Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kurupt


  1. blablabla. Ise olin sünnist saati kleenuke. Aint nahk ja kondid. Tõesõna! Arvasin, et mul on lihase kasvatamiseks "valed" geenid kuna olin 2 aastat jutti(suvise pausiga) kõvasti treeninud ning tulemus oli nullilähedane. Ka kolmas aasta ei toonud erilisi tulemusi, loomulikult mingid tulemused olid, aga kehvad. Seejärel otsustasin toidulisandite kasuks, kuid mis ma veel tegin ja mida palju tähtsamaks pidama hakkasin oli puhkus ja toitumine. Hakkasin end ise harima ning nüüdseks on iga mu treeningsamm korralikult läbimõeldud. 2 aastaga olen yle 20 kg juurde võtnud. Aga neist meestest aru küll ei saa, kes tegelevad paar kuud ning vaatavad et tulemusi eiole ja jätavad järele. Isegi kõige harimatum vend peaks aru saama, et need tulemused nii kiiresti tulla ei saa.


  2. Mul ka enne ei andnud lihas enne endast märku aga siis lühendasin puhkuse 3 minutilt 2-le minutile ja nüüd on trenni lõpuks lihas ka ikka verd üli täis ja tulemused on ka veel natuke paranenud.

    samal põhimõttel baseerub minu treening. ainult et ma ei tee järgnevat seeriat mitte suvaliselt suutlikkuseni vaid langetan raskust niipalju et j6uaksin uue seeria teha vähemalt 8 kordust. seeriate vahel puhkan pool minutit.


  3. ma suhtun asjasse nii : kui rinnapäeval saab tricebs niikuinii trenni, siis on mõtekam mingi muu lihasgrupp samal päeval teha ja tricebsil paar p2eva taastuuda lasta pärast rinnatreeningut ning siis alles teha tricebsit. analoogne teema ka bicebsi ja seljaga. selga tehes saab bicebs koormust ning seljuhil võiks võimalikult suure vahe jätta sleja ja bicebsi trenni vahele tagamaks bicebsi hea taastumise.


  4. eeeee. Kle, äkki saaks nimeliselt, kuskohas see vereproov tehti ja vabsee hea oleks kui kirjutaksid siia kõik näitajad mis seal vereproovis olid. Liiga palju valku? Ma ei mõista, kõik koosneb valkudest. Hormoonid on valgulised-neid sul veres niikuinii? kas sa sõid enne vereproovi andmist? ma ei mõista, liiga palju valke kehas..kuidas..vereproovikaudu saab selline asi välja tulla. Liigsest valgust saab organism 24 tunniga lahti tavalise seedeprotsessi käigus.


  5. ei tahaks tüüdata, kuid hetkel on väike uurimus pooleli ja üsna raske on vastust saada küsimusele : Mis on närvirakkude toitained?

    Teada on, et kulturistid on stressile väga vastuvõtlikud, hakkasin seda teemat üksi vaikselt lahkama ja tahaks asjas lõplikult selgusele jõuda.


  6. vaata üle oma treeningkava - võibolla on käte puhul tegu ületreeninguga.

    see ületreenitus on ikka nii ülepakutud asi! Kuidas treenivad tippkulturistid ennast huvitav (Marek Kalmus nt. 2korda päevas hommikul ja öhtul).Isegi Vähi postituses kuskil oli kirjas ,et tema tegi noorena iga päev(köiki lihasgruppe) ja pole tundnud mingit ületreenitust ega üleväsimust!See on paras jura mida aetakse minu arvates,ise teind kunagi iga päev ja pole midagi olnud. Arvatavasti ei anna sa lihtsalt korralikult trenni käsivarrele ja tervele käele!

    kle mida sina ka tead? Ületreening EI OLE ülepakutud asi. Kaugeltki mitte kõik jõusaalikülastajad ei ole kiire ainevahetusega inimesed ning trennist taastumine võib ühel või teisel indiviidil võtta rohkem aega kui muidu normaalseks peetakse. Kui tegu oleks alatreeninguga, siis ma ei usu eluseeski et käed ei arene. Pideva ületreeninguga kaasneb ka pidev kataboolne protsess, pideva "alatreeninguga" kindlustatakse aga anaboolsete protsesside hõlbus lõpunikulgemine.


  7. Küünarnukke ei tohiks õlgadest alla poole lasta, hakkab õlgu lõhkuma. Kui kallutad ette poole teeb triitsa ja kui tahapoole siis rohkem rinda.

    Sul vist uni veel:) tahtsid võibolla öelda, et õlgu "ei tohiks"(tuleks olla ettevaatlik) küünarnukkidest allapoole lasta ning kui kallutad ettepoole siis teed RINDA ja tahapoole siis õlavarre kolmpealihast.


  8. Säärane pealehakkamine on juba KINDLASTI pool võitu. Soovitan sul nädalas vähemalt 4x aeg maha võtta ja läbi viia üks igav tunniajane aeroobne treening veloergomeetril. Aga tundub, et sul on mille nimel pingutada niiet las käija!

×