Jump to content

Kurupt

Kasutajad
  • Sisu loend

    609
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kurupt postitused

  1. Ostan lõuatõmbeks pulga - ukse auku

    tere. samm 1 : mõõda uksevahe ära samm 2 : mine kuskile vastavasse poodi ja küsi sellist toru mis peaks vastu säärasele pingele samm 3 : siis seleta lahti neile kuhu sa seda toru panna tahad ja kindlasti leiavad nad v6imaluse kuidas see sinna uksevahele kinnitada. Nii tuleb kergem ja odavam.
  2. Trenn ja seks

    mind on viimasel ajal kummitanud m6te et kui ma tykk aega misjon2riasendis seksin oma naist 2kki j22vad mu k2ed p2rast seda liiga k6hnaks sest ma ju koguaeg toetun neile ja p2eva ajal on juba trenn tehtud ju. sorri aga vahest(tihti?) on siin ikka p2ris haledad kysimused. kui ei taha valku kaotada, lase naisele k6hu v6i seljapeale ja neela alla tagasi. paljud naised saavad sellega hakkama kyll miks siis mitte sina(HOIATUS : SEE EI OLE TERVISLIK)
  3. p2ris elav vestlus tundub olevat. miks vastajaid niipalju on??? t6esti on niipalju aktiivseid spordimehi kes samal ajal savu teevad? v6i mis v2rk on?
  4. Kõhtu trimmiv kreem meestele

    telli siis juba plaastrid kah mis on k6ik kuulsused r2igelt k6hnaks teinud:) miks need kuulsused ikka muidu bankettidel burgereid syya saavad:D sellised need reklaamid on..
  5. jõud

    jõud=võime töösse kaasada võimalikult palju lihasrakke.
  6. trenn 2x päevas?

    m6ni kuu tagasi treenisin yhe n2dala 2x p2evas. esmasp2eval hakkasin pihta ja tulemus oli selline et reedesel p2eval kui l2ksin p2rast trenni ja s88ki magama, et puhta 6htuseks trenniks - 2rkasin alles öösel:) aga lõppkokkuv6ttes, p2rast 5-p2evast puhkust paranesid jõun2itajad kenasti:)
  7. EKV 2006 - tulekul !

    cheebaskunk@hotmail.com on mu email, võta kaasa mind! ps! loodan et siia kah hea pildiseeria tuleb:)
  8. jõud

    lihase ehitus on nagu tõmblukk! pingutades läheb see tõmblukk kokku(rebestuse näol läheb see tõmblukk katki). Lihase kasv/areng on tingitud tõmbluku väikestest vigastustest. väga lihtsa ja piltliku ylevaate sai praegu. kui keegi tunneb tõsist huvi antud teema vastu siis andke teada.
  9. Kulturism Telekas

    lugesin kuskilt, et tehti küsitlus usa-s, saksamaal ja veel kuskil. Küsiti inimestelt tänaval nende esimesi mõtteid seoses sõnaga "bodybuilding" ja peaaegu kõik vastasid "steroids." niiet, vot nii. mitteteadja jaoks olete kõik ühtenägu;)
  10. mulliga või mullita?

    Rumalus! Gaasideta vett tuleb juua!! Gaasilistes jookides on gaasiks sysihappegaas mis ei ole kohe mitte mingitpidi asja alla, pigem vastupidi!
  11. 1 km jooks

    kas pead jooksma staadionil või mitte? lühike aeg on see nädal aega, aga hea metoodika onmuidu joosta niiöelda intervall meetodiga. 30 sek tempot ja 30 sek rahulikult, v6id ka minut tempot ja minut rahulikult. enne võistlust puhka üks päev.
  12. üle pika aja vormi

    See nii et ainult 10x jaksasid. See värk on mulle arstiharidusega inimese poolt selgeks tehtud, et saamaks suuri k6hulihaseid on just see kõige effektiivsem meetod. kõhulihased EI ERINE mitte millegipoolest teistest lihastest. südamelihas, silelihas ja vöötlihas on need mis meie kehas on. vöötlihased on seotud liikumisega ja bicebs on ehituselt samasugune nagu ka kõht. kes tahab, võin soovitada üht väga head raamatut kus on kõik VÄGA selgelt ära seletatud. maksab aint teine üle 10 000
  13. Hüppeliiges

    Siinpool kuvarit istub mees kes jättis jalgpalli segipekstud hüppeliigese pärast pooleli. soovitan soojalt koheselt kipsi panna vähemalt neljaks päevaks. see pole naljaasi! täna käis mul jalg 2x liigesest väljas tänavapeal kõndides. usu mind, seda sa ei taha:)
  14. Säär

    OOTA MIDA? säär ei taha hästi kasvada? jalalihaseid on KÕVASTI KERGEM arendada kui ülakeha lihaseid. mees nad on IGAPÄEV TÖÖS kui ringi liigud ja seepärast alluvad nad ka V2GA H2STI treeningule. treeningmetoodika tuleb lihtsalt yle vaadata, aga sellega on siin ylevalpool juba tegeldud.
  15. Treening

    häda korral saab pitsa kah üsna tervislikuks teha. lased juustu mitte panna ning ka k6ik muu mis peale l2heb vaatad üle.
  16. Uus foorum

    vana oli parem, sest sellega olin harjunud. läheb tsipa mööda, harjun sellegagi ära. esialgu on jah uus ja natuke kohmetuvõitu.
  17. 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

    seda, et mitte et ma propageeriks "mitte puhast" sporti, aga sry tank. muidu olen suga peaaegu alati yhel meelel olnud, aga seekord ütleks küll, et hoia mokk maas. Pole sinu asi mida keegi sisse sööb, eriti kui selle edasimyyaks on kõigi iidol kuuekordne absoluutne eesti meister. isegi steroide tarbides NÄHAKSE IKKA RÄNKA VAEVA! seda vaeva ei tee olematuks ei yks ega teine aine. kui ei meeldi, ära söö ja tunne ennast seal arvuti taga ilgelt õige mehena ja sure õnnelikuna et sina olid "puhas poiss" samal ajal kui teine vend ei hooli yldse sellest mida sina m6tled ja mida 6igeks pead. ise kujutan kah ette et aastate möödudes, kui järglased antud proovin ise kah niim6negi asja enda nahal ära ja kui see kellegile vastumeelt on siis käigu ikka sinna samma:) *Mitte, et ma nyyd kedagi solvata tahtsin, vastupidi.
  18. HERBALIFE tooted

    jackie chani trennimetoodika jätab kah kahtlase mulje
  19. hommikusöök peaks olema päeva kõige suurema kaloraaziga toidukord.
  20. Boosman Classic 2006 - flashs

    selle kaido asemel oleks v6inud oma v2ikese naabripoisi võistlema saata. teepeale hantel kaasa ja olekski parem vorm käes kui sellel naljahambal. ausalt, hale
  21. Fat Burner Iirimaale

    m is vahet sel on, ons inglased ja iirlased saledad või mitte - nii kohutavaid lõustasi nagu neis riikides kohtab ei ole ikka mujalt nii kerge leida. kokkuvõttes, väga koledad rahvused:=)
  22. Kangi otste laiendajad.

    kergem viis teadasaamiseks on kaalumine.
  23. Koolitoit

    koolides mürgitatakse tänapäeval õpilasi. jube midakõike puhvetist osta ei saa. vähesed koolid saavad uhkustada sellega et söökla toit hea on...
  24. Soovitage allavõtmisnippe

    Saab küll. Aga siukese kiirusega saavutatu ei jää püsima. ei saa! ja pealegi, kui saaks ja oleks nuppu siis j22ks tulemus püsima kah.
×