Jump to content

Marxengel

Kasutajad
  • Sisu loend

    710
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Marxengel


  1. " Probleemiks ei ole muu, kui EGO + teadmatus kuidas treenida. Väga vähestel on seda oskust antud, et minna trenni ja treenida näiteks alla 50% võimetest regulaarselt, tahetakse rohkem rahmeldada. "

    See võiks olla iga jõusaali seinal suurelt kirjas.


  2. Isiklikult, tundub, et siis leiaks "treeningu", mis on nii "kasulik", kui ka protsess 'nauditav' ;)

    Milles väljendub see käegakatsutav kasu? Või piisab teooriast, et see peab kasulik olema?


  3. Kuidas see pikkus 4 cm kõikuda saab? Ei usu enne kui ise näen! Ise kirjutad ka, et "kui vaja, hoiad end enam väljasirutunult"....

    Seda saab ka siin ära mainida, et ei saa aru neist, kes " ja siis teen "jõulupausi" ja naudin elu ..."

    Kas kehakultuur ei olegi elu nautimine?

    Kahju.


  4. Mul on tunne, et need jalamasinad on vähe erinevad: kas nurgad või miski muu, aga eri saalides võib see raskus päris erinevalt mõjuda.

    Ise olen ka pigem selline alates 50 kg tegija - st. siis on tegemist juba mingi pingutusega. (ja jala "suurus" samas on kõike muud kui masssiivne...võta sa kinni, mis seda mõjutab)) Max kasutanud ca 70kg.

    Aga 35-40ga annab mõnusa pinge tekitada samuti, teha kontrollitumalt - ehk on isegi efektiivsem kui rapsida lihtsalt hooga üles.

    Ja mida ma veel jälgin - ei lase päris alla välja ( 1. ei mõju põlveliigesele nii koormavalt , 2. hoiab just kogu harjutuse soorituse aja reielihased pinges. ) (ei ole ise välja mõelnud, kuskil staažikamad veebis soovitanud turvalisemat lähenemist - ja arengule see kuidagi negatiivselt ka ei tohiks mõjuda). Parandatagu kui eksin.

    • Upvote 1

  5. Vahel on jäänud mulje et ka tava saali kasutajad kasutavad seda libedat rada. Olen oma elus nii mõnelgi suurel mehel näinud hämmastavat agresiivsust ja sellist meeletut raevumist tühiste asjade pärast. Kohe tekivad küsimused ka see meeletu testo ajab ajud mõnel sassi või on see mingi muu maagiline vahend.

    See on ilmselge, vaata või siinsamas foorumis ringi, piim pole vuntsil veel kuivanud, aga kuningad valmis.

    Enesekindlusele mõjub hästi, osalt ei ole selles midagi halba aga kriitiline meel kannatab korralikult.


  6. Ilge tamp, ma oleks piitspeen, kui mitte haiglas, kui teeks 5 x nädalas intensiivset rühma"trenni".

    Ja sealjuures 1800 kcal ( kõigest 200 g carbs päevas) - ei ole võimalik. Noorus on ilus aeg :D

    Aga kasuta seda mõistlikult ;)

    Igal juhul, miski siin võrrandis ei klapi.

    Kui nii on tehtud pikemat aega ja kaal on selline nagu ta on. Juhul, muidugi, kui just need ilusad lihased ei anna märkimisväärset panust üldkaalu.


  7. Akende puuduse seos suurema keskendumisega on päris vägivaldne :)

    Küll aga annab nende olemasolu just võimaluse vahepeale meele uitama lasta..kui selleks vajadus tekib.

    Isiklikult pean 'keldritunnet' suureks puuduseks. Aga minule jääb ka arusaamatuks treeningmuusikana heavy, päkapikudisco ja kehva träänsi kasutamine, nii et, mis ma sellest tean :)


  8. Suhkrust ei saa mineraalaineid ega vitamiine, nisus on gluteen, mis võib mõnele probleemne olla. Liiga täis kõht maga minekuks ei ole hea, tühi kõht ka ei ole hea. Kui õhtul sööd palju, siis hommikul isu ei ole. Ja õösel kulutab inimene magades energiat ca 800 kcal. Raketiteadus.

    Nisu oli lihtsalt näitena.

    Samamoodi on ju gluteeni eeltöötlemata toiduainetes (täitera-), mida soovitate .

    Tahan öelda, et need on detailid, suurt pilti ei muuda. Gluteeni - ja suhkrupaanika on teatud ringkondades nagunii juba tohutu epideemia mõõtmetes, võime seda lisaks mitte kultiveerida ja jääme põhiolemuse juurde.

    Kui räägime VAID süsivesikutest kui energiallikast, mis aitaks "paremat und saavutada".

    Kas siis teie meelest on olulisem süsivesik (glükogeenivarude tarvis) või mineraalained ?

    Mett nimetatakse ka võrreldes suhkruga oluliselt tervislikumaks valikuks, Tegelikkuses, selleks, et meest mingeid märkimisväärseid koguseid vit/min saada, peab seda nii ebatervislikult palju sööma, et see on arulage.

    Kui ka see jätab lolli ning trolliva mulje, andestust, mind huvitab asi süvitsi. Mitte et saaks midagi kuskile kirja ära panna.


  9. Väike kõrvalepõige mõne päeva tagusesse teemasse: (SEST OLEKS JU IMELIK, et siia nüüd siis ei võiks seda kirjutada, kuna "see ei ole hetkel küsimuseks")

    Näiteks praegu sooviks küll kuulda kava koostaja (kes muidu pidi väga hõivatud olema ja vaid raha eest suu lahti on nõus tegema): kuidas ta vastaks kukla taha tõmmete oponentidele, kes seda harjutust üle keskmise vigastusohtlikumaks peavad).

    Aga kava kavaks, kavu saab teha igat moodi. Küsimus pigem kui intensiivseks seda pead. Kui üle keskmise, tundub ju kõik normis. Ja ei ole mõtet end liigselt vaevata paarikümne g valgu/süsivesiku siia-sinnaga.


  10. Näen, et siin läks päris tuliseks jutuajamine. Tänan kõiki, kes kaasa mõtlesid ja oma nõuandeid jagasid.

    See kelle kommentaari sa siia lisasid, on väga hea, mida kõrvataha panna.

    Teades ennast, siis ma ei kavatse susse veel nurka visata ja tippsportlaseks ma saada ka ei taha. Minu jaoks on oluline säilitada oma praegune vorm ja hea enesetunne (mis hetkel küll kannatab, sest pole üldse saanud trenni teha :( ).

    See on minu kommentaar, tänan :) Käidud tee, on mida jagada.

    • Downvote 1

  11. Vaata, noormees, mina teen lumelauaga, sina purjelauaga - diil?

    Aga teemasse korra tagasi:

    võid proovida füsioterapeute, kui raha piisavalt - kas või paar korda nädalas. Lauri Rannama paneb sind kindlast iga kord tema juurest lahkudes paremini tundma, näiteks. Aga kahujks ei ole ka temal süvenemiseks aega - 45 minutit ja järgmine, konveiermeetod. Kui 40 eur selle eest paljuks ei pea, tunne rõõmu - ta on parimate seast.

    Ise ei ole testimas käinud aga http://www.fysioviis.com/ tundub asjalik ja vähemalt teooriat tundev kutt olevat... kui Lauri teeb oma kätega tööd, siis mul jäänud mulje, et Fysioviisis nad pigem tahaks sulle harjutusi näidata.

    Kui juhtud sinna, oleks huvitav kuulda, mis tegelikult toimub.

    • Upvote 1
    • Downvote 1

  12. Torgi torgi, äkki on mulgi midagi sellest õppida.

    Aga, just, vaata, see VORM ongi suhteline asi, kes mida vormiks peab. Minu vorm on olla igakülgselt võrdselt arenenud humaanne olend.

    Kui mõõta vaid hantlite raskuse ja keha suuruse järgi ... haah, ole hea, sinu valik.

    NB! Suusatada saab ka rahulikult ;)

    • Downvote 1

  13. Ikka see lugemisoskus - näha, mis sõnade taga on.

    Kuskil ei ole kirjas, et teab mis eriline vanus aga me KÕIK oleme täiesti erinevad, kurat, kui raske sellest on aru saada?

    Tule, teeme paar suusaringi kuu aja pärast, siis räägime edasi . Kas ja kui tugev mees keegi on või mis on tugevuse mõõt. Ning kas seda üldse mõõtma peab.

    • Downvote 1
×