Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. kas olen mina mingi imelik pervert või pole siin midagi erilist, kuid ausalt öeldes, jõusaalis käies

    olen ma üleni higine pärast 15 minutit

    seega haisen nagu surnud koer

    ja trenni lõpuks haisen nagu kärvand skunks

    mul on jalas kummist ujumissusid ja jalkapüksid, mida kandisn 10 a tagasi trennis

    seljas maika, mis on ostetud maximast, oma kätega kitsamaks nõelutud ja mille hind oli 32.90

    olen näost pool aega punane nagu peet

    ja larhv on selline nagu mul oleks kas kõht väga kinni või ma sünnitaks ninasarvikut

    ...ning mina tunnen end küll igati mugavalt ja mõnusalt

    seega tervitan rõõmsa naeratusega saalis igaüht, kes kas või mõnes mainit punktis minuga sarnaneb.

    tere tulemast!

    +1


  2. Ma ise harrastan samuti kiirkõndi ning kerget sörki ja olen trajektoorideks valinud loodusliku ilu poolest rikkalikud piirkonnad, kuhu varem eriti sattunud pole. Sellised väikesed "matkad" on väga huvitavad ja mõjuvad südamele ning rasvapõletusele suurepäraselt, pulsikell määrab tempot ja siis ongi mõnus kulgemise tunne sees. :lol:


  3. Lihas kasvab teadagi mitte saalis, vaid pigem puhkuse ajal ning kasutab ta selleks positiivsest kaloraažist saadud energiat. Kui hakkad käsi treenima negatiivse kaloraažiga, siis mõjub ta pigem vastupidavustreeninguna ehk teisisõnu võid teha küll, aga lihas ei kasva, pigem muutub veidi sitkemaks. Soovitaks pigem jõusaalis mõne full-body kava järgi treenida ja täpsemad eesmärgid paika panna.


  4. Minu arvates sobib jõusaali igasugune spordirõivas ja isegi teatud street casual riideesemed. Ei tasu juuksekarva ikka lõhki ajada, saaksin aru, kui tegeletakse rattasõiduga, siis seal on spetsiaalrõivad tugevalt soovitatud, aga jõusaalil pole küll mingeid erinõudeid :lol:

    Mulle teeb isegi nalja, kui 3/4 saalirahvast ainult GASPi rõivaid kannab, sest no mis kuradi näitaja see firmamärk ikkagi on. Läheb juba ühele joonele üldise Armani/Gucci vaimustusega.

×