Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Treeningmenüü otse poeletilt

    See küll mingi treeningmenüü ei ole, mis nendest soojalettidest saab.
  2. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Kas sul on mingid kindlad harjutused, kuidas tagasi saab diski? Mul läheb 3 nädal, korraks oli juba parem, nüüd järsku jälle väga hull. Arvan, et teen mingi harjutuse valesti.
  3. Asjatundjad aidake!

    Jooksmisega kulutatud kaloreid on kõige raskem mitte tagasi süüa. Keha stressihormoone täis jne.
  4. Enforcer'i blogi

    Võtte arvesse fakti, et 6 kuuga saab inimene kasvatada naturaalselt maksimum 4 kg lihast, ideaalse toitumise, trenni ja puhkamise juures. Siin vist enne postituse muutmist käis läbi, et nädalas 6 trenni, lisaks 10 seeriat jalgu iga ülakeha päeval. sellise tempoga peab algaja naturaalselt vastu täpselt 3 nädalat ja lihased vähenevad pigem. Eest ära arenenud õlad on seetõttu, et seal on rohkem androgeenide retseptoreid, mis reageerivad paremine steroididele. Ma olen näinud piisavalt mehi ja nende 5 kuu tulemusi, normaalsete kavade juures. Tulemused ei ole ligilähedaseltki sellised. Samuti olen näinud tavaliste alade sportlasi, kes aastaid jõusaalides käinud treeningu osana ilma erilise arenguta ja siis vahetusüliõpilasena usas "pudru" pealt treeninuna tohutu lihase arengu on saanud. Sa võid uskuda mida tahad, siin teemas on kas treeningaja pikkusega vähe liialdatud või siis vähe tummisemaid "massilisajaid" kasutatud.
  5. Enforcer'i blogi

    Esimene kuur läheb ikka õlgadesse. Lõpeta ära, enne kui tervise tuksi keerad.
  6. Erakordselt külmatundlikud käed-jalad

    sama siin. eriti vähese rasva puhul.
  7. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Ma just täna arsti käest küsisin ja tema sõnul ei tehta riigi raha eest ühtegi magnetuuringu pilti pärast kontrollimiseks, kas disk on nüüd tagasi läinud. Niiet kui sa 5x oma raha eest neid pilte pole teinud, siis ei saa ju kindel olla, et disk läks tagasi. Samuti olen vaadanud youtubest neid videosid diskitüki eemaldamisest ja ei kujuta päris hästi ettegi seda tagasiminemist.
  8. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Aga mida tähendab "korda saanud"? Valu kadunud, või oled pildi kah teinud, kus näha, et disk on tagasi läinud?
  9. Piim ja piimatooted

    Mul see mitmekesine menüü lõpeb alati ülesöömisperioodidega. Kogu lugu.
  10. Piim ja piimatooted

    Ja seda ei saa kõrvale jätta.
  11. Piim ja piimatooted

    75% maailma rahvastikust on laktoositalumatusega, eks selle pealt need teooriad tulevad.
  12. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Mul on ka diskiprobleem, aga ma ei usu, et see põhjustab valu. Diagnoosi saamisest 4 aastat möödas, sellest 3,5 ilma valuta elu, nüüd tuli sama valu järsku tagasi. Ma ei usu, et mul see disk 3,5 aastat mujal oli, kui praegu.
  13. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

    Kui üks puus on kõrgemal, kas saab ise kah kuidagi paika treenida?
  14. "Toidurevolutsioon" aitab

    Kas keegi teab kedagi või suudab kasvõi netist leida kellegi loo piltidega, kes on lchf järgi toitudes saanud rasvaprotsendi 30 pealt 7-8% peale? Kõik mis ma suudan leida, on ülipaksud saavad tavalisteks paksudeks. Mõtlen just tavainimesi, mitte neid, kes sellega raha teenivad.
  15. CROSSFIT Tallinnas!?

    Pole see crossfit midagi kallis, ühe korduse hinnaks tuleb alla sendi.
  16. Martinkink blogi

    Mul jäi vist mingi osa siit blogist vahele, aga miks sa 10 kilo tagasi võtsid? Kõhulihased ei meeldinud?
  17. -40 kg omal käel, edasi vajan abi

    Mul on üks moment päevas, kus ma saan oma enesetunnet täpselt hinnata ja võrrelda, see on hommikul ärgates. Kui söön hilja õhtul, on hommikul halvem olla, kui söön hiljemalt 6-7, siis on parem. Minujaoks on kellaaegadel tähtsus.
  18. Archangel'i blogi

    Kuidas saab selline postitamispidamatusega mees nii pika pausi teha? Kas tõesti vabatahtlikult?
  19. Seljaprobleemid

    Kas sa tegelikult kah proovid midagi muud peale valuvaigistite? Ma olen kah vahest nädal aega halanud ja operatsioonile mõelnud, siis võtan kätte, teen natuke harjutusi, istun sirgelt ja tõmbab vere käima ja valu kaob.
  20. JÕUSAAL mis seal on? Ja kas üldse on?

    Treenitud kehadega naised võiks saalis ringi liikuda.
  21. Martinkink blogi

    Bench dips on küll üsna karm õlgadele, ise olen tunda saanud tagajärgi, kui treenimatult laksama hakkasin. Rippes on vähe kergem, kuna õlad natuke loomulikumalt ja esialgu ei jõua palju teha niikuinii.
  22. SKG transformation journey

    Mark Sissoni kodulehel on igal pühapäeval postitus, kus ta toob viiteid uuringutele, mis tema teooriaid toetavad. http://www.marksdailyapple.com/weekend-link-love-304/#more-50814 Mismõttes "ei ole midagi oma teooriatele toeks toonud"?
  23. SKG transformation journey

    Milleks sellist jama ajada?
  24. Massilisamine

    Milliseid nad siis ei treeni? Keskmisi kõhulihaseid?
  25. Massilisamine

    http://www.weightrainer.net/training/beginners.html Mina tegin seda.
×