Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. MMA poistele ka siis film valmimas

    Green Street Hooligans on üks paremaid filme, mida ma olen üle pika aja näinud. Head näitlejad olid, plot oli ka väga hea ning suudeti laskuda sügavamale puhtast vägivallast.
  2. Mida süüa suvel?

    See nüüd küll ei anna alust sinu antud soovitusele saada pool rasvadest ja teine pool aeglaselt imenduvatest süsivesikutest.
  3. Parteiline kuuluvus

    Kaitsevägi. Ise olen Eesti Sotsiaaldemokraatliku Erakonna toetaja.
  4. Toidulisandid pudru sisse!

    Kui sa sellist küsimust küsid, siis ei ole sa arvatavasti lugenud Fredi postitusi eelnevatel lehekülgedel, sest ta on selle oma seisukohtadest lähtuvalt ilusasti ära põhjendanud.
  5. EM juniors&masters Budapest 2008 Gallery_s & Fotos

    Ma ise ka eksin antud kombe vastu, mida ma kohe esile tõstan, aga see selleks praegu. Nimelt, kui teema on postitatud alafoorumisse "English", siis oleks ju iseenesest mõistetav, et teemad on ka inglise keeles. Teema algab küll jah inglise keelsena, kuid siis sekkub Arnold Tokko, kes üldise pildi segamini lööb. Selle asemel, et "solkida" teemat võiks siis postitada see eestikeelsetesse alafoorumitesse või siis hoida teemat inglise keelsena.
  6. See, et inimene ei vaja kasvamiseks nii palju valke, kui seda praegu soovitatakse (2.5-2 g per kg) lükati juba ümber 1980 ndatel. Lisa: Ühes postituses mainisid Mike Mentzerit, siis ma võin öelda, et tema soovitused üldjoontes tõesti toimivad.
  7. Toidulisandid pudru sisse!

    Jaa, tatrapuder hapukoore ja ketšupiga on väga hea söök.
  8. Soovitage käekella!

    Vaata Casio kellasi. Päris hea kvaliteediga ning pakub väga laia hinnaklassi.
  9. Euro 2008 Austria - Switzerland

    Jõudsin ka ühe silmaga studeerimise vahelt vaadata ning peab nõustuma ka stuudiokommentaatoritega ehk Šveits oleks mängupildi järgi pidanud võitma. Aga nagu Zelinski juba ütles, sport on kord juba selline kooslus, kus õnnel on suur roll. Lemmikriiki ei ole, kuid huvitav oleks finaalis näha Itaalia-Saksamaa vastasseisu või siis Itaalia-Prantsusmaa lahingut, kust lõhnaks hea mängu järele, arvestades, et samad maad olid ka möödunud MM-il finaalturniiril vastamisi ja Prantsusmaa võiks võtta revanši.
  10. ideaalne jõusaal

    Jah, olen Tervisexi külastanud, kahjuks veel sellel ajal, kui puudusid ristveo-blokid. Kuid kuulduste järgi on need nüüd olemas, niiet nüüd pole kurta. Kas säärtesirutaja masin reie nelipealihasele on ka tulnud?
  11. ideaalne jõusaal

    Sina paneksid muidugi Tervisex'i esikohale . Kui nüüd inventaari on vahepeal täiendatud, siis vb too saal ka on esikohal, kui üldse mingit pingerida koostada. Aga andke andeks, Kimberit ma ei paneks elu sees teisele kohale. Teisel kohal peaks olema Tervise Paradiisi saal või Tennisehalli oma.
  12. On sul vastupidideid kogemusi?
  13. Toidulisandid pudru sisse!

    Vahest on küll selline tunne, et segadust on kõvasti rohkem kui selgust. Mõlemad pooled toovad enda poolt toetavate teooriate kaitseks päris tugevaid ja kaalukaid argumente, aga otsad jäävad ikkagi lahtiseks ning tavalugeja jaoks ongi segadus vast kõige hullem. Mõlemad pooled olla leidnud "ainuõige tõe" ning nii see jama edasi kestabki.
  14. Rinnalihas

    Ojaa, võta Tööriistade alt Harjutustepank ning klikka rinnalihase peale ja sealt tulevad harjutused on kõik head, mõned mõjutavad üht, teised teist osa rohkem. Isiklik lemmik on rööbaspuudel surumine.
  15. alcostop

    Minu arust jätsid sa kõige tähtsama küsimuse ära. Võib olla pole sulle nii tähtis, aga see selleks. Kust maalt hakkab alkohol ajurakke "sööma"?
  16. VIIN

    Kes on joonud Venemaalt pärit viina ning sama lugu ka Ukraina omaga, siis need Eesti omi eriti ei taha. Isiklik lemmik: Ukraina viin Nemiroff.
  17. Naharebendid

    Väga huvitavalt väljendad oma arvamust siis, korduvalt öeldes, et sul ikka ei saa neid olla. Ainult proffidel on sellised probleemid ja isegi siis väga vähestel ja isegi mitte palju. Jaa, siin toimub suur ego tõstmine, teemaalgataja on ainult korra sõna võtnud ning isegi siis tagasihoidlikult. Ülbusest või väitest, et nii nüüd oli kõva trenn ja olen ikka vinge vend ei ole juttu olnud. Mulle tõesti ei meeldi inimestega konflikti astuda ega hakata vaidlema, aga sedalaadi kategoorilist suhtumist olen sinu poolt ka teistes teemades kohanud ning pean vajalikuks sind sellest natuke informeerida. Mina lõpetan.
  18. Naharebendid

    Fakt on see, et sa ikka ei aktsepteeri inimest. SINA seal arvuti taga RAUDKINDLALT väidad, et vot need ei ole tekkinud trenni tulemusena. Inimesi on erinevaid. Mõnel tekivad sinikad väga kergelt, teine võib end väga tugevasti ära lüüa, aga ühtegi sinist plekki ei teki.
  19. Naharebendid

    No tule taevas appi! Ma ei oska selle peale midagi muud öelda, et oled siis halvasti vaadanud. Mis sa arvad, et inimene näeb valesti või kujutab endale ette neid rebendeid?! See, et SINA oled näinud neid ainult proffidel, see ei tähenda, et neid ei võiks esineda "tavalistel inimestel". Mul endal ka rebendid, aga tõesti ei ole eriti suur poiss.
  20. Jalg-jala otsa:)

    Tavaliselt jääb kordusvahemik 10-12 vahele.
  21. Kõik on ju Uudiste all kirjas.
  22. Ühisteenused

    Kohe kahju sinust hakkab.
  23. Ühisteenused

    Kujuta ette maailma, kus kõik mõtlevad niimoodi. Ilus, soe, kodune? Ei.
  24. Ühisteenused

    Sa pead olema samasugune? Õigustad ennast läbi teiste.
  25. Ühisteenused

    Miks olla valelik, kui saad olla aus? Miks olla pätt, kui saad täita seadust?
×