Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sadist2 postitused

  1. probleem

    Tervist! Mul on viimane aeg, siis kui ma lõpetasin normaalse jõusaaliga ja kolisin koju treenima, kadunud motivatsioon . Kogu treenimine tundub väga raske, ma lausa loen, kuna see seeria ja värk juba lõppeb, samalajal jõusaalis sain ma 4 tundi järjest väsimust tundmata treenida . Milles probleem ? Kuidas seda lahendada ? Olen võtnud mitu nädalat vabaks, langetanud seeriaid, kordusi, raskust, treenimise aega, aga kasu pole, ikka tundub raske . Praegust pole võimalust jõusaali kasutada, kuigi saan teha koolis kangiga 3 põhitõstet, ja kodus on hantlid ja lõuatõmbamiskang olemas . Trenn on hästi planeeritud, saab võrrelda ka norm. saali treeninguga, aga hullult raske on treenida . Kooli saalis on palju kergem, kui kodus isegi . =( Samas asja ei tahaks pooleli jätta, miski sunnib treenima, kuid kui alustan, siis on kohe tagasilöök ja ei viitsi eriti . Praegust treenin 4xnädalas 2h ja natuke üle iga trenn . Äkki tuleks teha ainult põhitõsteid ja natuke lisaharjutusi ? See on ainuke mulle pähe tulnud võimalus . Praegust on sihiks saada nii jõudu kui massi, põhitõsted on 5x5, ülejäänud peaaegu kõik 3-4x10 . Soovitage midagi . Muideks on praegu ka kool ja raske on kõike koos hoida, eriti kui mõnel päeval jõuan koju kell 5 ja iga päev üritan kell 10 magama minna .
  2. probleem

    ei see on kokku seeriaid yhele lihasgruppile . harjutusi on mitu, igas harjutuses 3-4 seeriat .
  3. Top 5 lemmik kulturistid - välismaa

    1) Dorian Yates 2) Ronnie Coleman 3) Arnold Scwarznegger 4) Ott kiivikas =) 5) Dexter
  4. probleem

    jah tõesti, ma arvan ka et see võib pubekaga seotud olla . kes teab hästi, koostage mulle palun kava, mis ei kestaks kaua . trennid on mul E, K, N R tahaks juurde saada tõstetele + massi . olen veel kuulnud, et kui tahad et lihas kasvaks tuleks vähemalt 12 seeriat teha . kas see kehtib ? ja kas see on mõeldud nii, et kui mul on seljatrenn, siis peab tegema 12 seeriat nii trapetsile, alaseljale, lailihasele jne ? tundub absurdne muidugi . milline see optimaalne seeriate arv võiks olla, et lihas ikka kasvaks ka ?
  5. Bullshit ?

    kurat sinu lingi p2rast j2in ma kurdiks, sest kuulasin muusikat k6rvaklappides !
  6. alles sain 15 ja surun 70-75 kanti . kaalu 78-81kg .
  7. Palju õnne Ott Kiivikas!

    õnnitlused sulle Ott ! Sa oled minu v2ike eeskuju .
  8. Töö

    Tekkis siis selline kysimus . Kes millisel tööl k2ib, kuidas ta j6uab veel trenni teha ja kas palk on hea ?
  9. Töö

    lihtsalt on see mulle abiks oma valiku tegemisel kui ei taha, 2ra kirjuta, keegi ei k2suta sind ju .
  10. Mis on svung?

    kangi surumine 6lgadelt, treenib 6lgu .
  11. metsatööline

    Küsin inimestelt siis järgmist: Ise olen küll veel koolilaps, aga olen tõsiselt huvitunud metsatöösse . Kogemusi sellega mul pole, tõsi küll, vahest olen telekast näinud kuidas mehed teevad seda tööd ameerikas . Telekas oli töö põhimõtteliselt masinate peal + helikopter puude tassimiseks transpordi kohta . Paljud räägivad et töö on väga raske, ma ei oska seda uskuda . Nii ja nüüd küsimused: Milline näeb välja tavaline tööpäev ? Kui kaua päevas tööd teete ? Kui raske see on ? Töö väljanägemine Eestis/Soomes ? Igapäevased töövahendid ? Keskmine palk ? Kes selle tööga tegeleb võiks kõik välja öelda . Tänud juba ette!
  12. metsatööline

    ootan veel kommentaare . kas mootorsaag v6i mis ?
  13. Hoiatus

    mind ajavad ka need moded v2ga n2rvi . iga tyhja asja peale kohe haukuma .
  14. Hardstyle

    HS-il ikka v2ga r2ige biit, mis paneb nii m8llama et v2he pole . kuulan selle k6rvalt ka tugevamat sorti dnb-d, house, trance ja jump . =) rock ei istu apsull peal . vahest on m6nus langeda ka 80ndatesse ehk FUNK . ) nendest parimad on b.t express-il + chic-le freak ja ka kool and the gang on tegijad .
  15. Õlu taastab???

    alkovaba 2kki ?
  16. Valgupomm

    ma s88n 250g kohupiima, mitte 400. ja sellekohapealt v6in 8elda, et ei kurda midagi, k6ik l2heb h2sti alla . piim hakkab juba v2sitama .
  17. Valgupomm

    40g valku ja 20 krooni ? ise ostan kohupiima, terve paki peale 40g valku ja maksab 11 krooni . nii et pole see midagi nii odav ja hea valguallikas .
  18. Abi jõukava koostamisel.

    aga palun, vali fitnessi kavade alt j6utsykkel ja j2rgi .
  19. Talendijaht

    ott tegi suht head n2gu .
  20. kas k6ik 6igesti ennustanud saavad auhinna ?
×