Jump to content

Ak_47

Kasutajad
  • Sisu loend

    307
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Ak_47


  1. Sattusin kuulama inglise keelset podcasti vitamiinidest (umbes nagu audioraamat :P ), ensüümidest ja tervisest üldiselt (k.a treeningud). Joe Rogan on tavaelus mma-võistluste õhtujuht + ta on olnud hirmufaktori saatejuht. Oma saates? arutleb J.Rogan koos R.Patrick, kuidas d-vitamiin mõjutab meie meeleolu, serotoniini avaldumist ajus, millised kogused on vajalikud, kuidas neid saada jpms.

    Selles videos rääkiv doktor võtab ise 4000iu'd päevas (isegi võtan sellise koguse). Nt. ülekaalulised pidid rohkem d-vitamiini tarbima, sest selle mõju avaldus on väiksem vastavalt rasvaprotsendile.

    Keda inimese tervis huvitab, siis tasub kuulata ja kaasa mõelda ;) !

    edit: esimesed 10 minutit on sponsorite poolt ostetud reklaam.

    1h 18m - kuidas kasvuhormooni tase tõuseb saunas käies

    1h 23m - kuidas kasvuhormoon igf1 vähenedes kasvab eluiga (loomadel)

    1h 30m - kulturistide kõhud ja nende keemia.


  2. Pildid oma kurejalgadest unustasin ikka eelnevale postitusele lisada:

    2q2pf1w.jpg

    351wgh4.jpg

    Edit: reumatoloogi juures läks hästi. Analüüsid olid korras, va. kõrgenenud kreatiini kinaas, mis juhtub siis, kui tarvitad kreatiini ;) . Peaksin rääkima teile oma arstlikust meeskonnast, keda ma kõike külastan.... selline oleks sobilik mõnele keemiatarvitajale :P - võibolla tulevikus siis....

    Seniks aga - ärge ulakust tehke!

    • Upvote 1

  3. 20.02.2014

    Jalapäev

    -----

    Kükk smithil

    Jalapress

    Jalasirutused

    Jalakõverdused

    Väljaasted

    Vsjo

    ---

    Edit: Ups, jõudsin enne postituse laivi lükata, kui kogu tekst sai kirja pandud. Peab kirjutama hakkama!

    Ja nii oligi :P . Enne reumatoloogi juurde minekut oli tahtmine trennist läbi hüpata, ühelt poolt, et intensiivne trenn saada ,teiselt poolt, et ülejäänud päev saaks teistele toimetustele pühenduda. Enesešaboteeringus olen ma esirinnas, sest eile kui tegelikult pidi olema jalapäev, otsustasin teha aeroobset, sest pea oli paksult pulki täis ja mõtted oleksid seganud keskendumist - milleks vastutahtmist end sundida? Niigi saab piitsa antud, pole vaja maaslamajat lüüa ;) . Igastahes aeroobne lõppes sellega, et joostes 20min jooksulindil HiiT (high intensity interval training) süsteemis, tekkisid taldade alla villid. Miks see nii oli? Well... nendele tennistele, mis prismades müüakse on ajajooksul tekkinud praod taldadesse ja ka sisetald on kenasti liikumises, siis lõpptulemus on see, et need hakkavad valusalt hõõruma. Muidugi suure jooksurõõmuga, eufoorias, oli seda kõike raske märgata, aga kui lõpus jalutasin pulsi normaliseerimiseks, siis oli situatsioon muutunud ebamugavast väga häirivaks. Aga polnud hullu, tegin otsa pea pool tundi sõudeergomeetril ning oligi tehtud. Täna andsid need villid siiski tunda, mis ei lisanud positiivsust jalapäeva eelsele meeleolule. Trenn oli aga hea, põlv andis tunda küll soojendusseerias, aga seda seepärast, et kükkisin külmalt ja liiga plahvatuslikult. Seeriad edasi läks seis paremaks ja sai hakata lammutama. Mis oli halb, oli see, et veresuhkur oli peale hommikusööki natuke kõrge ja seeläbi andis enesetunne soovida . Peale igat tõsist tööseeriat mõtlesin, millal on õige aeg prügikasti juurde roomama hakata, et jõuaks õigel ajal kohale, enne kui midagi väljutama hakkan :D . Nagu ikka, algus oli raske, kuid edasi läks aina paremaks ja paremaks!

    Miks ma otsustasin enne arsti külastust trenni teha? Sellepärast, et ma kasutasin seda motivaatoriks teha trenn kiiremini ära. Kokku läks täpselt tund, minnes sisse - tehes trenni ja tulles välja tagasi. Ja minu arvates nii peakski :P ! Jääb aega üle ka muud elu elada ;) , st. blogida! Tulemused tulevad ju konstantse/järjepideva treeningu tulemusena.

    Holger-potensiaalne mens physique-Maiväli kirjutas, et blogijatel on tendents rääkida liialt trennitegemisest... ma üritan end parandada ja ka mõne väärtusliku mõttetera siia lisada. Nimelt sattusin ükspäev Humanasse riideid vaatama. Lisaks sellele, et sa võid end riietuda isikupärase(ma)lt, võrreödes masstoodangut pakkuvate poodidega (nende endi reklaamlause vist), on sul võimalik säästa kena kopikas tehtud ostude pealt. Ja see on ideaalne jõusaalis treenijale sellepärast, et kuigi sealt ostetakse enamik riideid ära enne kui need pannakse müüki 1€ päeval! Siis kui oled proportsionaalselt suurem, on sul võimalik saada riideid väga odavalt, sest 95% ülejäänud klientuuril ei ole midagi teha (üli)suurte särkide, pükste, jopedega :P . Ma olen mitu paari teksaseid saanud sealt 1€ eest ja kui arvestada, et poes oleksid need 30-50€, siis võiks öelda, et olen säästnud terve ühe kuu trenniraha. Kui tead veel mõnda õmblejast tuttavat, siis paremat diili on raske otsida :rolleyes: . Nagu juba ütlesin, siis ühel päeval käisin jälle Humanas, et vaadata riideid. Jõudes kassasse , olid minu ees ema koos tütrega. Toredad kodanikud, nägid välja viisakad ja sõbralikud. Ainult tahtsid maksta sularahas ja sentides...... Ei teagi miks, aga valuuta otsimiseks kulus neil pea viis minutit. Mul seljas pusa ja soe vest, higistan seal müts peas... kui ei teaks paremini oleksin arvanud, et teen seal pingeliselt aeroobset. Kahjuks ei olnud 1€ päev, mistõttu võisid sealsed hinnad varieeruda 5€-20€'ni. Ja ma olin meelestatud selliselt ,et need paar eurot anda neile, ei oleks mind maha löönud. Ema leidis vajaliku summa igastahes üles ja said riideeseme eest makstud....kui nad tahtsid ka kilekotti osta! See oli lisa 20 senti ja ma olin juba infarkti äärele jõudmas. See-eest mõtlesin, et kui nii pingsalt kalkuleerida summat, samal ajal oli kilekott neil olemas, milleks siis veel uus võtta? Ei tea, kui tahta raha kokku hoida, siis just väikeste väljaminekute pealt. Need kulmineeruvad ajajooksul suureks kokkuhoiuks! Kui tahad olla rohelisem kui keskerakond, siis kasuta veel ka riidest kotti! :P

    Üldiselt ma tahaksin toetada Eesti majandust ja ärimehi, aga teades nendest juurdehindlustest, siis eriti ei kipu ma tavapoodides ostlema. Eelistan tellida internetist või käia sellistes kohtades, kuhu tavainimene harva satub. Kui ma peaksin soovitama, siis http://www.sportsdirect.com/ ja http://www.ebay.co.uk oleksid need veebilehed, kust tellida riideid. Järgnevalt selgitan, kuidas eestlane käib shoppamas: Valib internetist välja riietuse, mida talle meeldiks kanda või läheb lihtsalt esinduskauplusesse uurima. Leides seal selle ihaldusväärse riideeseme, proovib ta neid selga/jalga, Kuid ei osta ära, vaid kirjutab mõõdud üles. Siis otsib internetist vahelao (eelmainitud sportsdirect, ebay näiteks) ja tellib sealt, säästes nii 20-40% (mõnikord isegi rohkem).

    Ma pidin kirjutama ka arvutimängudest, aga selle jätan mõneks teiseks korraks, sest muidu on rohkem juttu, kui villa :D ...

    edit: Miinuspool välismaalt tellides on transpordiaeg, mis võib ulatuda nädalast- paarist, kuni 30 päevani. St., et kui tellid juunis endale lühkarid suveks, siis kätte saad juuni lõpuks, juuli alguseks. Selleks ajaks on pool suve juba läbi ,aga mai alguses tellides saad soojade ilmade alguseks kõik kätte : )!


    Tahtsin siia lisada veel päevamõtte:

    Nimelt silmaringi avardamiseks Teile, siis kuulasin trenni playlistis täna žanrit "trap". Tsiteerin wikist, mida see endast kujutab:

    Trap music is a music genre that originated in the early 2000s from Southern hip hop in the Southern United States.[1][2] It is typified by its lyrical content and trademark sound, which incorporates 808 sub-bass kick drums, double-time, triple-time and other faster time division hi-hats, layered synthesizers, and "cinematic" strings.

    Hiljuti on rohkem seda elektroonikaga segatud, aaaaga kannatab ikka kuulata. Selle järgi kükkida on väga mõnus :lol:

    • Upvote 1

  4. Kuna ma olen ainult ~3 kuud tegelenud sellega, siis oleks ikka vaja midagi koos välja valida. Sealt ma vaatasin, kuid ma ei oska nüüd valida midagi. Tahan eelkõige massi kasvatada (sealhulgs ma eeldan, et areneb ka jõud), siis tuleks võtta see http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/3/14 (?)

    Kui tõhus see on?

    Kõige võimsama arengu (üleüldise) teed 5x5 kava tehes, hands down. Sellise kava eesmärk on pidevalt raskusi suurendada ja seeläbi, et oleksid võimeline neid koguaeg tõstma, oled sunnitud pos. kaloraažis. toituma. Sellega viskad nii palju massi selga, et anna olla. Tead, et teed õigesti, kui tekivad venitusarmid :P

    Aasta-kaks laod endale tugeva põhja sellega ja olles kasvatanud lihasmassi korralikult, on su muscle-mind connection hea ning lihastunnetus isoleerivatel harjutustel väga korralik.


  5. Treeningu ajal tarbitakse aminohappejooke, et energia puuduses ei hakkaks organism nö "lihaseid sööma" ja et suurendada vajalike aminohapete kogust, mida organism ise ei suuda toota ja võib saada tavatoidust liiga vähesel määral. Tavatoidust saab ka neid aminohappeid, aga vähemal määral, bcaa jook on boonus, kuid rahakotile miinuseks.

    Inimolendi seedesüsteemi arvestades, kui just ei treenita lõputuid tunde, siis jõuavad need bcaa'd vereringlusesse peale sinu trenni lõppu? Eeldades, et sa tarvitad neid trenni ajal. Siinkohal tahtsin kirjutada juba, et siis võiks 1-2 tundi enne trenni lihtsalt korralikult süüa (sv+valk+rasv), aga hakkasin mõtlema, kui aeglaselt toiduvalk (nt. liha süües) imendub - siis järeldasin, et tavainimesel on parem panustada oma rahakott järjepidevale, läbimõeldud toitumisele (toitumiskava?). Kui keha kasutab ka eelmisel päeval söödud toitaineid, siis peab konstantselt, korralikult toituma :ph34r: ja see peaks elimineerima vajaduse lisandite järele (ka võistlevatel sportlastel?) .Või olen ma valesti aru saanud.

    • Upvote 1

  6. See teeb muret, et plaanid minna 10km. ja poolmaratone jooksma, aga nüüd hakkab põlv märku andma. Esimene mõte, mis mul pähe tekkis oli seotud ülekoormusega, aga siin internetis probleemile põhjuseid pakkuda ei ole just adekvaatne. Peaksid ikka arstile näitama, enne kui hakkadki diivani pealt wc-sse komberdades valust oigama.

    • Upvote 2

  7. Mingis videos rääkis Jason Blaha (icecreamfitness), kuidas tema 5x5 kava järgijad kükivad ja suruvad esimese aasta lõpuks juba kolmekohalisi numbreid - ma arvan, et see on täitsa mõistlik areng/tempo. Siinkohal peab tõdema, et lihtsuses tõesti peitub võlu. Palju kükki, mõõdukalt rinnalt surumist ja tükike jõutõmmet.

    edit: või oli see ajavahemik isegi väiksem?


  8. Täitsa huvitav on tegelt vaadata, kuidas inimeste arvamus muutub ajaga. Kui kunagi räägiti, et jäätisega pole võimalik vormi teha ja, et archangel ajab siin aint lolli juttu, siis hetkel seda pilti vaadates peaks küll ühed super geenid olema. Ilmselt inimene ikka teab, mis räägib. Kindlasti selle nimel ka palju tööd tehtud :)

    Kui sul on jätkusuutlikust nii 8 aastat oodata vormi tegemisega, siis tõesti... aga me noored tahame tänapäeval võimalikult ruttu ja kohe :P . Mul on isiklikult hea meel, et ta on vormi kodustes tingimustes teinud/timminud, kuigi sa Holger käisid vist kuskil lasnamäe koolis põhja ladumas? Vähemalt sellest ajast mäletan B foorumis su sõnavõtte :D


  9. 13.02.2014

    ---

    Tõmbepäev - selg,trapets,biitseps.

    ---

    Soojendus

    Ületõmbed plokksüsteemil?

    Ettekallutatult kangitõmbed vastu kõhtu

    Tõmme plokil ülalt ette, laia haardega

    Alatõmme trenazööril, kitsas haare

    Õlakehitused

    Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes

    ---

    Trenn oli kiire, aega oli vähe. Tähelepanekutest nii palju, et biitsepsi treenimine tavalise kangiga ei ole mul viimase aja esituses olnud. Neid fikseeritud raskustega kange olen kasutanud, aga tunnetusest on jäänud vajaka. Täna tegin vahelduseks tavalise, 20kg tõstekangiga ja tundub, et pingutus läks asja ette (lisades kettaid otsa ikka). Erines tavapärasest veel sellega, et lasin viimaste kordustega küünarnukid liikuma, mida muidu peetakse mustaks tehnikaks... aga et pigistada sidrunist viimane mahl välja, siis tuli selleks vajalikud meetodid kasutusele võtta. Ja tühjaks ma need sidrunid pigistasin :P . Nüüd on nad kuni järgmise seljatrennini krimpsus ja töntsakad! Aeroobne tuleb kindlasti tasa teha ja sellega saan taas tegeleda homme,üle- ja üle-ülehomme.

    Homme leiab aset ka lillemüüjate lemmikpäev - sõbra e. valentiinipäev jkaxsp.jpg, kus (millegipärast) meestelt eeldatakse kingitusi :rolleyes: . Siinkohal ei lase südametunnistus kommikarpi kinkida ja rahakott lillekimpu osta :P , mida siis ette võtta? Soovitan pea ja käed tööle panna. Kes mõtleb ise köögis kokata, kes mõtleb ise metsast lilli korjata. Ma lähen tervitan sõpru jõusaalis, vanad ja toredad 25g,20kg,15kg,10kg,5kg,2.5kg ja muidugi ka 1.25kg kettaid. Kõik lükkan letti jalapäeval, et keegi end unarusse jäetuna ei tunneks! :D

    • Upvote 2

  10. 12.02.14

    Surumispäev - töödeldavateks lihasteks olid rinnalihas, triitseps, õlg.

    ---

    Soojendus 15min

    Smithil surumine pos. kaldel

    Hantlitega lendamine, pingil lamades

    Smithil kuklataha surumine

    Hantlitega lendamine seistes, kõrvale

    Plokksüsteemil triitsepsile

    Rööbaspuud imiteerival plokksüsteemil

    Aeroobne 30min

    ---

    Aeg on värskendad teemat ja viia teid kurssi oma tegevustega. Trenni olen ikka teinud mehemoodi! Miks aga sellest ei kirjutanud on lihtne - palju huvitavaid ja päevakajalisi teemasid tekkis esilehele ning pidasin neid enda blogist tähtsamaks. Jooksvalt toidulisandite üle argumenteerimine ning nipet-näpet erinevad kategooriad võistlustel olid need tähelepanuväärsemad, minu jaoks. Kaal on muidu sama, treeningud intensiivsed.Trennis olev purakas oli hea, selle peaksin vist võlgnema pre-workout supplemendile - vastlakukklile. Täpselt nii, need on müüki jõudnud. Rasva% tõusis sellega, pilt läks kohe udusemaks - gg, game over :D ...

    Sa tead, et trenn oli korralik ja intensiivne, kui ülakeha päeval on alakeha märg. Olgu sul jalas pikad dressid või lühkarid.


    Revalis oli keegi kunstiandega indiviid sealsele tahvlile sõnumi jätnud:

    Q:

    2e0pzkk.jpg

    A: a little bit :P

    x2ud68.jpg

    Pildil olev särk (gym singlet) jõudis austraaliast ka kohale ja otsustasin selle selga panna! Kärab küll, xl suurus, natuke ümber on.... järgmise laari siis xxl'is tellima. Sellel on sõnum ees "Stay strong bro", paar tükki on veel, teiste toredate sõnumitega ;) .

    Olge siis tublid ja ärge ulakust tehke!

    • Upvote 1

  11. Hmm,peale kahte aastat treenimist on veidike väiksevõitu need numbrid....ja paistab,et rõhk on rinnalt surumisel,nagu enamusel noortel treenijatel. :rolleyes: Kaalu ka vähevõitu....Ega siin muud polegi,hakka sööma korralikult.Ja alakeha tahab ilmselt järeleaitamist,kui jõutõmbe-küki nr on väiksemad kui rinnalt surumisel. ;)

    Rinnalt surumist on lihtsalt lihtsam õppida, võrreldes korraliku kükitehnikaga. Pealegi on enamusel alguses jalad (kakspealihas, hüppeliiges jne) nii kinni, et see vajaks veel omakorda ettevalmistusperioodi.


  12. 05.02.14

    Tõmbepäev - selg, biitseps.

    ---

    Soojendus 15min.

    Ettekallutatult kangitõmbed vastu kõhtu, althaardes

    Tõmbed ülalt, kitsa haardega (a'la lõuatõmbed?)/Ülatõmme vabaraskusega trenazööril kitsa haardega, pealthaardes

    Siis mudisin natuke ületõmbe plokksüsteemi, spets aparaat...

    Tõmme plokil ülalt ette

    Ületõmme plokksüsteemil- see on siis eelmisest erinev.

    Õlakehitused plokksüsteemil

    Pingil 45kraadise seljatoega küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes

    Küünarvarte kõverdamine trenazööril

    q:No cardio!?!!

    a: indeed, not today watson.

    ---

    Selgituseks siis, et see mudimine oligi mudimine. Natuke väike aparaat... :rolleyes: ja mu liig-pikad käed olid võrrandis selleks takistavaks pooleks, et saaks edukalt lailihase tööd tunnetada. Kuna 3ndaks harjutuseks oli mulle meelepärane variant hõivatud, siis oligi selline mudimine ajatäiteks ja soojahoidmiseks. Haare pidas eelmisest korrast paremini vastu, kasutasin tõsterihmu teisiti ja seeläbi väsisin vähem. Energiat oli kogu esimene pool trennist, siis aga vajus ära :unsure: .. Nimelt enne trenni mõõtsin veresuhkruks üle 10, mis on jällegi äärmiselt halb, aga eksimine on inimlik. Korrigeerisin selle lühitoimelise insuliiniga ja läksin trenni. Kuna eelmine kord juhtus sarnaselt, siis ma eeldasin, et ka seekord juhtub see, kuid päevad ei ole vennad ja teine lähenemine treeningule võib muuta asjade käekäiku. Täpsustavaks remargiks lisan, et näit oli ikka pikalt üle kümne :P , aga pole hullu! Nagu ütlesin, siis esimene pool läks ladusalt, aga kui jõudsin käevarre kakspealihaseni, oli purakas otsa saanud - ja see tähendas üht, veresuhkur oli kukkunud alla normi. Eesti keeles öeldes, et lükata lõppu edasi (inglise k. postpone), pistsin paar suhkruvaba! nätsupadjakest põske. Kogu see keemia, koos nende suhkruasendajatega suudavad edukalt minu veresuhkrut igastahes tõsta :rolleyes: . Sellega ajas ära, kuid aeroobsega ei hakanud piitsutama. Homme on ka veekeskuse ujumistrall, nii et selle teeme ilusti tasa. Ranne üldiselt tunda ei andnud, seega edasist kahju pealtnäha ei põhjustanud, kuid natuke on mingil määral on kahtlane tunne selles suhtes. Varsti on aeg minna arstlikusse kontrolli, saab ka randme kohta kurta siis! Üritan homse jooksul ka selle tervisliku pitsa valmis teha, et testida selle söödavust: Kes siis ei tea, räägin sellest projektist - http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38255-valgurikas-tervislik-pitsa/

    Eks tulevikus annan teada kuidas läks :D !

    Seniks aga tagasivaade tänapäevasele jõusaaliharjumusele

    2edrqqe.jpg

    • Upvote 1

  13. 3.02.2014

    Jalapäev!

    ---

    Soojendus 20min

    Smithil kükk

    Jalapress ühe jalaga

    Jalasirutus

    Sirgete jalgadega jõutõmme

    Kõhulihased

    Säärte sirutamine kallutusseisus (Eesel)

    Kerge aeroobne sinna otsa

    ---

    Täna pidi olema järjekorras seljatrenn, aga usaldades oma enesetunnet ja omades teatavat ( :rolleyes: ...) kogemust vigastustega (põlv!), otsustasin olla oma tegevuses mõistlikum ning mitte liigset riski võtta. Pigem jääda konservatiivseks ja vältida võimalikku vigastust + sellega kaasnevat lisastressi. Nimelt andis eilsest tunda parema käe ranne ja sestap otsustasin täna seda võimalikult vähe koormata. Mis peamised sümptomid olid? Ebamugavus tekkis randme pealsele osale, täpselt randme keskele: Painutamisel 90 kraadi ulatuses, just lõpus (allosas, kui ka üleval). Tavaliigutustega sellist anomaaliat ei tundnud, kuid häiris see mind märkimisväärselt.Variantideks/põhjusteks on muidugi remuatoidartriit, treeningul väljaväänamine?, öösel valesti magamine või nende kõikide kogusumma; Paistetus puudus. Võta üht ja anna teist, ajas selline kõrvalekalle mind igastahes muigama. Nüüdseks on probleem taandunud ja lubaks homme jälle lammutama minna, aga ma arvan, et lisapäev vahele selgitamaks situatsiooni tagamaid on parem idee! Kriitilise pilguga analüüsides veel harjutuste tehnikat, siis ma olen kindel, et ranne annaks tunda mõnes harjutuses :P (khkhmmm biitseps, must tehnika).

    Tänase trennile lisan siia kommentaariks selle, et mahult oli väiksem... See-eest sai särk läbimärjaks higistatud ja loodetavasti ka mõned lihaskiud superkompensatsiooniks ettevalmistatud. Ühe jalaga jalapressi võtsin lp. Siim K. repertuaarist ja annaksin sellele hindeks 2j1ps3c.jpg

    . "Teardrop" sai vist kõige suurema šoki, koos ülejäänud lihasmassiga. Amplituut jäi küll lühemaks võrreldes tavalise sooritusega, kuid üleüldine tunnetus oli parem. Need sadistlikud variandid harjutustest tunduvad eriti effektiivsed olevat :D. Trenni lõppu mõnus aeroobne ja saigi sellega ühele poole. Jalad surisevad siiani!

    Tunne peale jalapäeva

    getting_100_upvotes_-_Imgur.gif

    • Upvote 1

  14. 2.02.2014

    Surumispäev - rind,õlg,triitseps

    ---

    Sõudeergomeeteril ~15min

    Smithil surumine pos. kaldel

    Lendamine istudes,masinal

    Plokil lendamine alt üles

    Kukla tagant surumine

    Hantlitega lendamine

    Plokksüsteemil triitsepsit

    Plokksüsteemil neutraalse haardega surumist (a'la rööbaspuu stiilis)

    Aeroobne 30min.

    ---

    Tänase trenni teema oli:

    Miks nii? Pühap. on ühiskonnas traditsiooniliselt aja mahavõtmise hetk: Kes seavad sammud kirikusse (tänapäeval küll ostukeskusesse), kes jõusaali :rolleyes: ... Küll aga poeb hinge ootusärevus, olgu see ajaliselt tund enne kohaleminekut või tervelt mõni päev. Selliselt rahulikus rütmis siis tiksusin ka mina täna. Enesetunne oli hea hoolimata sellest, et unustasin lõunasöögiks pasta ära süüa ning kreatiini sisse juua! Pea oli vist pulki täis ning vajas mahalaadimist. Trenn sobis selleks suurepäraselt - sain mõtted ritta seatud, sihi selgeks rihitud ja lihased täis pumbatud. Energiast igastahes puudu ei tulnud ja veresuhkur alla ei kukkunud. Koju jõudes oli teine veel 5,4: Job well done! Nägin ka mõnda tuttavat, kes kõik olid jalgu treenimas. Pisar pidi rõõmust lausa silmanurka tulema, aga eesti mehena, me ei nuta. Meite näoilmed on pokkerimänguks loodud! Ma mõtlesin ka huvipärast saalist üles otsida kõige suuremat moonutust tekitava peegli, et vaadata kuidas see välimust mõjutab ja see oli päris kontrastne - võrreldes tavapeeglitega. Tulemuseks selgus, et jõutõstepõranda juures asuv peegel seinal ning väikses saalis hantliriiuli ees on võrdselt, suurelt moonutavad peeglid, mille ees on hea endast pilte teha :D . Ja endast ma pilti ei teinud, ei näinud vajadust end täis puhuda :rolleyes: . Küll aga tegin pildi aeroobse tulemusest - suutsin põletada 234 kalorit. Selle arvutuse õigsuses ma küll kahtlesin, sest kaalu ja pikkust ma ei sisestanud, kuid asjaolu, et raskusastet tõstsin, peaks rolli siinkohal mängima. Et jutt väga lappama ei jookseks, siis soovin teile ikka edukat uue nädala algust! Ärge unustage naeratada, sest ka see põletab kaloreid ;)

    5plk55.jpg

    Homseni :)

    • Upvote 2
×