Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Eks kahevõitlusaladel (MMA, taipoks, kikkpoks) on organsatsioone palju nagu kulturismiski. Ja nagu kulturismiski on osade organsatsioonide/võistluste tiitlid kõrgema tasemega ja raskemad saavutada.

    Kikkerite ja taipoksijate saavutuste ning tegemiste jälgimine on kõrvalseisja jaoks seda segasem, et nendel aladel jagatakse tiitleid ka erinevate reeglite järgi - full-contact kickboxing, low-kick kickboxing, semi-contact kickboxing, light-contact kickboxing, K-1, muay thai, shoot boxing jne. Siin on üleval näiteks WAKO erinevad reeglid: http://www.wakoweb.com/en/InfoPage.aspx?Ctn=82046

    Eesti sportlaste tegemiste jälgimine on lihtne, kuna Eesti on väike ja väljas käivaid võistlejaid väga vähe. Saab kõigi tegemisi hinnata. Maailma sporti jälgida üritades hakkab pea juba veidi rohkem ringi käima.


  2. Valguse kvaliteedi poolest on hõõglambid endiselt paremad, ja teised lahendused ei ole ökonoomsemad. Säästupirn on ilmselt kallim lahendus. Aga eks sellest ole juba räägitud palju.

    +1

    Igasuguste säästupirnide ja ledide valguskvaliteet ja hind ei kannata hõõglambiga võrdlust. Niigi on pime aeg masendav, seasilm laes ei tee seda kuidagi paremaks. Nii kaua kui led ja "sääst" ennast samaväärseks arendab, kasutan hõõgpirne ja halogeene.

    Lõuna-Hispaaniat ja Põhja-Soomet ei saa kõiges samadele standarditele allutada. Näiteks aastast 2020 tuleb ELis kõik majad ehitada 0-lähedase energiavajadusega. Justkui oleks energiavajadus sõltmata asukohast täpselt ühesugune. Isolatsioonimaterjalide ja ventilatsioonisüsteemide tootjate tillid on muidugi kikkis...


  3. Need asjad ei ole päris must-valged.

    1. Pole olemas mingeid surmavaid lööke, mida kakluses paljaste kätega mingi tegelane lööks a la 10st paugust 10 surnut. Muinasjutt. Jätame mingid imeolukorrad kõrvale ja räägime situatsioonist, kus kaks meest seisavad üksteise vastas rusikad püsti. Kui keegi tahab väita, et on, siis las ta selgitab, kus ta seda näinud on. Teile ei tooda mingeid näiteid. Parimal juhul räägitakse mõni Hiina muinasjutt või linnalegend, mida keegi olevat näinud. Surmalöökide jutt on peamiselt oma võitluskunsti müüvate inimeste reklaamijutt või müstika ihalejate legend, mida üksteisele väriseva hääle ja vilava pilguga räägitakse.

    2. Inimene võib kahevõitluses (tänavakaklus, kahevõitlussport) surma saada küll. Aga need juhud on seotud ikkagi õnnetuse või eelneva terviseseisundiga - õnnetu kukkumine, südameprobleemid, varasem peavigastus jms. Selline on reaalne praktika. Samamoodi on selle ninaluu ajusse löömisega. On mingi võimalus, et purustatud ninaluu tükid liiguvad ajusse. Näiteks kui on tehtud teatav ninaoperatsioon, siis pidavat see võimalus olema üle 10x suurem, et need tükid võivad aju poole teele minna. Aga see ninaluu tüki kusagile liikumise võimalus ei anna kuidagi välja surmalööki, millega terve ninaluu ühe pauguga ajusse lennutatakse ja mis igal korral õnnestub. Jutt ikka õnnetusest..


  4. Nojah, eks seal ole vist mitu korda teemaks tulnud ka uue kaalukategooria tegemine, milleks oleks siis Super Heavyweight, aga ilmselt seda veel niipea ei tule, kuna lihtsalt nii suuri võistlejaid oleks vähe.

    Eks see selle probleemi taha ongi jäänud. UFCs oli natuke aega tagasi probleem, kus -120kg polnud piisavalt tasemel mehi. Seetõttu ma ei usu, et nad raskema kaalu teevad.

    Suuremad kollid jäävad Jaapani freakshow-matšide jaoks.

    • Upvote 1

  5. Millega ma, hea inimene, nüüd täpselt mööda panin? :angry: Valgusta siis nii trendikate soengumoodidega mitte kursis olevaid inimesi ka, milline soeng on "pedemajakas", et heteromees jumala eest valesid signaale välja ei saadaks. Sest seda väljend "pedemajakas" tähendab - homoseksuaalile "siit saab" sõnum. Kui näiteks minu soeng kvalifitseerub sinu silmis "pedemajaka" soenguks, siis mul oleks väga keeruline seda mitte seostada selle väljendi tähendusega.

    Sinu soengutega seotud enesekindlus? Lause, kus ma ütlesin, et see ei käi sinu isiku pihta, vaid üldiselt, jäi vist lugemata?

    Mina sellisel tasemel edasisest argumenteerimisest loobun ;)

    Hmm, tundub, et ikka mingi sinu tundlik koht sai pihta...vaatamata sellele, et ma endast rääkisin ja mainisin, et teiste juuste kasvatamine/kasvatamatus mulle absoluutselt korda ei lähe ning seksuaalse sättumusega jutul seost polnud. Keeruline.

    Mis ma oskan öelda. Kui sul ikka on vastav soeng, siis ju sa ikka mehega lõpuks abiellud. Aga tõelise 21. sajandi mehena elad üle. Mina, kui 20 sajandi slaavi lühijuukseline ürgjäänuk, siin aidata ei saa. :D


  6. Minu meelest on kummaline nimetada mehi, kes enda välimuse (sh. juuste) eest hoolitsevad, pededeks (sinu järgi juuksed=pedemajakas). Selline suhtumine on üldiselt prevalveeriv just inimeste seas, kes on liialt kinni eelmise sajandi ida mallides. Samas muidugi, kui enesekindlust on nii vähe, et peab oma ürgmehelikkust igal võimalikul viisil välja näitama, on selline retoorika arusaadav.

    See ei ole kindlasti jutt sinu kui konkreetse isiku pihta, vaid avan veidi üldist tausta.

    :angry: Pedemajakaks kutsutakse ühte soengut. Pole mingit otsest pistmist pededega, ega kellegi pedeks nimetamisega. Seega paned sa ikka väga mööda.

    Minu soengutega seotud enesekindlus. ;) Lugesid Õhtulehest psühholoogialast artiklit?


  7. Aga ma pidasingi silmas pigem lihtsalt head vormi tavainimese mõttes, kui võistlusvormi. Nüüd mingid paksukesed vaatavad seda filmi ja loobuvad juba eos, sest nii rasket dieeti ei taha enamus ette võtta.

    Eks filmil on ka teine pool - päris lühikese ajaga on võimalik muljetavaldavaid tulemusi saavutada kui õige suund ja pühendumus olemas. "Imevahendiga märkamatult lihastesse"-fantaasiaga inimesi see film muidugi ei rõõmusta.

×