Jump to content

kristofeles1

Kasutajad
  • Sisu loend

    87
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik kristofeles1 postitused

  1. Patupäeval ülesöömine

    selles asi ongi, et kõhtu ta väga hästi täita ei taha siis tavaliselt ei piirduta ühega, vaid pannakse 3 tükki järjest. vähemalt minu puhul on nii. kui juba korra rutiinist kõrvale kaldun, siis võin arvestada sellega, et ülejäänud päev ka mokas
  2. Patupäeval ülesöömine

    ja siis tuleb sõpradel mõte "ah, võiks kuskile burxi sööma minna". ja nii kõik läheb kõik jälle lappama.
  3. vaim ja keha on valmis nüüd kõvasti kaalu langetama

    kuna sa oled 17, siis eeldan, et elad vanematega. vanematega elades on üldse toitumist päris keeruline järgida ja oma magusaisudest võitu saada, kui vanemad tihti kodus mingeid kooke küpsetavad või muud nänni ostavad. vähemalt ma praegu veel ise 18 ja elan vanematega ja julgen nii väita. aga eks see ole individuaalne ka. mõnel tahtejõud suurem, mõnel väiksem.
  4. kaal köigub

    mnjaa, mu enda rekord on 76.5 kg-lt 87kg-le ühe päevaga. nägu läheb mõnusalt ümmarguseks ja muud kehaosad samuti. veepeetus ei ole tore asi
  5. Dieedi mõju südamele.

    lugedes siin foorumis trolli "low protein forever" poste, siis võiks arvata vastupidist
  6. Toitumine

    no ma ikka ei tea, kas on nii väga lollus. ja kergete luude kaela pole mõtet madalat kaalu ajada. üle 0.5kg see ei varieeru.
  7. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

  8. rasva lisamise limiit?

    oskab keegi öelda, kas on mingi limiit ka, kui palju keha päevas rasva võib lisada, või kehtib ikka see reegel, et 3500kcal = 500g rasva ja kui oletame, et sööksin päevas 17500kcal üle oma säilitamise, siis võtaksin 2.5kg rasva juurde päevaga ?
  9. juhul, kui veel ei tee, siis alustuseks võiks hakata jõutrenni tegema, et näha, kas potentsiaaligi on
  10. kõik harjutused põletavad kaloreid ühtemoodi. kõik oleneb vaid intensiivsusest. aeroobne ise ei põleta rasva, põletab vaid kaloreid. õige dieet põletab rasva.
  11. Millist sheiki juua kohe peale trenni? Milleks?

    miks aint 2 munakollasega ? mida ülejäänud kahe kollasega teed ?
  12. Kaalust maha

    no kui 500g toore lõhe kohta on 100g valku ning peale praadimist jääb alles 300g lõhe, siis ta sisaldab siiski endiselt 100g valku. toiduained kaotavad kuumtöötlemisel oma kaalu enamasti aint vee arvelt, mitte valkude jms arvelt.
  13. Jõusaali kõige hullemad harjutused

    hea harjutus biitsa punni ajamiseks, siis endal hea vaadata ;D
  14. Jõusaali kõige hullemad harjutused

    kangiga biits on ülirõve
  15. Kaalust maha

    selleks, et kui oletame 200g kanaliha kohta on 46g proteiini, siis pärast praadimist jääb alles 150g kana, sisaldusega 46g proteiini. ainuke, mis kaob on vesi, toitained jäävad samaks
×