Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. Need ei meeldigi, tahaks neid väiksemaks saada, meeste puhul ei ole suur tagumik just pluss :D

    Mille alusel sa seda väidad, et tagumik sul suur? võrreldes millega? võib olla pole tagumik suur, vaid muu keha väike? vaadates su vanus profiilist - ma nii väga ei muretseks hetkel, sest kaal on sul enam-vähem normis, Kui aga tahad kava, siis... pigem on asjad vastupidi - et ene tasud ja siis saad kava, mitte et enne kava ja siis ütled, mis sa selle eest maksma valmis oled...


  2. Priibe, söömine on korras- söön tervislikult, eks kasvatan nyyd natuke toiduportse ka kindluse m6ttes :)

    Kui palju ma olen lugenud neid kuldseid lauseid. Ning päeva näidismenüüd küsides on tulnud vastus, et hommikul võileib, vahepael paar banaani, lõunaks koolisööklast kartulipuder hakklihakastmega jmt....

    • Upvote 1

  3. otsingutest ja foorumitest tuleb jälle vastuseid sinu küsimusele 50:50. ühed väidavad, et hommikul tühja kõhuga, teised jälle vastupidi, et õhtul. Päris tühja kõhuga ei soovita mina omast kogemusest rääkides küll hommikul jooksma minna - joo kasvõi klaas piima ja tass kohvi ära ning mine siis. Kehale vähem stressi, kuid m'ju terveks päevaks positiivne :)


  4. Damn good Martin :) Teemaalgataja nagu enamik dieeti alustajaid arvab, et tõmban maha kalorid ja söön kergelt jmt. pealegi vaatan, et teemaalgataja oleks vaja kehakoostist muta, mitte kaalust alla saada :) Pigem trenn ja normaalne toitumine ning pilt muutub mõne aja jooksul. Trenni all mõtlen ma nii lihastreeningut kui aeroobset treeningut. Lihastreeningut võimalik teha ka kodus: kükid, kätekõverdused, lõuatõmbed (kui jõuad teha), kõhulihased jne.


  5. Pulsi lugeja OK minu arvates, kui on ära määratud testidega treeningtsoonid. Sammulugeja?? see on tõesti küsitav.

    kaalu langus 1,5 nädalaga sellises ulatuses? mis sa põed, mul on nädalavahetusega kaal tõusnud a´la 4 kg ja samas päevaga kukkunud 2 kg. puhtalt vesi ja liigutamise intensiivsus ja palavus. ning mõnikord just suurem vee joomine "viib" kehast vett välja, sest keha ei hoia lihtsalt vett kinni igaks juhuks ;)


  6. Tänahommikuse smuuti retsept:

    125g kookospiima (Santa Maria - 190kcal 100g kohta)

    200g Ricotta 8% kohupiima - 260 kcal

    160g viljalihaga apelsinimahla - kalorsus umbes 70 kcal

    100g külmutatud vaarikaid - kalorsus umbes 50 kcal

    kokku sai seal 650 kcal tuuri kogu jook ning seda oli umbes 600 ml. See läheb suht kergelt alla :)

    ning magu on võimaik ka harjutada;)


  7. Maaülikoolis oled käinud? See on minu teiseks lemmik saal peale Spartat :) Väiksem küll kõvasti aga peaaegu sama mõnus ;)

    Jah:

    minu kommentaar:

    Eesti Maaülikooli spordiklubi- Kui ma Tartusse koliks, siis käiks kindlasti selles saalis. Saali suuruse ja käidavuse vahe on ilusasti paigas ja seal on eriti mõnus valgus ja õhkkond ja kvaliteet ja saalis on megahea konditsioneer.
    tegemist keskmise saaliga minu arvates - raskusi võib väheks jääda nii hantlite poole pealt kui ka siis, kui paljud isikud korraga tahavad rasket trenni teha

    ;)


  8. Priibe , see oleks väga hea kui saaks koos trenni teha, aga lähen 24juuni Inglismaale ,ja tulen tagasi 1 august -siis saab koos trenni teha.Salasim, ma ei tea kas sa oled ise paks olnud või midagi, aga see pole nii lihtne lihtsalt endale öelda, et nüüd jääb kõik magus ja hea ära näiteks kuu aega ma proovisin jälgida et midagi magusat ei osta, aga siis tuli jälle mingi nõrkusehetk.Ma ei suuda lihtsalt nii , ja mul oleks lihtsam kui saaksin kellekagi koos trenni teha või midagi, see läheks kõik lihtsalt kiiremini- see on mu Point.Ma arvan et mul jääb puudu toetusest.Ja see et ma seda ütlen ei tähenda seda et ma vabandusi otsin vaid seda et see kaalulangus läheks libedamalt

    üle kahe nädala lubad endlae ühe väikese tahvli shokolaadi. Kui tuleb ette hetk, mil hakkad murduma, tuletad endale meelde, et sel ajal saad oma tüki magusat ja "elad" antud päeva nimel, kui muudmoodi üldse ei suuda olla.

    Kas Inglismaal seal , kuhu sa lähed, on olemas mõni rajake/park, kus joosta/jalutada/harrastada kepikõndi? Liikuda saab ju igal pool ;) Kui ma olin üks aasta 10 päeva ära välisriigis, siis otsisin omale hotelli lähedal jõusaali, et saaksin trennis käia ;)

    Toetus - tee omale blogi, hakka täitma toitumispäevaikut võta juurde kaalumine kindlal ajahetkel päevas/nädalas ja kanna ka see graafikusse. See mõjutab väga hästi motiveerimaks ennast. Smauti on toetuseks ostetud toitumiskava - kui oled millegi eest tasunud, siis kuidagi imelik on seda mitte järgida.

    Kaalust alla saamiseks on üle poole tulemusest toitumises kinni. Ülejäänud treening.

    Kas olen kunagi olnud paks? Jah olen - ma olen kaalunud peaaegu 105 kg pikkuse 1,83 m juures. täna olen 91-93 kg ning elu parimas vormis - paremas, kui avataril ;). kasutasin kõiki ülaltoodud vahendeid:

    1. toitumis ja treeningkava - Marek Kalmus

    2. Toitumispäevik - kaaluabi.ee keskkond - tahtsin lihtsalt mugavat vahendit toitude märkimiseks ja valk/sv/rasv koguste teadasaamiseks

    3. Kaalugraafik - igahommikune samal ajal kaalumine - samuti kaaluabi.ee keskkonnas üles märkimine

    4. blogi alles nüüd - teises keskkonnas ning täidan umbes kord nädalas

    5. üle paari nädala 1 päev, mil luban endale vajadusel magusat - juba mõte aitab, kohustust magusa söömiseks sel päeval pole ;)

    6. treeningpäevik - kõik trennid ja seal tehtu nii ajaliselt kui ka enesetunde järgi kirja pandud

    Niisiis, kas on vaja veel mingit toetust? kui vaja, siis saada mulle palun privaatsõnum ja ma võin jääda sulle seal vastama ja kirjutama, et olla lihtsalt vajadusel abiks.

    • Upvote 1

  9. Fitlife (Eeden)- Suur, ruumikas, kõik vahendid olemas. Rahvast käib seal palju ja eks ta üks parimatest Tartu klubidest ole.
    kui viimati käisin, siis oli ravast täis, kitsas ja kõiki võimalusi ei olnud
    Fitlife (Tamme)- Väike klubi, vähe rahvast. Mina sinna pigem ei lähe.
    pole käinud, ei kommenteeri
    Eesti Maaülikooli spordiklubi- Kui ma Tartusse koliks, siis käiks kindlasti selles saalis. Saali suuruse ja käidavuse vahe on ilusasti paigas ja seal on eriti mõnus valgus ja õhkkond ja kvaliteet ja saalis on megahea konditsioneer.
    tegemist keskmise saaliga minu arvates - raskusi võib väheks jääda nii hantlite poole pealt kui ka siis, kui paljud isikud korraga tahavad rasket trenni teha
    MyFitness Tartu Lõunakeskus- Myfitness nagu myfitness ikka... ei oska midagi öelda. Kõik justkui on olemas.
    oleneb mida tahad teha - MyFitness ütleb enamiku osa sõnast ära - rohkem fitnessile mõeldud klubi
    MyFitness Tartu Kesklinn- Kahjuks pole selles klubis käinud, kuna klubi on alles väga uus aga ei usu et MyFitness millegi väga uudsega välja on tulnud.
    ei tea, pole käinud
    TÜ ASK- Ühed Eesti parimad sportlased tulevad sellest klubist- super treenerid, suur jõusaal, võimalusi miljoneid. Käidavus on ka suur ja tihtipeale on palju rahvast, aga olen alati selle kohapealt silma kinni pigistanud, sest kui saal on hea, siis on hea ka järjekorras oodata ;)
    ei tea, pole käinud
    Tartu Arctic Sport Club- Kõik võimalused olemas. Käidavuse kohta ei oska öelda.
    oli minu tartu perioodi kodusaal - rahvast on keskmiselt, pikalt ootama ei pea - suureks plussiks on seal olev 25 meetrine bassein, kus saab ujumas käia.
    MV Spordiklubi- Kõik asjad on olemas. Ilmselt on tänu asukohale jms asjaoludele hind odavam, aga saal pole halvem. Kõik saab tehtud. Käidavuse kohta ei oska äelda.
    väike ning palju inimesi korraga, ei soovita.
    A Le Coq Sport- Jõusaalis ei ole käinud. Muidu hoone ise on nii seest kui väljast korralik ja uuemapoolne.

    Pole midagi head - väike, kitsas

    Turu spordihoone- Väike-pisike saal. Ilmselt saab ka kõik asjad tehtud kui väga tahta, aga eelistaksin suuremat jõusaali.

    ei tyea, ei kommenteeri

    Visa spordihall- Ei ole käinud

    Ei tea ei kommenteeri

    Hinnad võta ise kodulehtedelt ;)

    Lisaksin Betoonis asuva saali - samuti saab asjad tehtud, aga väike ja madalala laega - võib tekkida klaustrofoobia. samuti ventilatsioon nõrk

    Muidugi olen mina "harjunud" selliste saalidega, nagu Reval, Sparta ja Tallinna Arctic. Kahjuks ühelegi neist võrdväärset mina Tartus ei ole leidnud. lihtsalt väikesed on kõik saalid Tartus võrredles kolme eelpoolmainituga. Ainus, mis enam-vähem läheb, on minu poolt külastatutest Arctic Tartus.


  10. Lõpeta vabanduste otsimine, sest neid muudkui tuleb ja tuleb. Alusta võimaluste kasutamisest. Tossud on - saad jooksmas käia. Põrand on - saad teha kätekõverdusi. mingi matt on maha rullimiseks - saad teha kõhule harjutusi.

    Sinu jutu järgi oleks eratreener abiks - kui ta sinuga 24/7 koos elaks, siis küll, kuid sina oled see, kes oma suhtumisega muudab enda elustiili ja toitumist. Sinus on muudatuste jõud, mitte kelleski teises. See, et vanematel ja sul pole raha mingite asjade hankimiseks, siis .... järjekordne vabandus...

    Tee endale selgeks eesmärk, kuhu tahad jõuda ja lõpeta vingumine, alusta tööd endaga või siis jätke juba alustatut!

    Pea meeles - JÄTA VABANDUSED!!!!

    • Upvote 1

  11. Antud kaalu puhul esimesed 10 kg kuuga kaotada õigesti toitudes on täeisti reaalne. Sul on kaks varianti - loe raamatuid, ajakirju, foorumit jmt. ning leia endale see õige tee, või tee lihtne ja suhteliselt soodne investeering ja telli toitumiskava :) Kava tellimine ei täehnda, et lugemise peaksid ära jätma ;)

    Toimivaid kavasid spetsialistidelt on võimalik saada hinnaga 30 eur kava - olen järgi proovinud ja tean :)

    • Upvote 1

  12. Tere!

    Olen ülekaalus 17 aastane poiss.Palun mitte naerda siin juures(128kg/1.95m).Mu vaim ja keha on valmis nüüd kõvasti kaalu langetama!

    1)Mis oleks parim trenn millega saaks kohe kiiresti kaloreid kaotada?

    toidu valmistame vastavalt kavale ja söömine

    2)Kas on võimalik et trenn mida ma teen muudab peki lihaseks

    erinevaid kudesid ei saa ühest teiseks mkuuta. võimalik vähendada rasva osakaalu ja suurendada lihasmassi

    3)Oleks vaja kellegi abi, kes aitaks või nõustaks mind.

    Ma pole nõus rasvaimule.

    väga hea. vali omale treener, eks valmistab sulle toidukava, et punkti 1 täita ja treeningkava samuti.

    4)Mis tuleb teha kui peaaegu iga päev on selline asi et paneks kasvõi tahvel šokolaadi nahka :) ?

    süüa tasakaalustatult ja mitte toidukordi vahele jätta

    5)Käin nädalas 3 korda jõusaalis- kas see on ikka õige asi ? või peaks mingit muud trenni tegema?

    Äkki kellegil on toidumenüü mida ma saaksin kasutada, ma ei tea täpselt mida ma ei tohi süüa et kaal langeks

    vaata ringi siin foorumis.


  13. Muidu kõik õige mida räägid,aga minu seisukoht on ,et tõmmet ja kükki ei tohiks karta.Pmt kui raskus tõuseb ,siis võib ennast kas või biitsa curlides või rinnalt surudes vigaseks teha.Pigem olekski tarvis kasutada selliseid baasharjutusi,mis annavad kehaliselt hea põhja,tugevdavad selja- ja kerelihaseid,mis on paljude teiste harjutuste sooritamise ajal mängus.Raskused muidugi alguses sellised,et vorm ei kannata.Teema algataja võib abi küsida saalis mõnelt targemalt,või siis oma tehnikat filmida ja analüüsida.Youtube on ka abiks,seal igasugust head materjali. :)

    Kui mu jutt tähendas seda, et ärgu ta neid kahte harjutust tehku, siis said valesti aru - pidasin silmas õiget tehnikat, mis on neil harjutustel oluline. muuseas, rinnalt surumine smauti kolme baasharjutuse seas ;)


  14. Kava - jälle näen, et on hakatud jalgratawst leiutama. kuidas oleks näiteks siit lingilt: http://www.fitness.ee/treeningkavad avanevate kavadega? vahest leiad midagi. Kui parajasti mingit harjutust sinu saalis teha ei saa, siis minu mäletamist mööda sinu vanuses olin ma läbinud juba anatoomia õppekava koolis - sealt tead, mida mis lihas teeb ja mida liigutab ;) saad muuta mõningaid harjutusi selles kavas.

    Jõutõmbest ja kükist. Kui hakkad neid tegema, siis pead olema väga kindel, et teed õige tehnikaga. mida suuremaks läheb raskus, seda vigastuste altimaks muutub keha seoses vale tehnikaga. loodetavasti on Hiiumaal olemas mõni isik saalis, kes oskab sind tõesti alguses juhendada, et teeksid kõik õigesti ja endale viga ei teeks.

    Käesoleval ajahetkel, nagu kirjutas ka Kristjan Johannes, mõtle pigem tõesti lihasmassi lisamisele - sul loomulikult hormoonide tootmine laes ja peaksid saama lihaskasvu. See baas, mille oled teinud omale alla kasvueas (ka praegu on sul kasvuiga), kestab kogu järgneva elu. seega, unusta dieeditamine ja hakka sööma :)


  15. Jõudu,

    kasutasin otsingusõnadena pudingust tort ja tort, kuid ei leidnud üles teemat, kus oleks olnud üleval Oti poolt demonstreeritud proteiini pudingust tehtud tort/kook. Kuna tulemas üks väike tähistamise üritus, siis soovin teha tordi/koogi, mis maitseks kõigile, kuid klapiks enam/vähem ka minu toitumiskavasse.

    ehk oskab keegi mulle selle retepti kohe letti laduda :) või vähemasti annab nõu, kuskohast see retsept saada.

    tänud ette


  16. Ma arvan, et valetas.

    Võibolla näitas salvestunud mineraale, aga mitte vett, kollageeni, luuüdi ja muud pudipadi.

    Võib olla küll nii. Eks Kirp peaks paremini teadma, mida need aparaadid näitavad, kuna mõõtmine sai tehtud too kord Fitshop Spartas mingi aparaadiga (mitte vormelirool)


  17. Tahan mainida, et olen isegi trenni peatanud, sest juba tundus, et lihasmassi läheb liiga paljuks ning ei tahtnud enam seda juurde. Lihasmassi on siiani küllalt ning tahaks reljeefi nüüd juurde ning lause "Six-pack on a skinny kid is like tits on a fat chick. Doesn't count" on minu aurst puhas lollus, sest teada on, et saada endale six-pack on vaja alla 10% rasvaprotsendi. Kordan veel, et lihaseid on piisavalt :D ning arvan, et minu väikse kaalu süüdlaseks on kerged kondid või midagi sellist, sest kõik sõbrad pakuvad mu kaaluks 70-75kg ning nendega ennast võrreldes paneb mind ennast imestama mu väike kaal. Kiluks küll ei muutu ;)

    kont ei loe, nagu teisedki on vastanud. kehamassist luustiku mass oli minul 88 kg juures umbes 3 kg :huh: . huvitav, kas mõõdik vlaetas ?!

    miks sa "suurem" välja näed on see, et sul on lihased rohkem välja joonistunud. KA Vend Vähk kuskil saates ütles, et talle palutakse kaaluks seal 85-90 kg juures. tema tegelik kaal on hoopis väiksem. Sry hr Vähk, kui meles on valesti.

    ning sixpack on skinny guy is just funny. võta kaalust juurde väheke veel :) või viska siia oma praeguse vormi pilt


  18. Vaata ma räägin ka Teile nüüd ühe hariva loo, miks minust ei saanud kulturisti vaid sai hoopis progeja.

    Väiksest peast sai huviga vaadatud igasuguseid põnevaid filme. Rambo oli hea. Ja Conan (need vanad, mitte see uus 3D käkk). Ja Commando. Oi kui põnevad filmid olid. Ja ega siis midagi - hakkasin ka lihast kasvatama. Mul oli isegi üks hantel. Ja traktori kartulivõtja mingist jubinast oli umbes mingi 15 kilone kang olemas. Aga kurat - see trennitegemine oli ikka raske. Ja kui ikka kulturiste vaadata, siis nad on ikka ülipruunid vennad. Nii et siis võtsin eesmärgiks, et kõigepealt tuleb ikka ihu ilusti pruuniks saada ja küll siis hakkame ka sinna pruuni karva alla ka lihast kasvatam. Terve suve nägin vaeva. Iga jumala päev päevitasin. Sügiseks oli juba nii enam-vähem. Siis tuli sügis ja vihma hakkas sadama ja toas küll ei viitsi trenni teha. Ja nii ta läks.

    Aga ei - konstruktiivne kriitika on hea. Ma panen selle ideepuhangu paberile kirja, homme varahommikul tulen ma tööle ja teen meie foorumisse juurde ka siis pigem 'foorumipõhise' blogisektsiooni. Ja oi kui tore oleks näha esimese blogina seal Low Protein Forever blogi. Niisama õunte pealt vaadates pakun, et kahjuks takistuseks saab midagi muud põnevat. Näiteks et fondi suuruseks ei saa 13 panna või pole Comic Sans italic fonti. Elame näeme. Rõõmuga ootan, et mulle tõestatakse vastupidist. Ma loodan, et ei häiri kui teen teema 'Blogid', sest PLOGID kõlab kuidagi.. eriti erootiline eestikeele kasutus. Loodan, et see ühe tähe muudatus su indu maha ei tõmba.

    hästi öeldud. programmeri siis ka like nupud postitusele juurde :)

    • Upvote 1

  19. Vahest natuke paljuks läheb 12 seeriat ainult jalapressi ja kükki. pigem tee 6 kükki, 4 jalapressi ja 4 jalgade sirutamise seeriat. Säär - kui kõrge korduste arv sulle sobib, siis OK. Võid ka proovida näiteks seda, et 2 seeriat kõrge korduste arv ja 2 madal korduste arv ja suur raskus. võib anda parema tulemuse, kuid ei pruugi - kinni sinu enda geneetikas.


  20. Ei hakka selle jaoks uut teemat tegema, aga küsiks selle tõmbe ja surumise kohta uut teemat tegema. Aga oskad(oskate ehk lühidalt sellest kirjutada, miks hea, kuidas seda ülesse ehitada, milline võiks olla seerite ja korduste arv. Rinnale näiteks väga tõmbeid pole. Näiteks üks päev teen lamades surumist teine päev ületõmmet. Seljale samuti üks päev jõutõmme, tõmmmevastu kõhtu, jõu tomme, aga surumise harjutused seljale? On kellegil mingit näidis kava selles suhtes? Olen seni teinud trenni variandis: keha jaotatuna kaheks - 2x nädalas ülakeha 2x nädalas ülakeha ja teine variant, et 5päeva nädalas, iga päev erladi lihasgrupp, aga on nn kergem ja raskem päev. Rinna päeval teen lõppu kaks harjutust triitsa ja ühe õla. Kuigi on olemas erladi iseseisev käe päev ning eraldi õlapäev.

    Jõudu. milleks jalgratast leiutada? http://www.fitness.ee/treeningkavad vali siit kava välja. kui teed aeroobset või siis võitlust lisaks planeeri nädal nii, et mingi päev jääks ikka trennivabaks ka. näiteks võtad kolmeks jaotatud kava ning e, k ja reede käid saalis ning t ja n ja võib olla ka laupäev nn aeroobne.


  21. Aga kui tegu on kylmutatud l6hega, siis ma ju ei tea, mitu grammi on algselt l6het ja kui palju kylmutatud vett.

    ja ka töötlemisel ei tea sa kunagi, kui palju vett lihatükk kaotab. Ning külmutatult saan ma lõhet sedasi, et olen ise juba kaalutud tüki sügavkülma pannud. Ehh, mis seal vaielda. tee kuidas twqhad, peaasi, et sina ise rahul oled. I agree to disagreement with You

×