Jump to content

katsi

Kasutajad
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by katsi


  1. Palju siin ringi sebivad naised üldse toidule lisaks midagi kasutavad? Mõeldud on valgujooke, kreatiini, fatburnerit ja muid taastusjooke:)

    Isiklikult pole ühtegi naist kunagi peale trenni miskit valgujooki joomas näinud ... üks kord üks näris õuna, see oli ka kõik <_< Või joovad naised ainult fatburnerit?

    Trenni ajal joon ma rohelist FB ...

    Siis kasutan pidevalt peale trenni valgujooki. Mitte küll üht kindlat marki. Vaheldumisi; vahest Whey Lemon Superit (kui enda valk otsas ja palgapäev kaugel, siis luristan mehe oma B) ) , lemmikuks on WDGP toffe ;) ja proovinud olen ka DR-7 (sry:jälk oli) aga üldjuhul ikka NO 1`i :) (norm hind ja täitsa talutav maitse - ?okol).

    Hetkel võtsin kasutusele ka kreatiintsitraadi, mille maitse on nii hea, et ma võiks terve purgi korraga ära juua, mida ma muidugi ei tee :)

    Nii et teised naised, kes jõusaalis käivad, mida kasutate teie ja mis on lemmikuteks kujunenud?????

    Tänan vastamast ... jaksu kõigile !!!!


  2. Oh ... kui sa lõuna ajal käid väljas söömas, siis ega see kord päevas nii hull pole ... ära võta lihtsalt rasvast liha (pigem kana ja kala ja veiseliha) ja väldi igasuguseid böstrooganoffe ja muid jahukastmeid ;) Vali rohkem värsket salatit toidu kõrvale, täisteraleiba.

    Kui meeldib rühmatreening, siis soovitan ikkagi bodypumpi ... hea lihastreening. Ise ei harrasta, aga olen proovinud ja kuulnud harrastajate poolt ainult kiitvaid sõnu :) Võta esialgu üks tund pumpimist lisaks, eks siis vaatad, kuida edaspidi meeldib ... mõjub kindlasti :rolleyes:

    No siin aitab ikagi jalatreening ( Pumpimine sisaldab seda ka )... lokaalselt rasv ei kao ... see nõauab aega ja kannatust ...

    Minu mees on ka suur nigu karu ja armastab liha, aga sööb minu kana ja kala toite hea meelega ..Ka kodus saab lihast väherasvaseid ja häid toite teha. Näiteks Sõpruse Hyperrimis/Stockmanis on väga väherasvane veisehakkliha müügil. Kastmes kasuta rohkem maitseained koore ja rasvase piima asemel. Kotlettide asemel tee hakklihapalle ahjus ... Väga hea on veisefilee :)

    Võtab küll aega ja veits otsimist, aga kui tahad, siis leiad netist väga palju maitsvaid ja tervislikke toite.


  3. Tere !

    No suitsetamise ainuke positiivne külg ongi see, et ta pidi soolestiku tööd kiirendama :)

    Mina jätsin ka ... aasta ja 3 kuud tagasi suitsetamise maha ja võin öelda, et noh eks seda kaalu algul ka veit tuli, aga organism vajab harjumist ja samas ise ei saa võib olla aru, aga natuke näksimist tuleb ikka juurde:)

    HEA LAHENDUS: Kirjuta mingi aeg KÕIK üles: mida sööd, palju sööd ja kuna sööd! Mind aitas imehästi.

    Toitumisest ja trennist ning toitumisest enne ja pärast trenni on siin foorumis palju räägitud. Kõige parem on ikkagi tellida endale toitumiskava. Mina sain oma kava kunagi Kadri käest. Muidugi võib juhtuda, et see sulle 100% ei sobi, aga mida aeg edasi, seda rohkem õpid oma keha tundma ja saad ka aru, mida ja kuna süüa. Mina soovitan toitumiskava tellida, sest see 350 krooni pole ju tegelt teab mis summa ... eriti kui arvestada seda, et sa tõesti saad ka tulemusi, mitte ei nikerda aastaid põlveotsas midagi valmis ja see sind mitte kuhugi ei vii ;)

    Kõhupekk ja sangad :rolleyes: ... kõigest rasvast vabaned ikkagi ühtlaselt ja kipub pigem nii olema, et rasvad kaovad ülevalt alla ... et ülakeha ennem ja siis lõpuks need vanad kirutud puusad ja reied!

    TRENN ... mina soovitaks sulle küll pigem lisaks kaks korda nädalas jõusaali. Võin jälle oma kogemusest öelda, et aeroobne treening (jooks/aeroobika/kiirkõnd) on küll head ja kulutavad pekki, aga kui sa tahad püsivaid tulemusi ja kobedat kanni, siis jõutreening on selleks hea lahendus. Muidugi võib asendada ka näiteks ühe jõusaali ka bodypumpimisega. Ja ära karda, et sa metsikult lihastesse lähed. Mina teen trenni naisterahva kohta päris korralike raskustega ja nüüd juba terve aasta :( ja söön korralikult valku ja olen isegi kreatiini mingi aeg tarvitanud (kes ütles, et naised nii ei tee???) ... lihas on täitsa aimatav, aga ikkagi täitsa naiste lihas ... ei mingeid üüratuid lihasmasse :)

    Soovitan siit Amazonist võtta naiste algajate kava ja seda kaks korda nädalas teha või küsi kohe jõusaali treeneri käest.

    Ka trenni vabal päeval võib süüa nii nagu tavaliselt. Mina viskaks igasugused hakkliha kastmed oma menüüst üldse välja ... eriti õhtuti. Pigem näiteks mõni mõnus juurvilja wok broileri filee ja pruuni riisiga. Kui toitumiskava muretsed, siis on ka vabade päevade kohta kindlasti soovitused olemas.

    Nii et ära karda ... hakka aga otsast peale ja lase käia ... karta pole midagi ja kindlasti on kõik nõu ja jõuga abiks ... mina kindlasti :)

    päikest


  4. Võta pakk kohupiima (väherasvane rosina/vanilje jne) ... ega siis söömata saa jätta :) Ja see 35g süsivesikuid, mis sa kohupiimast saad, sind paksuks küll ei aja :)

    Ise söön ka peale trenni suht hilja 21:30 - 22:00 ... pigem on probleem siis kui ei söö ... ma ei saaks öösel magada ... hakkan kohukesi unes nägema ja ärkan hommikul kell viis :rolleyes:

    Nii et võta mõnisada grammi kodujuustu, kohupiim või tee endale väike salat tuunikala (krabipulkadega) ja tomati/kurgiga ... nämma ;)


  5. Njaa ... mina olen selle huvitava kaubanduskeskuses tasuta mõõtmist pakutava aparatuuriga vägagi lahedaid tulemusi näinud :rolleyes:

    Esimesel korral oli näit mingi 20% ... "ikka väga madal" ... muretses mingi onu ja andis mulle paberilehe koos telefoni numbriga ... ;)

    Paar nädalat hiljem kohtasin selliseid samasuguse aparatuuriumiga tädikesi ja jälle samas kaubanduskeskuses ... tahtsid kolekangesti mulle seda massina värki tutvustada, ega ma polnd siis ebaviisaks ja võtsin hea meelega vastu ... aga oh sa pühhade müristus ... mu sisemine nn pekiprotsent oli nüüd 35% ... vahele oli jäänud kaks nädalat väga korralikku trenni ja toitumist (nagu ikka) ...

    nii et värisege kõik kui te seda protsenti mõõdate, see on abosoluudselt megatäpne aparaat ja näitab teie vormi üli täpselt ... seda on kindlasti ka juba kosmonautide peal mitu korda katsetatud :)


  6. Otsi netist imepurgike "õige toitumine" + tarbi sinna juurde iga päev lisandit "mõõdukas liikumine" ja ongi tulemus käes :P

    Kui lisad segule veel iga päev suure tüki järjepidevust, siis saadki he tulemusega:)

    Ühesõnaga .... on selline kollane kast FOORUMIst üleval pool, kuhu võid trükkida näiteks sõna "toitumine" ja sealt saad päris palju huvitavat ja kasulikku lugeda!

    Ega keegi sulle mingi muud lahendust nagunii sülle ei tõsta kui .... kulunud fraasid (mis ime ime, ikka veel toimivad) ... piira rasva tarbimist, rohkelt kiudu, vähemalt 3 söögikorda + kaks väiksemat vahepala .... rohkem valku ... rohkem liikumist ... jne jne


  7. järsku aitaks selleks korraks???

    Rebane kustutab asjad ära ja kogu muusika selleks korraks :) ...

    ... mina ei saa üldse aru, miks ta siin nii palju plõksida laseb? Kui mina oleks nn JUMAL, siis ma isegi ei vaevuks igasuguseid äälikuid ette hoiatama , et ma nende "olks", "tnx" jms ära kustutaks.

    Nii et +14 ja muud, kes veel ei oska kirjutada (mina ka perfektselt ei oska ;))

    ... emakeelt õppima !!!!

    Ja siis siia harjutama .... siin oli neid tegelasi küll, kes parandama hakkavad ja saavad endale uue tiitli "kirjavigade parandajad"

    Kõigile rahulikku uut aastat ja olge positiivsed ... :D


  8. 12 tükki (1 tk keskmiselt : 125kcal, valku 7g, süsikaid 15, rasva 3,8)

    Vajad : muffinsivormi (12 auguga)

    Taigen:

    3 muna,

    40g kaerahelbeid nisukiidega,

    15g nisukliisid,

    75g nisujahu (võib ka graham)

    50g suhkrut (võib ka vabalt ära jätta või kogust vähendada nt poolele)

    200g õunu

    250g vaniljekohupiim (soovitan Tere oma)

    100g Delma (25%) margariini

    vaniljet, 1tl küpsetuspulbrit

    Soovi korral:(50g rosinaid+kaneeli)

    Vahusta munad suhkruga( või siis ilma), lisa sulatatud Delma ja kohupiim.

    Tükelda õunad ja lisa segule. Sega omavahel kaerahelbed, nisukliid, nisujahu (kaneel+rosinad) ja küpsetuspulber ning sega lusikaga taigna hulka.

    Pane muffinsivormi ja küpseta u 225 kraadi juures 25-30 min.

    Kaneeli võib asendada kakaoga (u 20g).

    Lahedat kokkamist :D


  9. ei ma pole õel :)

    vähem hala ja rohkem ... tegusid

    ja... kui tahad midagist personaalselt öelda, siis on meil ka privaatne sõnumite saatmine võimalik. Küsida võib kõike- kui oskan, siis vastan ka :D Ja võid rahulikult oma emotsioone välja elada ... ma olen turboimemisvõimsusega roosa svamm :)

    päikest:)

    :D


  10. tegelikult tahaks ka paar korda nädalas kodunt mõnda teise keskkonda välja saada mida koduse velotrenazeriga ei saavuta kahjuks.

    MINU ARUST NÄITAB SELLE VIIMASE LAUSE ALGUS, ET SUL ON PIGEM ... suhtlemisvaegus ja sa ei tea ise ka mida sa tahad ... ja sinu jutt on eriti vastuoluline ... liigesepõletik ujumisest, aga joosta saaksid? Ja lausa treppidest ülesse-alla trippida!

    Peale tööd sa kõndima lihtsalt ei jõua JA siis väidad, et asi pole ajas????

    Miks sa ei tee siis midagi, mis sa undad siin???

    Telli endale siis kuskilt mingi kava (SÖÖMINE+TRENN), mine kaalujälgijatesse ... otsi netist, siin on tuhandeid võimalusi ... või ootada, et kellelgi sinust tõsiselt hale hakkaks ... ???

    mina soovitaks ikkagi personaalset nõustajat ... kõiges .. sul on pigem depressioon juba :D

    aaa... ja siin nutmine ei aita ... trükkimine eriti kaloreid ei kuluta, teinekord tee selle asemel kolm kükki ja paar käteringi

    päikest ja jaksu ...

    hullemaks annab alti minna :D


  11. hmm ... ma nii väga tahaks öelda, et pane palun ennast põlema, aga kuna iga algus on raske, siis .... järsku jätad hala ja võtad ennast ikkagi käsile :D

    kõigist sulle pakutud tegevustest kergemakujulist sporti pole olemas peale kiirendatud hingamise ... :D

    ... kui kõike nii negatiivselt võtad, siis jäädki oma kukesamme tegema ...

    ... ei tahaks alatu olla, aga sinu puhul aitaks paremini pigem psühholoog...

    Jaksu


  12. PÕHI:

    350g rvt kodujuustu

    3 muna

    50g kaerahelbeid (nisukliidega)

    10g nisukliisid

    soola(soovi korral)

    Sega ained kokku ja vala küpsetuspaberiga kaetud plaadile ning levita märja käega ühtlaselt õhukeseks (auke sisse mitte teha)

    KATE (kõike võib peale uhta, aga minule maitsevad need)

    u 200g viilutatud tomateid

    230g (purk) viilutatud shampiljone

    300g väherasvast veisesinki või veisehakkliha (hakkliha eelnevalt pannil hautada) või 2 tuunikalakonservi (omas mahlas)

    Sobib ka broilerifilee +ananass(omas mahlas)

    100g 10% Juku juustu riivitult pealeraputamiseks

    Muidugi maitseaineid , soola pole vaja palju panna, kuna juust (ja sink) on isegi juba soolaga.

    Lisada võib veel paprika viile, mozzarella-, feta- või parmesanijuustu jne.

    lasta küpseda u 225 kraadi juures pool tundi :D

    head kokkamist :P


  13. Enam pole naljakas ...

    ... minu arust on nii Otil kui ka Marekil Eestis väga palju kaasaelajaid ja nad on paljutele noortele väga suured eeskujud ;)

    Sellepärast on mul lausa paha lugeda neid a`la kommentaare, mida siin üksteise kohta kirjutatakse (See ei käi ainult nende eelnimetatute kohta).

    Tublid EESKUJUD, olge siis noorematele ja vähem tublimatele tõesti EESKUJUDEKS ja omavahelisi suhtlemise probleeme võiks normaalselt mehemoodi omavahel arutada ja kui päris kaksi hakkama ei saa, võtke abimees kampa (pöörduga nõustaja poole kui muidu ei saa). Kas on vaja siis kohe kõike välja karjuda, mis sülg suhu toob????

    Vastik hakkab juba sellest plikade moodi kemplemisest, kes kui loll on või pole :(


  14. LOOGIKA ... vaata pakil olevat kaloraazi ja valkude ning süsivesikute sisaldust!

    Kõik oleneb-oleneb-oleneb ... kohuke suht rasvane ja süsivesikute rikas ... hommikul täitsa nämma, peale trenni ka vahest hea ampsata. :(

    Minu arust jogurti kohta sa eile juba küsisid :blink:

    KOhupiim ... super hea ... ise sööks 6 korda päevas ... oleneb jälle vastavast tootest ... kreemides palju süsivesikuid ja paki omad ... ja seda juttu on siin enne ikka metsikult olnud, tee paar OTSINGUT ja saad vastuseid sadade viisi ... lugesin täna foorumeid pea 6 tundi ... aega võttis, aga olen targem.

    Jooge piima poisid ... vasikad joovad ka :D


  15. No kuule, mis mõtet endale sellist hübriidi muretseda ja vaevalt seda kuskilt odavamalt leiad, see mingi uuem variant, ma pole seda kuskil varem näinud. Osta siis pigem ratas endale, mis nendest kätest ikke niisama pendeldada. Tavaline cross ikka tunduvalt tõhusam ... ma arvan niii

    ... eks rahakott otsustab, kumba tahad :blink:

×