Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. Tank : Loomulikult tegin ka mina seda eelsoojendusega ja rebenditest polnud asi kaugel, kuid trenni jooksul pole koirdagi rebendit saanud. See-eest külmast peast tehes rebestasin ära ja siis soovitus : külmast peast pole kindlasti mõtet spagaati lasta!B)

    PS! Tegu oli teatud võitluskunsti treeneriga ja teada on, et paljude võitluskunstide treeningud põhinevad väga ebatervislikel metoodikatel, mis aga lõpuks annab kõva tulemuse. Kõik mis ei tapa teeb tugevaks!!!


  2. Mis kõigerohkem nalja teeb on see, et ARST räägib proteiinipulbrite kahjulikkusest ja samas on just arstid need, kes kirjutavad patsientidele toksilisi ravimeid välja. Kas keegi teist loeb ALATI ravimi infolehte? Midakõike seal kõrlavlmõjudena ära ei tooda. Ja teie räägite valgupulbrite kahjulikkusest..


  3. nii, räägin sulle nüüd ära kuidas minu treener mind spagaati tegema sundis. Tulemused on kiired tulema. Igasugused muud jalavenitusharjutused peale spagaati on igakell teretulnud ja nende juures olgu sama suhtumine, mis spagaadi juureski. Ja see oleks, kui venitad spagaati ja tunned et enam ei lähe-no ei lä

    he enam - SIIS NATUKE IKKA LÄHEB! - ja kui enam üldse ei lähe - SIIS LÄHEB VEEL NATUKE - ja kui no üldse enam ei saaaaaa nii põrgulikult valus on - SIIS PEAB VEEL SAAMA! Seejärel puhkus ja soovi korral võib protseduuri korrata. Tegelikult piisab ühest-kahest korrast päevas. Õppige kannatama ja taltsutama valu


  4. Aga mul on ka üks küsimus: kas sa oled perv?

    P.S. mida tähendab vastusevõimaluste viimane variant? Kui ma olen hetero, siis ma ei saa ju olla bi ega homo? Küsitlused olgu ikka professionaalsed.

    heh, mul on heameel et selline küsitlus tehti!!!!

    SAAN ANDA TUGE HETEROLEERILE, mis tundub päevast-päeva hõrenevat ning saan tagasisidet teistelt heterodelt ja tunnen end seeläbi hästi, et kogu ilm pole veel pepuvendasid täis.


  5. Taoline teema on juba olnud :) Mingi Markus Ruhl alustas 19 aastaselt ja 4 aastat hiljem võitis suht maineka võistluse jne...Et kui keegi nagu ütleb, et jah on hilja alustada, jätad siis asja katki või? B)

    Markuz tegeles juba ennem jõutõstmisega. Point oli selles, et ta tegi end juba liiga suureks et edasi jalgpalli mängida ning seepärast läks kulturismi. Vend muutus ikka tõsiselt kiirelt.


  6. halvad küljed? paneb karva kasvama-pole hullu. võib tekitada vähikasvaja-pole hullu?! Tean küll poisse kes on manustanud, näevad jurakad välja kah ja midagi ei tundu viga kah olevat, aga mis tegelt on, seda ei tea.

    Minusugune mees metaani paneks, siis ei näeks vist enam keha üldse karvade alt. Niigi karvane nagu lumeinimene...


  7. Võib olla on kaasasündinud südamerike. Mine kindlasti arsti juurde. Neid noori korvpallureid ja jalgpallureid on küll ja küll väljakule langenud ja jäänudki sinna.

    see tõsi on üks "värdjamatest" mis üleüldse eksisteerib. Tõesti on palju noori väljakutel langenud ning ka Eesti on kandnud oma kaotused. Puhaku nad rahus


  8. ma oksele pole hakanud,aga on nii old et kui suurema raskusega kükke teen siis peale seeriat hakkab pea täiega ringi käima ja iiveldust on ka esinenud!

    See peaks olema märk sellest, et on liiga vähe aeroobset tehtud. Endal oli vahepeal sama probleem. Nüüd teen nädalas 4-5 korda aeroobset ja asi ok.

    Tegelikult on see märk ületreeningust! Profileeris on kõik kulturistid sellega tuttavad ning ka Arnold on öelnud, et on palju kordi pärast trenni oksendanud - aga see kõik on enda huvides - märkis ta lõppu. B)


  9. enne igat harjutust mida sooritan teen HARILIKULT ka ühe seeria kergema raskusega, et tunnetada harjutust ja selle trajektoori. Muidu rinnapäeval alustan rinnatreeningut praegult horisontaalil kangi surumisega. Selleks teen eelnevalt 3 seeriat soojendust tõstes iga seeria raskust nii, et viimane ehk siis kolmas soojendusseeria annaks lihastele ka natuke tõsisema väsimustunde. Seejärel puhkan umbes minuti ning asetan kangile maximumraskuse millega suudan suruda vähemalt 8x ning mitte enam kui 10x. Kuna seeriate vahel puhkan 30sek-1min siis järgmist seeriat ma enam sama raskusega teha ei jõua ning langetan raskust ja teen kiiresti uue tööseeria peale ja seejärel langetan uuesti raskust ning jälle kangi alla et oma 10x ära suruda. Uskumatult effektiivne viis rinnatreeningu alustamiseks, pärast esimest harjutust tunnen nagu oleksin juba pikemat aega saalis olnud ning rinna kallal vaeva näinud.


  10. kusjuures mina joon seda 2,5% lise piimaga, olen kuulnud et vaid toitainete imendumist pidi nati aeglustama aga mul ei ole kodus teist piima ega taha ka osta seda lörri. et küsimus siis selline kas see on ainuke põhjus w et ei ole soovitatav võtta rasvase piimaga wõi on neid siis veel

    Rasvavaba piim ei ole mingisugne "lörr" vaid täiesti piima maitsega piim:) Mõnelt vajab võibolla veidi harjumust.


  11. Seda ütlen teile 100% kindlalt ära. Vöötlihasrakud EI OLE pooldumisvõimelised ja nende arv organismis EI SAA kasvada.

    Aga muidu, hea avastuse olete teinud. Ise pole varem katsetanud et kitsa haardega tehes ei ole see mis laiaga ja üleüldse pole siis tõesti varem selleüle mõtisklenud, miks üldse kasutatakse kitsast ja laia haaret? Eks ikka selleks, et tulemused oleksid täiuslikumad.

×