Jump to content

katsi

Kasutajad
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by katsi


  1. OH, mis probleemid :P , aga ...

    kui Sa mõtleks natuke loogiliselt, siis leiva pakendil on mõeldud kaalu ikka enne röstimist ... ega süsivesikud ja valgud ning rasvad rösrimise ajal kuhugi kao, see ikka VESI :lol:

    Sama kehtib ka kõige muu kohta ... kui külmutatud kalal ja näiteks brokolil on peal kirjas, et 100 kcal sisaldab x kc, siis see tähendab ikka nende külmutatult sisaldust, mitte seda kui sa nad ahjus ära küpsetad :blink:

    Jätka samas vaimus, võid varsti teadustööd kirjutada :unsure:

    JAksu, aga ära üle pinguta ;)


  2. Hmm ... mul on see KONTO olemas. Reidipedeks ma ennast ei pea. No mingit feimi ei korja ja siin oma KONTOT ära ka ei mainiks :unsure: , aga ... lihtsalt hea koht suhelda.

    Eks see rohkem igaühe enda asi :blink:


  3. Kui jutt on sellest samast sarjast, mis ka mingi aeg tagasi soomest tuli, siis ega seal see mees-naine ei võida, kes kõige rohkem saates kaalu alla saab, vaid hääletuste lõpuks jääb neid veel 3, kes pidid pärast kodus veel kuu aega (vist oli) omal jõul vastu pidama. JA võitja selgitati välja hoopis valemiga, mis võttis arvesse ka keha algmassi. Aga kes võitis??? Nime enam ei mäleta, aga mees, kes teiseks jäi, oli kohe kindlasti hoopis teine inimene - välimuselt.

    Kahjuks jah ... vaevalt inimene, kes enda eest kunagi hoolitsenud pole, peale kerget muutumist seda tegma hakkab. Inimesed lähevad paksuks ikka söömisest, mitte raskest elust. Hambad ei kuku suust kui neid korralikult pesta jne. Suht mõttetud sarjad minu arust.


  4. Võta 100g tatart ja keeda pehmeks :huh:

    Hauta pannil üks sibul, 1/2 suuremast paprikast ja paar tomatit ka (mina panen vahel natuke hiinakapsast lisaks) ...haki kõik ikka enne pannile panekut ära... Lisaks törts oliivõli!!!!

    Sega hautatud aedvilja hulka nõrutatud tatar ja karp tuunikala (omas mahlas). Maitsesta pipra ja soolaga + muud endale meelepärased maitseained.

    Pääle vala ohtralt maitsestamata jogurtit ... kes sööb rammusamalt, siis hapukoorega on veel parem :unsure:

    Hääd isu!


  5. Eks inimene kulutab kõige rohkem sellele, mis tema jaoks primaarne :D

    Ja kui rahakott soovituni ei ulatu - tuleks soove muuta või leida odavam alternatiiv.

    To Compu ... aga uuri välja, missugused oleksid odavaimad variandid ja pöördu oma kava koostaja poole ning küsi järgi, mida võiks sealt nendega asendada. Kindlasti leidub muu võimalus - alati leidub :D Kas see just parim on ??? Vot seda ei tea. Aga kui Su rahakott ei võimalda toitumiskava järgi toituda, siis pole sellest kavast ju mitte mingit kasu.


  6. Olen ka ise alati jooksmist armastanud ja sain ka ise paar aastat tagasi väikese põlve probleemi. Kõige parem on muidugi spordiarsti konsultatsioonile minna (saad täpselt teada, milles viga) aga muidugi võid võtta glycosamine tablette ... müügil apteegis! Ja tee vaheldumis jooks ja ratas ... ratas mõjub põlvedele hästi.

    Pulsi kohta oli siin hiljuti pikk jutt. Ühesõnaga näitab selline kiire pulsi tõus ikkagi mitte väga head treenitust. Proovi teha algul 5 min sõrki ja 10 min kõndi ja nii vaheldumisi näiteks 40-50 min. Järgmine nädal tee 6 min sörki ja 9 min kõndi ja nii vähendad nädalast nädalasse kõndimist ja suurendad jooksu aega.

    Kõike järk-järgult, miski ei toimu üleöö. Mina alustan alati peale pikka pausi sellise kavaga ja ei ole kunagi ohtu, et üle pingutaks.


  7. Hmm ... mina soovitan siis juba roheliste rattamatka, pange kõik endale amazoonase t -särgid selga või kandke ühist lippu.

    Muresid ja organiseerimist palju vähem ... rada olemas, üritused olemas, puhkeplats olemas ja lisaks söök ka ... ja ainuke mure ... kus rahvas kokku saab. Ja õhtul võib ÜHISE NIMETAJA ALL jämmida nii palju kui soovi on ja mis kõige parem (väga oluline selle foorumi puhul) ... vanus pole matkal oluline :lol:

    Suts rattasporti ja värske õhk mõjub päris hästi :P


  8. Harjutusi on igasuguseid ... millist "vormi" vaja oleks?

    Mina kunagi kogusin igasugustest ajakirjadest erinevatele kehaosadele portsu harjutusi ja tegin neid järjest 3 korda (läks umbes 45 min) ja siis poolt tundi sörki otsa ... nii 5 korda nädalas ja väga hästi mõjus :lol: ...

    Keegi mingeid imeharjutusi soovitama ei hakka ... pigem tuleks ka ise väikest uurimustööd teha, näiteks alustuseks raamatukokku minna ja endale üks ports "Tervis plussi" ajakirju laenutada. Seal päris palju häid harjutusi lihtsalt kodus võimlemiseks. Ka netist leiab neid hulgim. Või siis koju mõni VHS või DVD osta ja selle järgi teha.

    Kindlasti soovitaks tulemuste saavutamiseks --- järjepidevust ... kord nädalas vehkimiset ei aita :D Ja vähemalt 3-4 korda nädalas pool tundi aeroobset (jooks, kiirkõnd, kepikõnd, ratas jne).

    Ja teiseks vaadata veits söömist ka ... näiteks jätta kõik krõps ja koola veidikeseks ajaks või üldse kõrvale. Ja kohe kindlasti heita kõrvale kõik kapsa ja supi ja muud imedieedid ... MÕTETUD!!!

    Aga kipub ikka nii olema, et kui ise vaeva näed, siis näed ka tulemusi (kas või materjali ja tarkusi kogudes), sest kui keegi lihtsalt midagi ette söödab, siis kaob see juhis kiirelt kõige sügavamasse sahtlisoppi!

    Mõnusat algust ... ;)


  9. Hmm ... ka mina joon petti kui ka keefiri vägagi hea meelega ;) Lausa liitrit korraga ära juua ei jaksa, aga pool kindlasti ja tarbin seda meeldamini kui proteiini jooki ... talutavam maitse minu jaoks.

    Aga liiter petti/keefiti läheb päevas kindlasti ... paar kuud tagasi läks isegi vahel 2, kuna seda oli hea kooli kaasa võtta ja siis mõnusasti tunni ajal luristada ...

    ja kõhuga pole kunagi probleeme olnud ...

    ... võib olla teema algataja oleks pidanud alusatma algul väiksematest kogustest ??? Organism vajab harjumist ja kõik mis ei tundu talle normaalne ... seda püüab ta omal moel parandada :D

    gymer küsis: Kumb on soovituslikum (lihaste)treenijale kas pett v. keefir? pigem pett vist?

    Keefiir on spetsiaalse juuretisega hapendatud piim, kas siis kooritud või mitte!

    Pett ... on see vedelik, mis rõõsast koorest peale või valmimist järele jääb ...

    Valgu sisalduselt on nad enam-vähem samad, aga keefir kipub enamjaolt rasvasem olema (va Farmi 0,5 liitrine). Aga rasv segab vist veits valgu imendumist. Nii et peale trenni rasvatu keefiirakas või pett (üle 0,5g rasva 100g kohta ei sisalda).

    Eks Old Man tea paremini neid mõjusid ja sisaldusi, aga minu piimalaborandist emm ütles, et keefir palju kasulikum :lol:


  10. Nonii ... sööma peab ikka hiljem ka .... kindlasti ka peale trenni ja liha ära mittemingiljuhul ära jäta...see, kas sa seda millegi muuga (kala/kana) asendada võid ... ma arvan, et ikka võid, peaasi, et rasvane poleks. Aga punane liha lihtsalt rauarikkam :lol:

    Ja kus su kava koostaja on, et sa tema käest nõu küsida ei saa???

    Tema see kõige targem sellistele küsimustele vastama ;)


  11. Tere,

    Huvitav oleks teada, kui palju Teie, naised, panete jõusaalis erinevatele harjutustele raskusi( a la ploki allasurumine, küünarvarte kõverdamine trenazööril, säärtele ja jalgadele)

    Kuidas oleks efektiivsem kas teha raskematega, kui muidu ja vähem kordusi või väiksemate raskustega ning 15-20 kordust umbes?

    Ette tänades,

    Triin :blink:

    Umbes nii ... vahel vähem, vahel rohkem ;) rinnalt surumine 40kg (4x10-12) ... max surumist pole kunagi proovinud!

    Biitsi teen erinevalt ... hantlitega küünarvarre kõverdamine ... vahel 9kg (4x12-15), teine kord 12kg (3x6-9)!

    Triips plokk alla 30 kg (4x15)!

    Jalapress 100 (4x15)!

    Säärele sirutused 50 kg (4x15)!

    Õlga... täitsa erinevalt ... masinal surumine 20 kg(4x12) jne jne

    Eks see kõik oleneb-oleneb-oleneb, mis hetkel eesmärgiks on ja ette võetud sai! Kavad ja ms erinevad ... ega keegi käse sul 4 kuud samamoodi teha :lol:

    Mis on kõige effektiivsem raskuste, korduste ja seeriate vahekord??? Eks see arv oleneb ju sellest, mida saavutada tahad ...

    Umbes nii peaks see olema:

    Jõud: 1 - 5 kordust

    Jõud/Mass: 6 - 8 kordust

    Mass (koos osalise jõu juurdekasvuga): 8 - 12 kordust

    Jõuvastupidavus: 13 - 20 +

    Ja loe seda, väga hariv artikkel naistele, saad vast oma küsimusele vastuse:

    http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...ew=1&textID=910

    Nii et mõnusat rassimist :D


  12. Tõstan rinnalt kangi 25 Kg. <--- see 5 Kg. on 1 kuu aja areng.

    Mul tekkis hoopis seoses selle lausega küsimus ... kelle rinnalt sa seda tõstad????

    Hmm ... äkki ikka surud???

    Ja siit poest kõige odavam valk Whey Lemon Super paljud söövad ja ei kurda. Rahakoti sisule avaldab kõige vähem mõju :D

    Ise No 1 enamuse ajast ... tunduvalt mõnusama maitsega ... vahe? No 1 sisaldab liigesetoitu ... näiteks sex puhuks kui liigeses kõhr viga saanud :D

    Mõnusat OMA valgu LAKSU leidmist, tugevat surumist ... ja kiiret arengut!

×