Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Jõusaaal ja kanep!

    Tegelikult olen küll! Tegemist on siiski ka piisavalt noore mehega ma arvan. Võiks kohe märkida noormehega ja ei pea just selle pärast õigeks jooma hakata, nagu minu enamus klassivendasi teevad.
  2. Minu treeningplaan

    Äkki saaks siis lühemalt
  3. Jõusaaal ja kanep!

    Tegelikult olen küll!
  4. tere

    Kuskil oli sinu ütluse kohta ka mingi müüt.
  5. abi palun

    Endale tegingi näieks jõusaali põhja alla hommikuvõimlemisega.
  6. Jõusaaal ja kanep!

    Ma lihtsalt ei saa aru inimestest, kes püüavad narkootikume õigustada! Ma saan aru sellest, kui neid aineid kasutatakse ravimise eesmärgil, et tõesti on vaja(valud jne.). Kuid, siis ma küsiksin neilt, kes kanepis midagi eriti hullu ei näe, järgmist- miks siis seda enamikes riikides legaliseeritud pole, kui see nii kahjutu on?
  7. Randmed/käsivarred

    Olen kuulnud jutte sportlastest, kel on randmed lihtsalt raskuste all ära murdunud, kuna randmed olid nõrgad.
  8. Mida see tähendab?

    Kui sul ikka kuskilt verd tulema hakkab, siis on midagi totaalselt valesti...ma saan aru et naistel tuleb sealt altpoolt verd, aga meestel...?!
  9. Hüppevõime ja sprindikiiruse arendamine

    Kas kellegil on kavasid-või teab ehk kust neid saada-mis arendaksid sprindikiirust ja hüppevõimet.
  10. Maailma tugevaim poiss

    Ma pole Ott, Marek ega Imre, kuid sinu loogika ja väidetega ma küll ei nõustu.
  11. Kava soovitus

    Avaldan, siis siin järgmise müüdi, see peaks andama ka vastuse sinu küsimusele. Müüt: Väldi aeroobseid harjutusi, et ei kaoks lihasmassi. Tõde: See peab osaliselt paika. Kuid aeroobse all ei ole siin mõeldud, et peaks tegema maratoniseeriat maksimumjõuga. Lühemad, nii 30-40 minutit kestvad aeroobsed treeningud on eriti kasulikud nii trenni kui ka üldvormi poolest. Kui vorm on hea, paraneb taastumisvõime radikaalselt ning tänu sellele oled võimeline treenima märgatavalt kõvemini. Kui oled väravavaht, siis jah ei ole arvatavasti trenn sinu jaoks nii väsitav kui nt. ründajal. Kuna sa mainisid, et sul oleks enne trenni aega saali jaoks 1 tund, siis ma näen just head, lühikest saali enne aeroobset sessiooni(käsipalli). Või kui ei jõua/viitsi enne käsipalli saali teha, siis tuleks osta sul mingi energiajook/taastumisjook(vaata linkki: http://shop.amazon.ee/index.php?cPath=31 ), seda tarvitada ja siis asuda saali kallale, sellega kindlustad piisavad jõuvarud. Kuid siiski ei soovita sul treenida saalis väga tugevalt/raskelt, sest ennast ületreeningusse viia on siiski suur risk. Rinda kohe kindlasti mitte teha 2 päeva järjest.
  12. Kava soovitus

    Et siis ma alustan: Kõigepealt see, et treenida jõudu ja lihasmassi peaksid kordused seeriates jääma 6-8 vahele. Kui suurendad nende arvu 8-10, siis peaks teooria järgi suurenema peamiselt lihasmass aga ka osaliselt jõud. Nagu ma aru saan lisanduks sinu praegusele trennile(käsipall) veel otsa jõusaal. Minu arvates on seda nati palju, sest ega see liigne koormus ka hea ole. Jõusaali tegemise järjekord on kahe otsaga asi: kui teed enne saali ja pärast käsi-palli,siis ei jäksa mängida, aga ku enne on käsipall ja siis saal, on pärast raske saali teha. Arvestades,et sul on käsipall 3korda nädalas ja sul jääb siis sellest 2 päeva vabaks, oleks tore kui sa võtaksid amazoni kavade alt 2 jaotatud kava, sest selline koormus ei ole just väga sobilik. Minu korrektuuride järgi oleks sul siis 3päeval käsipall ja 2päeva jõusaali. Kui väga tahad võid ka siis reedel teha nati ujumist.
  13. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    See kirbukaka moodi kukkel, mis koolis anti-niiet 1.
  14. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Nii lolli juttu pole ammu kuulnud! Enamus kulturiste ja jõutõstjaid on head lühikese distantsi jooksjad! Kas lühike maa on kuni 40m?? Pean ikka lühikeseks maaks vähemalt 100meetrini.
  15. Rasvapõletaja ja kretiin?

    Kui see artikkel on pärit usaldusväärsest allikast, siis oleks vict ikka soovitatav seda nõuannet järgida st. et mitte kreatiini tarbimise ajal kasutada rasvapõletajaid. Kuna kreatiin seob lihastesse vett ja rasvapõletajaid kasutades väljutad ka selle vee mis on seotud, siis on kreatiini kasutamine lihaste suurendamiseks mõttetu, aga sellegi poolest suureneb maksimumjõud. Loodan, et päris peppusse oma jutuga ei pannud ja mõttest saadi aru:)
  16. Rasvapõletaja ja kretiin?

    Ma tõsiselt vabandan enda tähenärijaslikkust, aga mis kretiine sa siit amazon foorumist leida tahad?
  17. Kõhulihased?

    Isiklikult mõjub paremini voodi äärel, sest kui jalgu hakata alla laskma, siis venitab ka nats(lasta voodi tasapinnast alla poole)
  18. Kõvad mehe palju jaxate...

    2min-92tk
  19. Pärnu vennad.

    Tere! Kes teist Pärnus elavad ja treenivad? Ja millises klubis ning, kui see suur saladus pole, siis kui vanad olete? Tänan.
  20. Toit

    Kanafilee, kohupiim...
  21. Kõhulihased?

    Kui sul ikka avanes võimalus minna jõusaali, siis mine ikka sinna, aga kui juba seal oled, siis ära piirdu ainult kõhulihastega, vaid tee ka muid lihasgruppe. Ja kui sa teed kätekõverdusi ja lõuatõmbeid, siis mingit erilist arengut pole sul kõhulihastes küll loota-kõht on küll pigul kuid mitte piisava koormuse all.
  22. Kõhulihased?

    Loomulikult on neid raske saada, kui sa varakult ei alusta. Olen alates 11-aastaselt teinud iga hommik kõhulihaseid ja ilusad lihased ees. Ehk näitad pilti! Kohe kui isa Soomest tagasi tuleb!
  23. Kõhulihased?

    Loomulikult on neid raske saada, kui sa varakult ei alusta. Olen alates 11-aastaselt teinud iga hommik kõhulihaseid ja ilusad lihased ees.
  24. Kõhulihased?

    Seleta täpsemalt, kuidas neid teha? Muidu mõtlesin jah nädalas 60-80 korda. Aitähh. Istessetõusud: paned varbad diivani või mõne muu mööblieseme ääre alla. Sead jalad nii, et säärte ja reite vaheline nurk oleks umbes 90 kraadi. Siis hakkad ülekeha üles-alla tõstma. Sooritada lihaste väsimuseni. Keretõsted: lähed pikali põrandale, toetad jalatallad vastu seina nii, et seina ja jalgade vahel oleks nurk 90 kraadi ja hakkad ülakeha tõstma. Harjutust sooritada kurnatuseni. Keretõstete kohta vaata õpetust Amazoni pealehelt-valides Tööriistad-valida sealt menüüst Harjutuste pank-klikkides selle mehe(Ott Kiivikas) kõhu peale.
  25. Kõhulihased?

    Kuna käid 2x nädalas jalgpallis siis ei tohiks aeroobsega väga probleeme olla. Minu arvates saab kodus ilusti kodus arendada ja see on arvatavasti ka ainus lihasgrupp mida saab kodus teha sama hästi kui jõusaalis. Paremate tulemuste saavutamiseks tee näiteks istessetõuse või keretõsteid toetades jalad vastu seina, 3 seeriat hommikul ja õhtul. Ühe kuuga muidugi ei saavuta just erilist tulemust/mul näiteks kulus oma praeguste ilusate kõhulihaste saamiseks 1-2aastat. Ning loodan et sa mõtlesid 50-80 kordust päevas mitte nädalas.
×