Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Ei no ja aga mis see kanep siia puutub *facepalm*

    Samahästi võiks öelda, et miks tankidega ei või linnas sõita nagu autodega, see ju ka liigub.

    Ma saan aru, mida Vägivaldur oma postituse all mõtles, aga lihtsalt vähe labane oli see.

    Tundub, et sa ikka ei saa ju aru. Küsimus ei olnud selles, mida müüakse. Näide puudutas seda, et kõikides ELi riikides peavad kehtima samasugused reeglid. Ei kehti ja ei pea ka kehtima.


  2. Sa tood praegu vale võrdluse. Tundub, nagu sa oleksid ravimiameti poolt ja need toidulisandid on narkoained ja illegaalsed ?

    Tegelt on see täiesti absurd. Ametionud ei tea ise ka mida nad räägivad. Omastarust on väga kursis, kuid tegelt mitte. Püüavad mingeid lolle vabandavaid teooriaid ja "keerulisi" lauseid välja mõelda, et tavainimesele jääks mulje, nagu toidulisandid olekski steroidid vms. Et ainult saaks trahve teha ja raha teha. Türi Paide noh...

    Võrdlusel pole häda midagi nende esimeste postide taustal.

    Ma hindan Ravimiameti pädevust antud teemal natuke kõrgemalt kui paari ärritunud noore anonüümi oma. Tundub mõistlik? Kuigi minu elus ei muutu sellest suurt miskit, et paar potti toidulisandeid müügist ära korjati. Kui Ravimiameti reeglid on müüjatele arusaamatud, siis on see hoopis teine teema.

    • Downvote 1

  3. Oleks võinud ikka oodata veel mõned sekundid. Pärastine röökimine "I am no homosexual" annab minu arust palju tõsisema signaali, kas oled kapis või mitte :D

    Kui selline käitumine oleks olnud tühjalt kohalt, siis ehk jah. Selles situatsioonis aga täiesti ok - inimesel on õigus olla suudlemata ja tunda täit tülgastust kui seda vastu tema tahtmist tehakse. Siit läheb minu jaoks ikka väga selge piir, kust alates on ok käratada "kuradi ****!", anda vastu tatti ja mitte saada homofoobiks tembeldatud.


  4. Sinu 4GB mälupulk ongi huumor.

    Olemas on juba 128GB mälupulk, vot see on juba midagi. :D

    Kui sul on vaja mingeid tavalisi max paar mega suuri töödokumente pulgaga liigutada, siis huumor on see kui ostad endale selleks 128 GB pulga. Milleks kahuriga varblast lasta?


  5. Sama lausega võib iseloomustada klassikalist tõstmist:)

    Võib, aga löömisest töötab keha seal siiski mõnevõrra erinevalt. Klassikaline tõstmine sobib väga hästi jõutreeninguks. Mina paneks eriharjutused siiski veel sinna peale.

×