Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. Nu k6hulihaseid teen nii et ikka selg sirge ja l6ug mul rinda ikka ei puutu :rolleyes:

    Kvalitteetsusest ja korralikkusest - ma yritan, aga raskused kuluvad siiski väga ära ja praegu hakkangi m6tlema, et ehk on selg liiga maas arengust v6rreldes k6huga.

    Harjutus mis mulle veel muidu k6hulihaste juures meeldib ja harjutustepangast v6etud on see sellili maas jalad seinal nagu istumis asend käed kukla taga ja t6stad keha :) annab tunda hästi ja vot seda ma palju teha ei suuda :P mingi 30 vb ja siis on tunda suurt suurt pinget.

    Pacman vabanda minu v6hikklikust, aga mis on staatilised harjutused? :(

    K6hulihastega nii, et ma ei tahagi neid l6pmatuseni pikalt teha :/ ei tundu 6ige nagu ;)

    kas siis lahenduseks v6in muidu lugeda selle, et v6tan paar raskust nii, et suudan maksimaalselt ytleme, et 50 kordust teha?

    Tank sul on selles suhtes 6igus, aga ma ei olegi täiesti kindel kuidas täiesti 6ieti teha :S Amazonis oli kord artikkel mingist kulturistist ja tema viisist k6hulihaseid teha ja tema märkis ka ära et kvaliteetselt maksimaalse amplituudiga ja midagi veel ja et isegi kogenud kulturist ei tee siis yle 25 korduse vm.. hm peaks yles otsima selle artikli, praegu ise ka ei usu oma s6nu :) liiga hea tundub :)


  2. Mul on selline asi, et vahepeal kui ma ainult kerget hommikust trenni tegin, siis yheks harjutuseks olid k6hulihased. Algselt suutsin kuskil 50 teha l6petasin 200 juures siis v6tsin 6 kg raskusi 6lgadele ja lasin esimese seeriaga 75 ja rohkem ei suutnud. Dilemma seisab nyyd siin, et olles v6tnud l6puks kavad jälle käsile on seal k6hulihaste kohta niipalju et 3xMAX. Kas ma t6esti peaksin siis rassima yle kahesaja neid sisse, v6i äkki ikka raskused kaenla ja vähendan kordusi niimoodi?

    :P


  3. Muidu see nädala kolmas päev on nagu seljale, aga ma olen j6ut6mbe sisse lisanud teisele päevale ja see on mul asenduseks jalapressile :P

    selja sirutus, kang seljal ettekallutused, Keretõsted need proovin kindlasti ära :) aga pulloveride jaoks mul ei ole ei hantleid ega mugavalt head kohta kus teha :D Peab vist leiutama veidi ;)


  4. mida vähem masinatega seoses ja vabade raskustega tegemist seda lihtsam mulle, sest pole ligipääsu masinatele :S

    Harjutustepank kyll aga ma ei tea sealt vaadata missugune täpselt alaseljale on!

    Asi on selles, et ma tahan kaks harjutust kavast välja vahetada - meestele treeningkava jaotatuna kolmeks, kolmas päev kaks viimast harjutust -, aga ma ei tea millega :) ja alaseljale tahaksin v6imalikult pingelisi harjutusi, et korralikult seda kurnata :P


  5. Asi siis selline,

    kasutan praegu amazonist v6etud kolmele päevale jaotatud treeningkava. Pikkus 186cm kaal 72 kg. Yritan päevast proteiini u. 160 g juures hoida (alles lyhemat aega), palju ma sysivesinike peaksin tarbima ?

    P6hiprobleemiks on tegelikult see, et tahaks teada kui ma harjutustepangast v6tan endale m6ne lihasgrupi treenimiseks lisaharjutusi ntks. trapetslihasele, k6hule, rinnale, kas see oleks siis lihtsalt rohkem kasu mulle v6i kavale juurde pannes pingutaksin lihased lihtsalt yle? Muidu nagu oleks tore kindlustada, et kui trenni tehtud siis ikka korralikult :P

    ja kui keegi viitsib siis v6iks veidi aeroobsest trennist rääkida, palju seda peaks vastukaaluks, et vastupidavust hoida ja kust ma yldse infot aeroobsete harjutuste kohta saaksin? v6i on see niisamalihtne, ratta selga, ujuma v6i jooksma=? :unsure:

×