Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Toitained, kust saab kõige rohkem

    Rõhutaks sellele et pähklites olev rasv on taimne ja sind paksuks ei tee! Aga pähklites olev valk on ka taimne. Selles suhtes on sul küll õigus, sellega sa ei kasva ka. Aga vähemalt on süsivesikud ehtsad!
  2. Treeningkava

    Isiklikult teen kõhtu peale igat treeningut!
  3. Toitained, kust saab kõige rohkem

    Rõhutaks sellele et pähklites olev rasv on taimne ja sind paksuks ei tee!
  4. Kava!!

    Kui tüli ei tee ehk saadaksite mulle samuti selle kava. Trenn 3x nädalas. Tänud ette
  5. Kava!!

    Tean, et pole küll "rusikas", aga tean , et surumisrekordi parandamiseks on vaja teha rinda, õlga ja triitsepsit(kõiki kolme pead). Aga olen kohustatud meenutama, et tervise seisukohalt pole hea teha ainult paari lihasgruppe, vaid kõiki, sest muidu võivad hakata esinema keha "väärareng", nt: õlad ees, õlad taga. Kuna sinu surumisrekord on 14-aastase poisi kohta väga hea oleks tore kui sa hakkaksid rohkem pöörama tähelepanu ka teistele lihasgruppidele.(loodan et sa seda juba teed).
  6. M. Kalmuse uued pildid !

    Mis Kalmuse rate aadress on?
  7. põletame kuni rahul oleme

    Jookse, sõida ratast, uju, tee kepikõndi
  8. Kõhulihased

    Ise teen ka ülakeha tõsteid pingil 3x70, siis teen jalatõsteid 3x30 ja jalgu ei lase päris maha, vaid jätan jalgade ja põranda vahele väheke ruumi nii hoiab rohkem pinges.
  9. Rinnalt surumine(petmine)

    Ise olen enda juures vahel ka tähele pannud, et hakkab kuidagi sillaks minema, aga siis koheselt likvideerin selle vea
  10. Küsimus

    Mida kuradit sa ajad? Ega tegu pole lahusega kus sa mingit ainet lahjendad!
  11. Kaalulangetamine

    Igatahes võimatu ühe päevaga 1kg maha saada!
  12. Kaalulangetamine

    Äkki sa mõtlesid päevas ikka? Ma olen 100% kindel et ta mõtles nädalas, sest 1kg pole päevas lihtsalt võimalik maha saada. Ma arvan et sa kaalusid ennast tühja kõhuga ja võib-olla isegi peale enda "tühjendamist" WC-s.
  13. Vajaks väikest abi!!!

    Ma nüüd küll ei ütleks et 14 vara on ise olen 14 ja käin samuti. Aga eks palju sõltub sinust enest sa pead ise tundma kas oled valmis või mitte, paar korda alguses käia prooviks ja siis vaadata kas meeldib. Kui ei, siis otsida mõni teine trenn.
  14. Normaalkaal

    Mis oleks 14 aastase poisi kelle pikkus on u.171-173cm normaalkaal. Praegu kaalun tühja kõhuga 58.5 ja täis kõhuga 59-59.5 Kas sellised numbrid on normaalsed. Pilt ka siis siia juurde. http://www.rate.ee/show.php?id=5997352 Selle järgi vict lihtsam otsustada.
  15. KÜSIMUS.

    Äkki keegi oskaks anda interneti aadressi kus oleks kuni 18 aastaste pikkuse ja norm kaalu suhe.
  16. Küsiksin.

    Ma nüüd ei tea kas ma olen õieti kuulnud, aga mulle on räägitud et paljud noored ei ole sõjaväkke saanud kuna olevat liiga kõhnad ja haleda füüsilise vormiga. Mis te arvate kas selline info vastab tõele?!
  17. Küsiksin.

    Ise olen 14 aastane ja teen minutis 66 kätekõverdust.
  18. Normaalkaal

    Tegelen jõusaaliga umbes 2-3 korda nädalas.
  19. Valgud

    Nagu ma olen aru saanud on lihaste ehituseks vaja valke! Ja minu sooviks oleks et nimetataks valgurikkaid toite mida tarbida, kuna olen veel suht noor(14a) ja ei tahaks pulbreid kasutama hakata. Samuti võiks märkida ära nende toitude teised ainete sisaldused(süsivesikud, rasvad jne) Ette tänades Aleks!
  20. Kohuke

    Mis söögid seal koolis teil on?
  21. Rasvarebend kõhu peal?

    mul endal ka istudes tekivad voldid, aga püsti seistes kaovad ära
  22. Rammumeeste ja jõutõstjate kõhulihased.

    See et nende kõhtu katab rasvakiht ei tähenda et nad kõhulihaseid ei kasuta. Tõstmisetel ja niiöelda rammumeeste aladel on tarvis et kõik lihased oleksid tugevad. Asi on lihtsalt selles et jõutõstjatel ja rammumeestel ei ole tähtis lihaste reljeefsus, vaid jõud seetõttu pole neil vaja ka oma lihaseid välja ajad ja teha rasvapõletust.
  23. Hommikusöök

    Sa ei jaga vist matsu päris välja...või kuidas?
  24. Nõuanne

    Minu soovitus siis kõigile neile inimestele kes teevad normaalselt trenni ja neile kes ei ole paksud ning ei tee rasvapõletust. Ei ole vaja endal täielikult piirata magusasöömist ja ei ole vaja piirduda ainult rasvavabade toitude söömisega, te võite süüa ka rasvasemaid ja kaloririkkamaid toite. Eeldus on muidugi see et te hiljem põletate söödud ained ära, mis on ka täiesti mõistetav kui te treenite ennast korralikult.* *Jutuga ei pea silmas kulturiste ja kulturismiga tegelevaid inimesi.
  25. Nõuanne

    Oma postitusega pidasin silmas inimesi kes arvavad et on ülekaalulised, aga tegelikult ei ole. Tihti on nii et inimesed kes on olnud ülekaalulised ja on suutnud ennast "võidelda" tagasi normaalkaalu kardavad, et lähevad samasugusteks nagu nad ennem olid. Kuna nad aga treenivad normaalselt pole see võimalik et nad läheksid uuesti paksuks, küll aga kartes, et nad võivad tagasi tulla oma endise kaalu juurde keelavad nad endal igasugused magusad toidud. Oma eelmise postitusega pidasingi silmas neid inimesi ja palusin neil võtta nö. lõdvemalt. Natuke ei tee kunagi paha!(väljaarvatud narkootilised ained ja muud tervist kahjustavad meelemürgid millest võib sõltuvusse jääda ja oma tervist jäädavalt kahjustada)
×