Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

    Jah, kindlasti ei olnud minu jutu mõte minu kõikiületav tarkus.
  2. Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

    Mina võin vaistlikult aimata, millest sa räägid, aga normaalselt sa seda selgitada küll ei suuda ja kui sa ei suuda seda selgitada, siis ei saa sina ka ju sellest aru. Ja kas sellisel juhul peaksid sa sellist selgitustööd tegema? Mida sa neile inimestele sellest valgupulbrist siis rääkida tahad? Kuidas sa kommenteerid näiteks Argo Aderiga juhtunut neile haritavatele inimestele oma selgitustöös? Argo Ader siis rääkis, kuidas tema tellis massilisaja (vadak ja süsivesikud tavaliselt) ja seal sees oli ka sellist huvitavat kraami, mis ta dopingukontrollis vahele jättis. Toidulisandid head ja Argo Ader paha valetaja?
  3. Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

    Kus kuramuse kohas on "keemia" nii defineeritud? Keelatud ained on keemia? Keelatud kus? Ernevates riikides on erinevad ained keelatud. Kas kreatiin on "keemia"? Kobramürk, nafta ja uraan on ka looduses täiesti olemas... Kas sina võtad vastutuse, et tavalised vabamüügi toidulisandid ei ole inimesele kahjulikud? Näiteks ei tekita diabeeti?
  4. Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

    Pidage mind tähenärijaks, aga ma TÕESTI ei saa aru, mida te silmas peate, kui te seda sõna loobite.
  5. Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

    Võiks hoopis teistpidist selgitustööd teha ja rääkida, kuidas sport (eriti tervisesport) ei pea tähendama pulbridieeti.
  6. Lugesin. Seal on suhteliselt mõistujutt, mida lugedas ja tausta nõrgalt tundes võin igasuguseid asju kokku mõelda. Mäng otsepääsmetega ja võistluste nihutamisega. Kedagi üritati Eesti dopingukontrollist mööda mängida?
  7. Bonsuna, sa oled siis dopingukontrolli vastu? Kõik ained peaksid olema lubatud? Aga seda ei hakka ju kunagi juhtuma.
  8. Süüdistad tootjat valgukotti peeretamises ning selle deklareerimata jätmises?
  9. siuke mees siis:D

    Kas kulturismis siis selline asi võõras on või?
  10. Kui ollakse riigi seadusandlusele kuulekad, siis justkui ju nagu ei ole.
  11. Mina pole aru saanud, kummad on kummad. Ühest küljest tipp-kulturismis keelatud ainetega läbi ei löö (reaalsus), teisest küljest, mis tulevikku on illegaalsel spordil (reaalsus nr 2)?
  12. Aga kus need suurte meeste liigad peaksid eksisteerima? Mingis riigis, kus pole keelatud aineid? Kas võistlejad peaksid ka kõik elama seal riigis? Või see mudel ongi normaalne, kus ained on keelatud, aga silm pigistatakse kinni, ei räägita, aga kõik teavad, et mingi liiga näol on tegu puhta stero-liigaga? Korruptiivne sport? Või näed sa mingit suuremat legaliseerimist tulemas? Mina ei näe. Edit: kirjaviga
  13. Osad fännid tahavad puhast sporti, osad tahavad 130kg kolle näha. Osad sportlased viibutavad sõrme ja ütlevad, et ainult puhas sport on õige, osad ei püüagi seda liini ajada ja võistlevad kontrollita liigades. Tänased puhtad on homsed ebapuhtad. Lisaks spordis olevate reeglite rikkumine on keelatud ainetega äritsemine ja nende levitamine paljudes riikides kriminaalne. Tippkulturismi tänasel kujul ilma keelatud aineteta poleks olemaski. Kulturismis täieliku kõrvaltvaatajana ei ole ma küll kindel, kas sellel alal mingit helget tulevikku on...kas teile tundub, et on? Milline see tulevik on?
  14. Kui kasutas, siis pole ju aus...
  15. Lisaks pole ka steroidid iseenesest halvad. Ma usun, et paljude inimeste elu ja tervis on päästetud meditsiinis just steroididega. Küsimus on kuritarvitamises ja sellisel juhul võib veega ka liiga teha. Seega mitte ained ei ole pahad, vaid nende vale kasutamine. Paljude ainete kasutamise üle otsustamine on seetõttu antud spetsialistide hoolde.
  16. Üritasin mõelda, mida see lause eesti keeles võiks tähendada ja pähe tulid ainult jaburad vastused. Ehk tõlgid selle lause mõtte.
  17. Kas sa ise ka saad aru, mida sa räägid?
  18. The Ultimate Fighter 10

    Sa said täiesti valesti ja vastupidi aru - hinnangute andmine ongi väga raske ja pingeline töö. Lihtsalt eesmärk on/peaks olema subjektiivsuse vähendamine ja olukord, kus hästi oma tööd tegevad punktikohtunikud jõuavad oma töös suhteliselt sarnasele tulemuseni (mõjutatuna vaatamamise nurgast siis ehk ainult). "Abstraktse kunsti" all mõtlesin täielikult mõõtmatut ja isikliku ilumeele järgi hinnatavat asja. Kõik areneb ja näha on, et ka UFC'l on oma kohtunike hinnangute ühtlustamisega kõvasti tööd teha. Mis siis noorest Eesti mmast rääkida. Töötame.
  19. The Ultimate Fighter 10

    Kes koolitab kus kohtunikke aastaid? Tead täpsemalt rääkida? Ma arvan, et ma oman ettekujutust kui lihtne või mittelihtne see numbrite kirjutamine on. Ka oman ma mingil määral ettekujutust kui raske on inimesi panna ühtselt mmad hindama.
  20. http://uudised.err.ee/index.php?06185183 Uurimus: alkohol kaitseb meeste südant. Väga julgustav joodikutele.
  21. "Kaalust alla" TV3- st

    Kas ma siis eksin kui ütlen, et seda osa ei olnud soovi inimestele näidata? Laamendamise mulje on siis meelega tekitatud või kogemata?
  22. Abi!!!!!

    Võibki juhtuda nii, et tükk aega ei juhtu hammastega midagi kui kaitsmeid ei kasuta...aga kaitsmed on ikka just selleks üheks korraks kui juhtub. Lisaks rahalisele paugule kulub selle jama likvideerimiseks palju piinarikast aega. Soovitan siiski see kummitükk ära kannatada.
  23. Järjekordne artikkel(elu24)

    Eks igaüks tõlgendab "oma vajaduste õiendamist" nagu tahab. Kellel käib sinna sisse pühkimine ja kellel ei käi.
  24. "Kaalust alla" TV3- st

    Tunduvalt kohasem on fitness.ee kasutajate ja eestlaste solvamine...
  25. "Kaalust alla" TV3- st

    Oo hakati solvama. See ju lahendab alati kõik vastuolud! Ma ei pannud tähele, kes siin teemas üritab treeningust kui kangi raskusest rääkida. Mõttetu on rääkida läbimõeldud treeningust kui see saates mitte kuidagi välja ei paista. Välja paistab laamendamine. Sellise mulje tahate ju ise jätte, kuna müüb paremini. Eksin? Saade võiks olla vahele tunduvalt selgitavam, aga sellest osast on praktiliselt loobutud.
×