Jump to content

T

Kasutajad
  • Sisu loend

    145
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Koik T postitused

  1. S[sivesikuid on peale trenni siiski vaja, kuid niipalju kui mina asjast aru saan on point koguses.
  2. Stenile

    Kallis Sten! Kas sa viimasel ajal peeglisse oled vaadanud. Kui ei siis oleks viimane aeg seda teha. Võta kohe särk seljast ja mine peegli ette. Ma võin sulle öelda mida sa näed. Sa näed suurt võimast lihaselist keha. Proportsioon on enamvähem paigas. Rasvaprotsent on samuti hea. Kõik oleks nagu ok. Aga ........nüüd otsi netist mõne vähegi tegijama vennikese pildid. Hästi sobib näiteks Arnold Schwarzenegger 16 aastaselt. Uuri pilti tähelepanelikult, siis puhka natuke ja uuri veel. Nüüd mine peegli ette. Tõmba näit topeltbiitsa ja mida sa näed. Suur võimas lihaseline keha on muutunud väikseks kondihunnikuks. Asi on nimelt selles, et omaarust oled sa räige tegija. Tegelikult sa seda loomulikult pole. Vaata kasvõi 20 aprilli pilte. Kus sa seal biitsepsit näed? Ole nüüd normaalne vennike ja tõmbu vähe tagasi. Pane rohkem rõhku treenimisele mitte netis enda eksponeerimisele. Mina ei ole su väidetava steroidipruukimise kohta küll ühtegi kuulujuttu kuulnud. Kui sa oleksid steroide pruukinud tekiks kahtlemata küsimus kuidas sa küll NII väike saad olla. Kui sa õige mees oled siis see jutt ainult motiveerib sind. Edu! Varsti näeme!
  3. Stenile

    Take it easy ega ma tüli norimas pole. Ma lihtsalt avaldan oma tagasihoidlikku arvamust. Ega ma sind mingiks sitepeaks sõimanud. Sa oled normaalne kuju. Su eelmisest kirjutisest jäi lihtsalt mulje, et sa hõljud vapse pilvedes. Tegelt ma saan sust täitsa aru. Alusetud süüdistused ajavad nukid sügelema. Varsti näeme tähendab seda, et varsti näeme. Näit oktoobris võistlustel - kui sa muidugi kavatsed võistelda. Edu!
  4. vesi vs kulturism

    kuulsin kuskilt, et enne võistlusi on oluline liigne vesi kehast välja saada. küsimus selline : miks ja kuidas see käib.
  5. vesi vs kulturism

    ma oleks hullult tänulik
  6. vesi vs kulturism

    äkki räägiksid lähemalt.
  7. ?okiteraapia

    võin sulle niipalju öelda, et see töötab
  8. kui tihti jõusaali?

    mina treenin 6x nädalas. ületreenitust ei teki. lihas kasvab niiet nahk rebeneb. olen katsetanud ka teisi variante. näit 4x nädalas. täielik jama. vähemalt minu arvates.
  9. Kui kiiresti peaksid lihased näiteks 18 aastasel 2 aastat asjaga tegelenud tegelasel arenema, et asi oleks nö õige. kas näiteks kuus 0,6 cm biitsepsile lisaks ja 3 kg lihasmassi on vähe või on see normaalne. Kui kiiresti siinne rahvas areneb.
  10. lihaste arengu kiirus?

    mul on swarza treeningutest enne tema viimast Mr. Olympia võistlusi dokumentaalfilm. Lausa uskumatu, et ta ainult 186 pikk on. teiste päkkapikkude kõrval tundub ta filmis lausa hiiglasena. Ning Loula Ferlingo või midagi sellist oli ju veel pikem. ma pole küll mingi ütleja aga arvan siiski, et 186 pikkus pole mitte mingil määral takistuseks. ega pikkus arengu kiirust mõjuta. Kalmuse on ennast ise treeninud ja kogemuste puudumise tõttu päris kaua tühja vehkinud. Õige tee leidmine on tal lihtsalt sitaks kaua aega võtnud. Kui Kalmus juba jutuks tuli - palju tal biits võiks olla. Otil mingi 47 vist.
  11. lihaste arengu kiirus?

    ja siis ma tahtsin veel küsida, et kas siinsest rahvast keegi võistlemas on käinud. oleks vaja konsultatsiooni.
  12. lihaste arengu kiirus?

    steroididest olen puhas. esimesel aastal ei teadnud ma täpselt mis see bodybuilding õieti on. vehkisin niisama hantlitega. õiget trenni olen teinud ligi aasta. õlavars teeb 40 ära. pumpamata muidugi. põhjus miks ma küsin on selles, et ma tahaks võistlema minna. ja ikka tegija olla mitte lolli mängida. kehakaal 85 pikkus 186.
  13. Naharebendid

    thanks incucu. see tekst oleks nagu mu enda kirjutatud. ma olin samuti alguses rebendidte üle uhke - kasvab nii et rebeneb. igatahes kavatsen ma nüüd geelide abiga rebendeid leevendada.
  14. Naharebendid

    raudbetoon et tablette pole pannud. schwarz tegi tõesti üle 20 seeria. asjaga hakkasin tegelema mingi 14-15 aastaselt. mingi 16 aastaselt viskas kopa ette. areng polnud piisavalt kiire. siis copisinki natuke schwarza treeningkava ja hakkasin nii et silme eest must rauda tõstma. pikkust 186 kaal 82 ja rasva on minimaalselt. enda arvates pole midagi erilist.
  15. Naharebendid

    käte trenn on mul näiteks schwarzennegerilt copitud ja väikeste muudatustega ma seda ka kasutan, sest teised treeningkavad ei andnud tulemusi. ja ikka kasvab küll.
  16. Naharebendid

    Millised need ained olla võiksid. Mina kasutan suht tavalisi proteiinipulbreid.
  17. Minu küsimus, kas on mõni treener-asjatundja, kes teevad ka erialaseid treeningkavasid. Pean silmas sellist treeningprogrammi, millest oleks kasu põhiala juures, mitte seda nüri pumpamist. Äkki oskate soovitada kedagi!
  18. taastumine

    Mul oleks veel üks küsimus. Kuulsin kuskilt et peale pingsat treeningut peab lihas vähemalt 72 tundi taastuma. Kas taastumisperioodil teiste lihaste treenimine taastumise efektiivsust ka mingil määral mõjutab. Näiteks kui ma täna treenin biitsepsit ja homme tricepsit siis kas biceps ikka taastub korralikult ära. Tricepsi treenimine kulutab ju ka energiat.
  19. Liigesed

    mul on sarnane probleem juba peaaegu 5 aastat, ei MRT pole midagi näidanud ja ka alates kaltsiumi põlve "panemisest" ega mingi el.ravi pole midagi muutnud. Enamus liikuvatest aladest on üsna tahaplaanile jäänud, ainult jõusaal jäänud. vanus 23. lõbus.
×