Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Kas keegi oskab nimetada?!

    Kas oskaks keegi nimetada nõuka-aja Eesti kulturiste, eelkõige sooviks vastajate seas näha vanemaid ja teadjamaid mehi, kes teadsid midagi ENSV kulturismist.
  2. Kui palju?

    Kui palju oleks normaalne ühel kasvaval 14-aastasel poisisl päevas magusat süüa? Kehamassi indeks on suht madal(alakaalu veel pole), 174cm pikk ja 59kg kaalun. Kas noh üks väike pakk kummikomme? Rasv ju seal puudub, aga süsivesikuid on suht palju!
  3. Kas keha-ja ainevahetuse tüüp on kindlas seoses?

    Ikka ainevahetusetüüp dikteerib kehatüübi.
  4. trennid

    Kui muul ajal on toitumine väga korras ja treenimine käib nii tihedalt nagu seal kavas öeldud on, siis üks väiksemat sorti krõpsupakk ühel trenni järgsel korral nädalas ei tohiks küll kahjulikult mõjuda. Ennast peab ikka premeerima ka!
  5. kava

    Kui aeroobset teha ei viitsi, siis tuleb sul hakata sööma vähem kui sa kulutad! See on üks viise kaalust alla saada! Kuigi kui sa põed haigust, kus on geenidega kaasa antud aeglane aineringe, siis pole kasu ei aeroobsest ega ka normaalsest toitumisest. Muidugi midagi see treening ikka annab võib olla isegi mingit kaalulangust, aga püsivalt on seda väga raske hoida. Aga noh, mina pole ju mingi arst!
  6. kust saab odavalt valku?

    Maitse oli ka paras p*sk!
  7. Kalorid ja süsivesikud!

    Kas keegi oskaks öelda kui palju kaloreid on ühes grammis süsivesikus?
  8. Kas kulturism toob kaasa ülekaalu ?

    Kõik sõltub mõiste defineerimisest.
  9. Tüdruksõber

    Arvatavasti(vähemalt mina arvan), et väga hea oleks tegeleda vesivõimemisega.
  10. Seljavalu & Jõusaal

    Loodan et pöördusid ikka spordiarsti poole, sest kui spordiarst sellist juttu ajab, siis tuleks tal küll litsents ära võtta. Perearsti jah ei jaga nendest lihastest võib olla väga matsu välja.
  11. kõht

    Ma arvan, et osad inimesed on tähelepannud et suurte kõhulihastega kulturistidel on ka kõht ees, aga lihastest. Arvatavasti on sul ka sama lugu. Kõhulihased lihtsalt suured.
  12. Anatoomia

    Jah see raamat on üle kõige! Endal ka olemas!
  13. hommikuvöimlemine

    Tere! Isiklikult olen tegelenud hommikuvõimlemisega 3-4aastat. Tavaliselt näeb see välja nii: kätekõverdused(50 korda), kõhulihased(istessetõusud 70korda) ja kükid(90 korda). Aja kohta ei oska öelda, sest ei ole kunagi ise aega võtnud, mõnikord läheb kauem teinekord vähem aega. Aga soovitan soojalt tegelema hakata, sest annab mõnusa tunde, kui oled ennast liigutanud!
  14. Avaldage arvamust!

    Homseks võin lasta üles ka pildi jalgadest!
  15. mis arvate?

    Isiklikult kibelen küll peale jõule trenni. Tahaks uusi jõusaalikindaid proovida. Mulle kolmest päevast piisab!
  16. Jälle see kurk

    Mina olen see poiss, kes oli siin ennist hädas kurguvaluga. Kui kurk juba paremaks on läinud, natuke küll tuikab, aga siis selline küsimus et kas järgmine päev e. laupäeval tohib trenni minnna.
  17. lõualott?

    Ise olen kuulnud et mõndadel inimestel on see lihtsalt geenides e. kaasasündinud!
  18. Kas minna trenni??

    Lugu siis selline, et kurk on hakanud valutama ja oli plaan minna trenni. Aga nats kahtlen kas minna või mitte, sest enesetunne on väheke halvenenud, kuigi palavikku ei ole(kraadiklaas näitab 36.8). Ravin ennast küll(kuristan soolaveega ja imen kurgutablette), aga ei tea kas reedeks üle läheb. Oleks nats nõme jõuludeajal olla haige Ennem oli nii, et kurk valutas hommikuti peale ärkamist ja päeva poole läks üle, siis käisin trennis! Olen 14. Mida soovitate?
  19. õlu

    Kui ma ei eksi siis sa 15.
  20. mis te arvate mu rinnalt surumisest?

    Tavaliselt on korralikes jõusaalides surumisekang ikka 20 kilo. Meil näiteks on äärele isegi märgitud. Varustus on firmalt GYM '80
  21. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Mul ühe käega ka suht kerge teha. Kuigi endale on see üllatus.
  22. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Mis klass see teil on? Sa vict ainuke trenni poiss.
  23. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Tõsi see on, ise olen 14 ja teen kõhtu 2 minutis 92 tükki. Olen kõhtu igal hommikul teinud 3-4 aastat. Lõuga ei ole eriti tõmmanud, aga praeguse seisuga 8. Ja need kaheksa on tõmmatud täiesti käed koos peopesad väljapoole. Kehalise õps rääkis, et nii on raskem teha kui tavaliselt, aga mul nii just kergem.
  24. Selg ei saa kurnatud

    Üks võimalus on, et sinu tehnika ei ole õige st. et tõmbad käte ja õlgadega mitte seljaga. Eks see tahab kõik harjutamist. Endal läks päris kaua aega, et korralik tunnetus kätte saada.
  25. MIlline toode?

    Kohe kindlasti ei tohiks pulbrid asendada toidukorda!
×