Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. Algajalt, kes alles on jõudnud saalitreeningute juurde, peaks küsima eesmärki. Seda on tehtud, aga küsija ise ei ole vastanud (või olen pime ja pealiskaudne). Tean oma peaaegu aastasest treeningkogemusest, et esimese asjana tuleb oma tavapärane toitumine korda saada. Enam-vähem kindlatel kellaaegadel söömine ja loomulikult päeva üks tähtsamaid toidukordasid, hommikusöök, tuleb kindlasti üle vaadata - kas ja mida sööd. Alles siis, kui treeningkoormused on kasvanud/algajale omane areng liigutamisest on aeglustunud, peaks hakkama mõtlema toidulisandite peale.

    Mina hakkasin tarbima tavapärast valgu ja süsikate segu trennijärgselt umbes peale kahte kuud (alustasin uuesti peale 2 aastast pausi trenni). Tänaseks olen leidnud, et aeg-ajalt peab tegema kreatiinikuuri, tõstab jõunäitajaid, ning kasutan aeg-ajalt ka trennieelseid aktivaatoreid, nagu näiteks brutal fx, või siis lihtsalt arginiin. Aga täiesti alustaja puhul - pulber ei ole see, mis annab arengu.

    Parim, mida algaja võiks teha on esiteks seada endale eesmärgid, mida soovib saavutada. Konsulteerida treeneriga/treeniva sõbraga, mida peab tegema eesmärkide saavutamiseks ning alustama korrektset ja järjepidevat treenimist ning toitumist, mitte ära unustada ka lihase taastumiseks vajaminevat aega. loomulikult ei jookse mööda külge maha selle foorumi lugemine ning ka erialase kirjanduse lugemine ning ajakirjadest endale vastava TÕE väljaselgitamine.

×