Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Nendes kahes postituses ongi vastus.

    Ülevalt poolt :

    " iseküsimus on loomulikult kuidas erinevad inimesed seda stressiseisundit taluvad. Mõned taluvad kergemini, mõned raskemini. Loomulikult sõltub stressi talumine dieediperioodil pisikestest lisanüanssidest...moraalne tugi (lähedased, kogukond, ühiskond)...treeningu taustsüsteem (partneri olemasolu, keskkond)"

    Usun veelgi olulisema olevat. Seni kuni kõik on 'ilus', ei osata sellele täheleapnu pöörata, veel vähem ennast asetada situatsiooni.

    Aga loeng-seda oli tõesti hea kuulata.


  2. keedumoos on üks paras suhkrupomm. Poe omad on veel ei tea misasju täis.

    Metsad ja aed on marju täis ja sügisel lähevad kõik korjatud marjad otse sügavkülma. Kui vaja teeme moosi (toormoosi kindlasti) ja kui vaja kasutame marju. Ei ole poest näinudki, et toormoosi müüakse, see ei seisa vast niikaua, et seda lausa müüa saaks. Toormoos sünnib marjadest ma pakun, et 2 minutiga ja maitseb poole paremini kui suhkrumoos kuhu on kaks marja sisse pandud. :)

    +1 :)


  3. Lubage muheleda, mis soovitus see nüüd oli "aeroobse ära jätma". Kord-paar nädalas 30 min lonkivat sörki lindil ei ole küll mingi eriline aeroobne. Mida ära jätta, seda enam. Samas see töö on juba nii palju energiakulumahukas, et ise ei jõuakski mingit lisa'trenni' teha vist. Rasva nagu ei olekski menüüs..Õhtul süsivesikuid ka mitte.. ja taastud hästi? Imeloom.


  4. Usu või ära usu aga sa oled terve elu proteiini täiesti edukalt kasutanud. Vaevalt nüüdki põhjust seda kartma hakata. :)

    Kasutegur sõltub kogu menüü ja treeningu üles-ehitusest. Kui tahad pulbrit siis pane tähele, et suur osa on siiski piima baasil Vadakupulbrid, mis ei pruugi sulle laktoosi-talumatuse tõttu sobida. Kuid on ka laktoosivabu variante seega vaata ringi ja uuri infolehti ja pakendeid.

    Oskad öelda, kas eesti piimatööstusest pärinev naturaalne maitsestamata vadakupulber on sama, mis enamuse fancyde proteiinipulbrite koostiosa? Kuskil müüdi aga enam ei meenugi, kus.


  5. Kui aus olla, siis minus tekitavad alati kahtlusi menüüd, kus on pakendite kogustega mitte "jaguvad" toitude kogused. Näiteks pähkleid 15g. Pakid on ju 100g? Ja nii siit-sealt tiksub neid juurde.

    Mis kunst see veel on, võtta 100 g pakist 15 % päevas? Kui ostad kilo kartuleid poest, ei pane ka kõiki korraga pannile.

    • Upvote 1

  6. Midagi ikka.

    No ikka, toome neid näiteks, mis meie 'teooriat' kinnitaks;) Mulle meeldib pigem see osa: As compared with the three-meal diet, the nibbling diet reduced fasting serum concentrations of total cholesterol, low-density lipoprotein cholesterol, and apolipoprotein B by a mean (+/- SE) of 8.5 +/- 2.5 percent (P less than 0.02), 13.5 +/- 3.4 percent (P less than 0.01), and 15.1 +/- 5.7 percent (P less than 0.05), respectively.

    Sest mind isiklikult 'kaalukaotus' üldse ei huvita :D


  7. "Et siis kui sama kalorite hulk jagada rohkemateks tükkideks siis tekib mingi vahe? Sööd sa päevas - 6x500kcal = 3000kcal või sööd 3x1000kcal = 3000kcal - tulemus on sama. Pole mitte ühtegi moodust, kuidas tulemus otseselt muutuks einete arvu tõttu. Ainuke asi on, et mõni inimene võib tunda end kas paremini või halvemini teatud toidukordade arvu juures - aga ka siin loeb see mida sa siiski täpselt sööd, kui palju, palju ja millal trenni tehakse jne. Lisaks toidukordade arv kõigutab ka veekaalu, toidumassi kaalu ja veel mitu asja - aga enamik ei puuduta rasvakadu vaid lihtsalt seda mis tasemel on need "muutlikud faktorid".

    Ainult toidukordade arv isoleerides luubi alla võtta on täielik ja totaalne mõttetus. Sama effektiivne on kaalu-langetamine oma t-särgi värvi hooleks jätta. Mina arvan, et roheline särk põletab kõige rohkem rasva - vaidle vastu. ;) "

    http://dailyhealthpost.com/how-many-meals-should-you-eat-per-day/#axzz2Ph27cLRy midagi ehk tasub kõrva taha panna ?


  8. Kogen midagi sarnast.Kohati vägagi analoogset. Pakitsus. Rinnakorvi kesk/vasakpoolne osa. Rinnak, abaluu ümbrus, trapets, kael. Roiete vahelt ka vasaku kaenla all. Mulje, nagu lihaste kinnituskohad, kõõlused pinges? Mõõduka füüsilise koormuse ajal tunne parem. Ööseks võib tekitada tugevama südamelöögi - tunda enam kui endale meeldiks -ei lase uinuda. Isegi kõrvalolija võib vahel tunda näiteks abaluu piirkonnas südame lööke. Puls ei pruugigi kiirem olla, lihtsalt tugev. Tõenäoliselt ka vererõhk normist kõrgem. Taastumine aeglane. Kahtlustan et tegemist eelkõige närvisüsteemi poolt põhjustatud kaebustega.


  9. Minu üks toidukord: :rolleyes:

    500g sealiha, 500g kohupiima, 500ml jäätist, 1 apelsin, 2 tükki leiba, kauss salatit.... ^_^

    ... hetkel dieet. Sa ei taha teada minu massi kasvu einete suurusi. ;) - Aga mida see kogus ikka loeb, loeb sisu. Minu päevane kaloraaž on umbes sama, mis teema-algatajal. Lihtsalt ma olen õppinud kõhtu täitma ka vähese kalori-hulgaga ;)

    No, kuulge, noormees, vaadake nüüd ennast peeglist ka;) Sinna mahub ilmselt natuke enam nodi sisse, kui preilisse. Pealegi, kui oled lõunani näljas olnud, ehk 'sööd silmadega' ka juba selle võrra rohkem, kui tegelikult hetkel vajaks? Miks peaks seda nii poolvägisi tegema? Et oma 'revolutsiooniline' lähenemine toitumisse põhjendatud oleks? ;) Raske uskuda, et peale 1,5 kg tahke massi makku ajamist enesetunne väga hea (kerge) olla saab.. Individuaalne seegi - nagu enamus asju - annan endale aru.

    Mis maitsestamata kohupiima/ricottasse puutub - ainumõeldav: miks keegi peaks minu eest otsustama, kui palju suhkurt ma soovin. Ei ole midagi lihtsamat, kui panna segusse, tiba kohvi, kakaod, marju, you name it.


  10. Toitumiskavade koostamine ongi mingiks müstiliseks asjaks tehtud..Ei koosta seda keegi sulle paremini, kui sa ise.

    Pulsikell kalorikulunäitajana? See on küll viimane asi, milleks seda osta. Mõeldud siiski pulsi mõõtmiseks treeningu ajal.

    Võimalik, et toidukordade arv ei ole määrav (aga usun, et see on individuaalne, siiski) aga ise ei kujta ette, mis saaks, kui korraga:

    Kanafilee: 170g

    Köögiviljad: 200g

    Maitsestamata kohupiim: 200g

    Banaan: 120g

    ära sööks, mis tunne oleks:)

×