Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Kulturismi maine

    Mis su isa nimi on kui saladus ei ole? Aleksander Tsuiman. Kas teate?
  2. Kulturismi maine

    Isiklikult olen isegi kokku puutunud nati halvustava ütlusega oma vanaema poolt. Asi oli siis järgmine: Kuna minu isa on endine kulturist ning tema ajal ei olnud mingeid toidulisandeid, siis ta sõi tihti kohupiima, nii hommikul enne sööki ja hiljem ka päevas päris palju. Mina söön isiklikult ka hommikul enne põhilist hommikusööki paki kohupiima ning kui ma maal olin siis võtsin ka paki kohupiima ja siis vanaema poolt selline sõnavara:"Issand hakkad ka nüüd neid rõvedaid lihaseid kasvatama nagu su isal, tahad enda magu tuksi keerata?" Tõsi minu isa magu on ära rikutud, aga mitte kohupiima poolt vaid tema enda lolli käitumise tõttu nooruaegadel. Mul jäi täiesti suu lahti. Ja veel enda vanaema poolt. Sellised need mitte-teadjad inimesed on
  3. Arnold Schwarzenegger

    Ma arvan, et mõtlesid ikka valgupulbrit. Valk ja proteiin on üks ja sama asi. Valk ja valgupulber aga erinevad mõisted. Mõtlesin jah valku pulbri näol
  4. Arnold Schwarzenegger

    Mis vahe? Sa ütled, et saad aru küll, aga ikka on nagu mingi vahe sees? Ok, ok oleks pidanud mõlemal puhul kasutama sõna "valk". Oled nüüd rahul v?
  5. Ajakirjad

    Millised kulturismi ja fitnessiga seoses olevaid ajakirju Eesti müüakse? Ja kui siis millisesse nende hinnad jäävad ning kust osta võiks. Ajakirjad võivad olla nii eesti kui ka inglise keeles.
  6. Arnold Schwarzenegger

    Vaata on olemas selline asi nagu kohupiim ja kanafilee. Kas arvad et valgud avastati alles 20aastat tagasi v? Valgud toitudes avastati juba kaua aega tagasi. Proteiini(spetsiaalselt kulturismi jaoks) tootma hakati jah alles hiljuti Aga kas sa ise tead, et proteiin ja valk on üks ja sama asi? Ja tean küll, aga lihtsalt kasutasin seda terminit et tuua paremini esile vahe.
  7. Arnold Schwarzenegger

    Vaata on olemas selline asi nagu kohupiim ja kanafilee. Kas arvad et valgud avastati alles 20aastat tagasi v? Valgud toitudes avastati juba kaua aega tagasi. Proteiini(spetsiaalselt kulturismi jaoks) tootma hakati jah alles hiljuti
  8. geenidoping...

    Vaata, süda ei sõltu otseslt lihasmassist...40-aastasel mittekulturistil on sama suur süda kui 40-aastasel kulturistil. Süda areneb ainult teatud maale. Loomulikult pole imikul sama suur süda kui täiskasvanul.
  9. Juubeliõnnitlused Marek Kalmusele

    Õnne ja jõudu
  10. Instrumendid

    Herr jrw, sa oled ise üks duhh. See foorum pole teiste mõnitamise koht, et ütled:"Kuule sa ikke päris loll." Nüüd siis teema juurde minnes: Soovitatav oleks võtta lahti jõusaali kodulehekülg ja seal otsida üles vastav teema: kas varustus või instrumendid. Kahju on muidugi see, et paljudel saalidel pole oma kodulehti. Parem oleks saali kohale minna ja kaeda olukorda ja siis koostada kava.
  11. Link.

    Oskab keegi öelda Weebilehte(võib olla ka inglise keelne), kus oleks ära toodud NOORTE normaalkaalud.
  12. Pilt !

    Biits on küll muidu päris hea. Rind ja kõht vajaksid veel arendamist. Jõudu paistab olevat...mitu kangil oli?
  13. Treenimine peale haigust!!!

    10 päevane vahe on nii lühike, et kavas või treenimises küll mingit muudatust teha ei tule. Lase edasi nii nagu ennem tegid. Aga ku olid vahepeal haige, siis peaks küll nats lõdvemalt tegama.
  14. Magneesium

    Kust saaks osta sellist pulbrit(magneesium), et käed higiseks ei läheks. Selline valget värvi. Endal oli, aga sai otsa ja ei leia enam kuskilt seda. Äkki oskaks keegi öelda, kust seda saada?
  15. proteiin aastaringselt?

    Sul ikka mingi rumaluse teema.
  16. Magneesium

    Endal on mul kindad olemas, otsin hoopis sõbrale(ta ei taha kindaid, ütleb et tunnetust ei ole)
  17. Magneesium

    Kriit on rõve käte peal. Ei tea hakkab kuidagi sügelema. Kust siis saaks osta pulbrit.
  18. Magneesium

    Ma kasutasin otsingut, aga midagi küll ei leidnud. Ennem võiks küsida, kas oled otsingut kasutanud mitte vanduda.
  19. Avaldage arvamust!

    Kuidas tundub 14-aastase poisi kohta? http://pilt.ee/photo/686473/16448464/
  20. Avaldage arvamust!

    Loomulikult, oleks nats imelik treenida ainult ülakeha. Jalapressi teen 100kg. No 100 kg pole küll jalapressi juures mingi näitaja. Kui ise alustasin äsja 16 aastaseks saanuna siis tegin jalapressi ühes linna klubis 200 kg,kuna rohkem ei tohi seal masinale laadida, ja koolis ka umbes sellise raskusega. Kuid noh masinad on ka erinevad. Aga tulemus oli ainult prsses põlved Võtsin jalapressi harjutustes välja keskendusin rohkem kükile ja asi korras. Põlvede probleemist olen teadlik, et press rikub neid. Teen enne pressi korralikku soendust(ratas, soendusseeriad). Olen ise kükke ka teinud, aga kükid hakkavad mulle rohkem põlvedele kui press.
  21. Avaldage arvamust!

    Loomulikult, oleks nats imelik treenida ainult ülakeha. Jalapressi teen 100kg.
  22. Süsivesikud õhtul

    Mõni tahab vict kuskil kokku kukkuda! 75g süsivesikuid on ikka ilmselt päevas vähe. Eriti veel siis kui teha aktiivselt trenni. Noh isegi kaalujälgijad vict võtavad rohkem.
  23. Kõhu lihased

    Ma tahaks küll näha seda saali, kus on 12-aastane vanusepiirang!? Ise käisin iseseisvalt 11-aastaseltki ja nooremana koos isaga ka(isa nimelt endine kulturist). Ja pealegist kõhulihaste arendamiseks ei pea mitte jõusaalis käima-minu arust on kõht peaaegu ainuke lihas, mida saab harrastada kodus samaväärselt jõusaaliga. Kõige lihtsam harjutus on istessetõus-paned jalad kuhugi alla ja hakkad ülakeha üles tõstma, teine harjutus on jalgadetõste- lähed pikali ja võtad kätega millegist kinni ja hakkad jalgu üles tõstma ning jalgu ei lase täiesti maha vaid jätad põranda ja jalgade vahele väheke ruumi. ntx: Artic sport club See, et ühes klubis on nii ei tähenda et kõigis on. Tegelt oleks targem küsida, kus poiss elab. Nii siis siit kõsimus: KUS SA jokker8 ELAD? jA MIKS sa ntx isaga saali ei taha minna?
  24. Kõhu lihased

    Ma tahaks küll näha seda saali, kus on 12-aastane vanusepiirang!? Ise käisin iseseisvalt 11-aastaseltki ja nooremana koos isaga ka(isa nimelt endine kulturist). Ja pealegist kõhulihaste arendamiseks ei pea mitte jõusaalis käima-minu arust on kõht peaaegu ainuke lihas, mida saab harrastada kodus samaväärselt jõusaaliga. Kõige lihtsam harjutus on istessetõus-paned jalad kuhugi alla ja hakkad ülakeha üles tõstma, teine harjutus on jalgadetõste- lähed pikali ja võtad kätega millegist kinni ja hakkad jalgu üles tõstma ning jalgu ei lase täiesti maha vaid jätad põranda ja jalgade vahele väheke ruumi.
  25. trennid

    Päris segi ei maksa ka kaalujälgimisega minna.
×