Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. Kui palju sysivesikuid peaks päevas tarbima?

    massikasvatus

    Ise olen: 73kg

    187,3cm

    M

    Vabandust kui see on väga korduv teema, aga ma ei leidnud vastuseid foorumist!

    Igasugu jama see täis ja ei ole lihtne leida sealt vahelt 6iget vastust!

    Ja artiklitest ma ka kahjuks ei leidnud endale vastust :P

    Ja palun, kui kellelgi ainete kohta on kysida, siis v6iksite siin kysida, siis

    oleks ainete kohta k6ik yhes kohas, muidu v6ib otsima jäädagi :(:(


  2. Kas keegi oskab mulle midagi rääkida sellisest tootest (sysivesikud)?

    Malto

    [uFS] 79.00EEK

    Maltodekstriin

    100g - 1582kj/378kcal

    Valk - 0g

    Süsivesikud - 94g

    Rasv - 0g

    Maitsed: Naturaalne

    Suurus: 800g

    Teine kysimus selline, kui ma tellin robocopist midagi ja valin et maksan hiljem, kas see tähendab, et hiljem myygipunktis sulas? ja kuidas see maksan hiljem kohale tellimisega käib?

    Aitäh vastuste eest.


  3. Vabandust, et nyyd foorumit chatina kasutan*

    , kuid ma arvan, et ma kyll und ei saaks kui ma nii poolikut trenni teeks :P

    L6petamata tunne oleks :(

    V6ta trenni aeg varasemale kellaajale (: ma arvan et äkki nii et trenni l6petad umbes 3 tundi ennem magamaminekut, nagu ( HAPPYHOUR!!) toida lihast ja kosu ;) Tee ikka rohkem seeriaid :P v6ta siitsamalt lehelt treeningkavade hulgast endale midagi, ntks algajate kava alustuseks :(

    Kui ma oleks sinu lihas siis ma ei saaks aru mis sa minuga teha tahad ;)


  4. ah krt pean ikka ruttu kysimuse ka uuesti panema muidu Jackie ei oska jälle kaks kommentaari kokku viia <_<

    Kaiv-->> Tahab vist midagi sellist öelda, et selja päeval on tal hirmus tahtmine sooritada rinna-, triitsepsi- ja biitsepsi harjutusi.

    KYSIMUS-->-ed> KAS ON SEE HALB KUI MA NII TEEN??? PINGUTAN MA END YLE V6I MIDAGI SÄÄRAST??? V6I AINULT ROHKEM KASU MULLE???

    nyyd vist on arusaadav ;)


  5. Hehehe.. Munad on odavad ;)

    vaevalt et sa rahuldaksid oma isu kasutades pulbrit.

    Kartulitest saad igasugu vahvaid "vaeseinimese" toite valmistada. Makaronidega on ka v6imalik igasugu häid asju teha! Muidugi jah osta pihve vm midagi, odavaid viinereid, et saaksid maitse suhu.

    Hm sul jääb kyll proteiini väheks. Valke lihast ja värgist sa vist lubada ei saa? Muna, söö muna seal on.

    Noh tglt osta v6id jah ehk mingi odava valgupulbri ja seda väheke tarbida toidu k6rvale m6nes joogis, nii et seda sul ikka pikaks pikaks ajaks jätkuks, et sa oma raha tuulde ei laseks <_<

    Ykskord tegin möksi, leiva tykeldasin pannile 6li muna piima juustu k6ike mida leidus kylmkapist ( konkreetselt head sööki nagu polnud ) praadisin ära ja päris kobe ja maitsev k6hutäis.

×