Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. Vaadates kuti pilti ja seda, mis aastaga toimunud, ei maksaks küll kellelgi öelda, et midagi valesti/puudu/üle on.

    Kartul on mõttetu? Üks tasakaalustatumaid süsivesikuallikaid, kapsas, kaun ja klii võib kõrvale ikka käia. Aga kui valida, kas kartul või need 3, siis ise võtaks pigem kartuli. Mitte, et kapsas suvaline asi oleks aga prioriteet oleks niipidi.

    Üldse ei ole mõistlik anda soovitusi, mis baseeruvad isiklikel väärarusaamadel või 'kogemustel'.

    Väga korralik muutus!

    • Upvote 1

  2. Veel üks nõutu surfar :) Miks arvad, et sulle mingi eridieet kehtib? Siinne sait (+ kogu veeb) on täis neid nõuandeid.

    Pane otsingusse: 'head valguallikad' - leiad nimekirja, osta neid, milleks raha jätkub ja pane suhu.

    Seejärel: "vajalikud rasvad", käitu samamoodi.

    Juurde võta mõõdukalt süsivesikuid.

    Öösel kehtib sama teooria.


  3. Sarge tõi vast isegi olulisima punkti välja: kui tahad, et sind tõsiselt võetakse, õpi lihtsaim - emakeel - ära. Koomilised on need nõuandjad, ei muud.

    Jutt ei ole näpukate kallal norimises, ega ka mitte (nina)targutamises - asja ees, teist taga. Komavead on peenem teema: kellel ei juhtuks.

    Elementaarsed sõnad, mida üks täiskasvanu võiks osata kirja panna - ainuke tähelepanu vääriv osakond.

    See, kes asub kaitsele antud situatsioonis, näitab vaid oma piiratust.

    Kuula ära, püüa teha järeldused. Kui ei õnnestu, püüa edasi aga ära näita end ignorandina.

    Kangi tõstmine ei saa ju olla kergem , kui mõnede sõnade selgeks saamine.


  4. Kas ma tõesti olen ainuke keda kirjavead ei häiri ? :) (va väga ekstreemsed vead)

    Kas 'olen lihtsalt kõva mees' = ma ei taha, et oleksin kõiges tugev? Ainult lihas võiks areneda?

    Tegemist ei ole anaalse norimisega, pigem üleskutsega näha ka neid 'ebaolulisi' 'vigu' - kui ei soovi kasutada korrektset keelt, lihtsalt ignoreeri ja ole jõmm edasi.


  5. Mida te nüüd kirjutasite siia - sellist, "millest keegi midagi kasulikku leida võiks" ?

    Andkem ikka konkreetsed ja lihtsad lahendused: mitu viilu kirde saia, palju majoneesi, jne :)

    OT: kui ise loed millegi kohta suhteliselt spetsiifilist teavet, kas eeldaks, et usaldusväärsuse huvides võiks see olla grammatiliselt korrektne ja argoovaba?


  6. attachicon.gifpic.PNG

    "Kui süüa päevas kokku 5 portsjonit, siis 3 neist võiksid olla köögivilja- ja 2 puuviljaportsjonid."

    Mis te arvate, kas puu-aedvilja pildil on see, millest piisab? Ja kui seda iga päev oled võimeline sööma oled teinud kõik, et 'tervislik' menüü tagatud oleks. Õigete rasvade-valkude ja liitsüsivesikute kõrval.


  7. Kui tellisin 1.5 aastat tagasi Rene Poljakovilt kava, kui ta alles nendega alustamas oli, sain tagasisidet vägagi kiiresti kui mul probleem oli, olen ka kindel, et saaksin seda praegu kui mul tekiks mingi küsimus, aga tänu sellele, et väga põhjalikult alati mind aitas ja suunas pole probleemi olnud. Usun, et selline tagasiside saamine on seotud sellega kui palju inimene suudab sellesse aega pühenduda muude toimetuste kõrvalt.

    Õnneks on alati olemas positiivseid näiteid. Ega ei arvagi et nad põhimõtteliselt ei kirjuta vastu, kindlasti mitte seda.

    Aga pigem on tendents, arvan, süvenematuse poole kaldu, kuna , just, "kui palju suudab muude toimetuste kõrvalt" - see ei ole selline 'teen siis kui muud teha ei ole'-asi. Või on?

×