida me ka teeme. Selle käigus külastatakse ka Fitnessi foorumit B) . Aga kindlasti ka suured foorumi läbustajad ja millest me muust õpime kui küsimustest. Tark õpib lollilt rohkem kui loll targalt !

    estikeelset konkurent-portaali ma nagu ei teagi,noh algelised ju. aga ikka amazon.ee(algne portaali nimi vist oli) see ikka pani paraja pöntsu,heas möttes :D sest lektüüri ega infot ei liikunud üldse ju. ja kiivikas pani oma panuse sellele et portaal lörri ei vajuks. minuarust foorumit ju alguses polnud? sai rohkem huvitavaid artikleid loetud . isiklikult ise portaalist hoian körvale nendel päevadel kui treeningutele ei ole pühendunud voi olen töbine. ühesönaga siis kui ei taha treeningutest mitte karvavördki juttu teha. :D koige pikem aeg vist nädal on oldud eemal. jama siis sellega et ,hulka vaja lugeda ja peab järgmiseks päevaks ka jätma :P ja foorumisse meelitab ikka see ka,et eesti tipud kulturismis , meedikud ja toitumis spetsid ka vahepeal siin soovitusi jagavad. suur tänu neile !!! ma ei tea kas liialdan,aga väga paljusid ikka motiveerib antud portaal suuremaid saavutusi tegema mitte ainult kulturismis,vaid ka teistes sportlikes ettevötmistes. minu

    jaoks on praegu portaali külastamise voimalus hindamatu väärtusega! B)


  7. jalgrattaga ka rallitanud talvel ja seal küll meeletu vahe suvel hingamisega. isegi morfiini kuuri olen saanud arstilt kopsude külmamise pärast . voi noh pöletik tekkis sellest ei teagi mis täpselt see oli. igatahes arvata tekkis kondensaat kopsu,sest öhus ja kpsudes erinev temperatuur. aenini olen proovinud rattaga söitmisel kasutada hästi väikest tempot ja siis koik korras. jooksmisel imelik,aga ei ole mitte nii hull see tulemus.


  8. ka ise käinud talvel jooksmas ,küll mitte viimasel ajal ,sest endal kopsud just kardavad külma. vigastusi pole eales önneks olnud sest talvel üsna rahulikult olen jooksud. riietus ,minule ideaalselt sobib kiledress,millel puuvillane vooder ka pükstel. - 2o ja lisaks olen ka jooksud ,täitsa voimalik,aga körvad,päsesarnad kannatavad. ja lisaks tuleb öhukesed püksid alla panna. kael hea oleks,kui ikka ilusti kaetud oleks soojalt , isegi sügisel olen kaela kinni katnud, sest tuulise ilmaga on see kerge kannatama. jalatsid,mingid matkajalatsid,minu jaoks isegi -30 .ga suht mötetu. villane sokk jah jooksusussis parem variant. jalg kohe kindlasti nii külma ei saa,pigem siis kui mööda maastikku jooksed soojema ilmaga mingi lörtsi sees ja jalg niiskust saab. pöhiline ikka see,et rindkere tuult ei saaks.


  9. heh ma hakkasin mötlema ,mis annab käteköverdustel juurde see,kui sooritus teha 3 näpuga? (kahe käega 6 näpu peal :D ) see jah annab voimaluse pühenduda tasakaalu ja tehnika täiuslikust?(kordinatsiooni?) aga palun. inimene kui soovib raskustele ,rekordile pühenduda,siis see ju voib takistuseks saada ,kui

    sa hakkad mötlema veel soorituse lisaturvalisuse peale. jah arvan et see vajab voibolla harjumist,aga milleks? minuarust küll rinna erinevat lihasgruppi see ei treeni. kui rusikas samas asendis kasvoi 90 ära väänata isegi siis ei möjuta rinna see teistmoodi ju rinnalihaste tööd.(ma ei möelnud kui haaret muuta käsivarsi liigutades,vaid kui ulmelise vaatenurga alt rusikas oleks käsivarrel 90 kraadi teistpidi :D ) sest näiteks rööbaspuudel raskustega (vist scott-i harjutus peopesad väljapoole surumine tundus mulle küll veidi teistmoodi möjuvat,kahjuks ei ole saanud seda tükk aega proovida ssanud :) ) et antud teema tundub küll rohkem mingi filmi trikimehe taskust variant olema,et inimestel igav ei hakkaks ja huvitav oleks jöusaalis ;)


  10. ee. tegu seekord ei olnud ju Marek Kalmusega, surujaks oli seekord Janar Rückenberg aga jah väga hea enesekindlus, kõva värk!

    marek postitas esimesena selle video sellesse teemasse ,selle ütlesin,et marek nagu oleks öudusvideo siia postitanud :)

    aga jah ise ka pealt ära veeretanud mönikord,kuid mitte nii suurt raskust selle oli hirmuäratav :o

    muideks huvitaks selline asi,voibolla juba teemas läbi käinud,mis tulemused sul kükkimises on? et kuidagi silma ei hakanud et sellest videot oleks.


  11. :D surumisvideot hakkasin vaatama (ilma helita)ja kah kõhedaks läks kui peeglist nägin et peale kaameramehe seal kedagi polnud. tegelt kui kiiruga kaamera nurka viskad siis ka hästi läinud. aga täitsa alguses kohkusin,möeldes ,et ta üksiseal kuskil puki peal sätib kaamerat...........mötlesin et marek näitab mönd öudusvideot :lol:

  12. selliseid on hulka veel,aga osad nöuandeid ei hakkagi kuulama ja surevad ka rumalana.põikpäisus. ei ole ju sünnis noorte targutamisi kuulata. :D ei tea ise ka voibolla selline kiiksuga olen?et noh toitumises jölle midagi radikaalselt uut avastatakse ja vanurid seda omaks ei vöta tavaliselt.


  13. Sul on siis pere ja tutvusringkonnaga vedanud. Minul on lood hoopis vastupidi. Vanemad ei ole sugugi õnnelikud, et ma sporti teen. Eriti ema. Enam-vähem iga päev kuulen märkusi stiilis "milleks sa seda sporti teed??", "jäta maha", "miks sa end tapad?", "vaata, kui koledaks sa muutusid", "sa raiskad aega" jne. Enamus tuttavaid ka aru ei saa, milleks seda jõusaali veel vaja on. No vähemalt midagi selle kohta ei ütle, spordist ja trennist me ei räägi kunagi.

    ju sis tervis ei ole esmatähtis.ei ütleks et atleedid nüüd elu raisku lasevad. ei pea ju raha pärast elu elama. ja kui täisealine sis pead oma tee valima kelle järgi.nad elavadoma elu ja sina ajad oma rida. tegelt osadel noortelt palju öppida just vanematel inimestel.ei ole vaja halba eeskuju noortele edasi kanda.

×