Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. aeroobne trenn

    Ega lihas ei hakkagi taandarenema, kui sa sõuad siis tuleb sul rohkem jõudu kui lihasmassi. Küsimus ongi et kas ollakse jõu ja vastupidavuse või lihasmassi peale väljas.
  2. aeroobne trenn

    See mida sa aeroobse trenni kohta kuulsid on õige(aeroobne pole hea lihasmassi kasvatamiseks), kui on plaanis ikka lihasmassi kasvatada siis jätta aeroobne ära.
  3. kaalust kiiresti alla

    Sinu pikkuse kohta on see kaal küll normaalne! Kui vana sa üldse oled?
  4. kartul

    Ükski toit ei ole mõtetu!
  5. kas normaalsed tulemused????+

    Ma olen Makaveli poolt See asi kisub juba imelikuks!
  6. Triitseps

    Kuidas saada endale tugevad ja suured triitsepsid. Milliseid harjutusi oleks vaja teha?
  7. kas normaalsed tulemused????+

    Need 17 aastased kes suruvad rinnalt ainult 45 on ikka haledad. Ma olen 13 ja surun 50.
  8. kas normaalsed tulemused????+

    Ja seda kõike ainult aastase trenniga OK ma lähen siis gröönimaale
  9. Kükkimine - täiskükk

    Tõsisemalt umb. 2 aastat. Mis hinded sul koolis ka olid? Kui arvad , et olen lihtsalt mingi jõusaalijõmm kellel pole mõistust , siis eksid. Lõpetasin äsja 9. klassi saades eksamid kõik 5 , Eesti keele eksamil 100p. Aastahinnete keskmine oli ka mingi 4,7-4,8. Ja kes ei usu , võin teile lõputunnistuse koopia saata. Ega ma ei arvanud et sa oled mõistuseta, et sa oled selline kellel on ainult tema musklid ja muud midagi, ma lihtsalt küsisin.
  10. Kükkimine - täiskükk

    Tõsisemalt umb. 2 aastat. Mis hinded sul koolis ka olid?
  11. rinnalt surumine

    Tere ma olen 2aastane ja ma surun rinnalt 100kg.
  12. taimetoitlasest sportlane

    Vaata Nita kõiki asju ei ole lihtsalt võimalik kätte saada taimetoidust
  13. Ained

    Kas 13 aastaselt on tervislik tarbida mingeid lisaaineid.
  14. küsimus

    Kus kohas sa elad et jõusaalid on venelasi täis, kui sa elad suuremas linnas siis on seal kindlasti mitu jõusaali ja kohe KINDLASTI ei ole need kõik venelasi täis.
  15. Lõuatõmbed

    Kuidas oleks võimalik teha rohkelt lõuatõmbeid? Mis lihaseid oleks vaja arendada ja mis harjutusi oleks vaja nendele lihastele teha? Ette tänades.
  16. küsimus

    No taevas kas sa sööd tõesti päevläbi saia kuhu. POle ime et sul seedimine läbi on ja pekk kõhu peal. Toit peab olema vaheldusrikas. Ja kui on soov dieeti pidada siis on targem pöörduda asjatundja poole kes aitab koostada vastava "kava".
  17. Kükkimine - täiskükk

    Ega ta ei taha teada seda kui palju sul lihast välja paistab ja kui reljeefne ta on ta tahab jõu näitajaid
  18. Kükkimine - täiskükk

    Tõsisemalt umb. 2 aastat. Kuidas sul kah koolis hinded on?
  19. Perfektsioon

    Kuidas saada endale ilusaid ja tugevaid kõhulihaseid???
  20. Perfektsioon

    See raamat on mul olemas ja on mind palju aidanud
  21. KÜSIMUS?

    Kas ma olen õieti aru saanud et enne trenni ja peale trenni tuleb süüa süsivesikute rikast toitu.
  22. Kindad

    Rakud kaunistavad meest. Mehe kätel peabki olema kõva nähk
  23. KÜSIMUS?

    Müsli on minu arust rasvasem, aga oleneb müslist
  24. KÜSIMUS?

    Nagu Kelloggsi tavalised maisihelbedki? Tavalised - kollased? Täitsa tavalised-kollased, loomulikult ilma glasuurita, sest muidu oleks rasva rohkem.
  25. KÜSIMUS?

    Jogurtiga või piimaga süües on väga head, tavalised maisihelbed.
×