Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. Ma olen hetkel samuti dieedil ja Archiga ühel nõul. Isiklikult olen 4-5 korda nädalas saalis, hommikusöök koosneb peamiselt valgust ja rasvadest, edasi trenn, pärast korralik praad, õhtuks salat ja tuunikalakonserv, kalafilee või kana. Kui hilisõhtul veel nälg näpistab, siis viskan ühe muna ka sisse :)

    Idee siis selles, et lihas kasvab ka defitsiidis olles, kui valgud piisavalt kõrgele ajada, kuid mitte täistoitumisega sarnasel määral


  2. Mul on sama probleem, aga vasaku käega. Biitsepsit ei saa üle 10 kilose hantliga praktiliselt üldse treenida, kuna

    valu tahab silmanägemise ära võtta. Vahepeal oli suurem trennipaus (6 kuud), aga selle ajaga pole situatsioon

    paremaks muutunud. Hetkel siis seis selline, et eraldi biitseptsit ei treeni.


  3. Burger oleks enam-vähem söök, kui sealt visata esmalt kastmed minema. Kuid edasi jääb ikkagi küllalt rasvarikas toit alles. Põhimõtteliselt saad sa sealt ülekaalukalt kiirelt imenduvaid süsivesikuid, mis sul üsna kiirelt ka naha vahele jooksevad. Teine oluline osa on rasv, mis on kahjuks ilmselt enamasti küllastunud.

    Burger ei olegi kiirtoidu puhul halvim. Asja teevad halvaks kõik lisandid, mida sinna juurde süüakse-juuakse. Kartulid - rasv + tärklis. Jook - suhkur. Ehk kui võtad ühe tüüpilise eine, oled saanud laadungi suhkrut ja küllastunud rasva.

    Suhkruga nõustun, madala kvaliteediga saiaga nõustun, aga... rasvad jäta küll rahule, need pole milleski süüdi -_-

    Mõned tootjad kasutavad samas transrasvu ja NEED on halvad. Küllastunud rasvad per se on kasulikud.


  4. Minu jaoks kehastab täiuslikku vormi ilmselt Hr. Athletic Fitness Martin Münz. Jõudu on mehel härjamoodi, samuti ka vastupidavust, keha näeb ikka kuradima esteetiline välja ja lihased täidavad funktsionaalset eesmärki ehk nad on treenitud töötama koos, mitte isoleeritult. Kulturismitreeningud puhtalt, tervisele kahjuliku, ballasti suurendamiseks on täiesti mõttetu tegevus, mis toidab vaid inimese ego.


  5. Ikka!

    25 aasta vanune, 178-179cm, 140(!)kg

    Töötan kontoris hommikust kuni viitsimist on...tavaliselt kella poole kuueni.

    Probleem kehakaaluga väga noorest east. Enne kooli viidi kreeka-rooma maadluse trenni, kus ma ka käisin 10 aastat. Spordikool jäi lõpetamata teatud põhjustel (neid oli mitu).

    Pärast seda polegi nagu mingit erilist füüsilist koormust saanud v.a. suvised ujumised, pallimängud jne.

    Vist 2004 või 2005 tegelesin kõvasti rattaspordiga - süitsin teatud distantse iga päev terve suve jooskul ja olin alati ratta otsas.

    Tean kohe kindlasti, et minu toitumine on...halb B) aga ei oska nagu midagi väga ette võtta ka.

    Viimasel ajal olen üritanud vähem süüa aga ka "paremat" toitu.

    Olen proovinud ka dieete, mis olid suht lootustandvad, kui kahe nädalaga 14 kilo kadus no aga teatavasti tulid need suht sama kiiresti tagasi ka. Lõpetasin kuna hakkasin liiga närviliseks muutuma. Iga asja peale katus sõitis.

    Kas huvitab veel miski? =)

    Närviliseks muutud sa siis, kui kaloreid liiga palju vähendad. Tervislik kaalukaotus sellise kehakaalu juures oleks ehk maksimaalselt 1,5-2kg nädalas ja pead arvestama ka sellega, et nahk vajab tagasitõmbamiseks aega. Muidu võid küll ka paari kuuga 40kg kaotada, aga lihastest ei jääks eriti midagi järgi ning hunnik nahka jääb kah üle.


  6. Sellise kaalu puhul lööb nii 30 kg küll suhteliselt kergelt alla, kuna raskemal inimesel on seda toitumisharjumuste muutmisel ja trenni tegemisel palju lihtsam teha, kui kergel, kes tahab ehk 5kg kaotada. Samas peab olema tegu pikaajalise projektiga ning uued toitumusharjumused peavad muutuma loomulikuks; siis ei tule ka jo-jo efekti. Alustuseks võta lahti Fitnessi artiklite nimekiri toitumise kohta ja loe läbi, seal on praktiliselt kogu info olemas.

×