Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sadist2 postitused

  1. Reaalained

    oled nagu mingi proffesor juba ?
  2. Palju õnne Rait Sagor

    Palju õnne Rait! Ma väga soovin sind näha kunagi maailmatasemel profi jõutõstjana, kes lööb kunagi 1000kg piiri
  3. Kükk

    eieieie, kokku olen treeninud üle aasta, kükkima hakkasin üksnes suve alguses kogenud selles mõttes, et ei ole enam algaja ka, kesktase tähendab
  4. Kükk

    noh ega ma ju vist algaja enam pole, pigem juba kogenud treenija sest kükkinud olen üle poole aasta, aga enne tegin ma neid paralleelini nüüd on vaja aga alla paralleeli ja seetõttu tuleb ka rohkem pingutada see rx kogu on jah päris hea, ma olen juba neid videosid pea kõiki näinud, pigem oli küsimus kuidas painduvust ja tasakaalu küki jaoks arendada ja üks ütles siin päris hea variandi see 10 seki seinaga
  5. Saaremaa MV Jõutõmbes ilma varustuseta

    lahe võistlus mulle meeldis raaperi tõmme noh ma polekski just viimane oma 140kg-se tõmbega
  6. Kükk

    ei ole
  7. Kükk

    olen proovinud ka niimoodi, ainult et mul pole nii hea painduvus ja siseküljed hakkavad valutama pealegi on mul suhteliselt lühikesed jalad
  8. Kükk

    ma ei käi treeneritega saalis, käin koolisaalis .
  9. Keda fännad?

    Eestist: vennad kuusnõmmed, rait sagor, kaido leesmann, ott kiivikas, andrus murumets Välismaalt: Terve westside koolkond, benedikt magnusson
  10. Kuusnõmme poisid möllavad Salu saalis

    kahju et pole üks teie liikmetest . mõnus seltskond teil seal .
  11. Halb toitumine

    Tervist! Ma olen suhteliselt noor, tegelen jõutõstmisega (omaette) ja kokku on kogemust juba üle aasta. Mul tekkis küsimus toitumise osas. Ma tean et mul on praegust suhteliselt halb toitumine, kuid söömise rezhiim on enam-vähem paigas. Ma söön kindlasti hommikust, tavaliselt putru, mune ja kala, siis söön koolis ja pärast kodus kah. Valku tuleb mul tavaliselt ära u. 1,1g/kg - 1,5g/kg päevas, sest hetkel ei luba kool ega finants süüa paremini. Trenn on mul suunatud praktiliselt ainult baasharjutustele, arendamaks max jõudu jne. Nüüd tekib küsimus, kas sellise toitumisega on võimalik jõudu juurde saada või siis mitte eriti ? Ja kas jõu arendamine on rohkem treeningmetoodikas kinni või toitumises ? Ise vaatasin oma treeningpäevikut ja tundub, et väike areng on siiski toimunud näiteks pooleteise kuuga sain jõutõmbele 10kg juurde ja kuu ajaga on ka biitseps tugevamaks läinud ning kõht on kõvasti arenenud, aga teistes asjades nagu arengut eriti ei näegi. Näiteks surumine oli mul 2,5 kuud tagasi sama mis praegu, ehk siis 70kgx2 on olnud seni parim tulemus, kuid selle juures saan öelda, et mul oli umbes kuu aega puhkus õlale, nii et suruma hakkasin ma uuesti alles hiljuti. Samuti tundub, et kükk pole eriti arenenud, suvel oli ta praktiliselt sama, mis praegu, kuid jällegi saan öelda, et ilusti hakkasin ma kükkima alles 2 kuud tagasi, muidu oli koguaeg valesti treenitud jne. Loogiline tundub, et kui ma sain tõmbele juurde, siis pidi ka kükk parem olema, aga ma pole seni kunagi max-i kükkinud, parim seeria oli 100kgx3, seegi 2 kuud tagasi. Ei tea mis öelda, võibolla on asi selles, et nende baasharjutustega oli koguaeg selline jama, et treenisin valesti ja koguaeg oli puhkus (mitteplaneeritud) jne aga motivatsiooni võtab see küll alla. Ja muidugi jagage oma teadmisi ja arvamusi sellise toitumise kohta ning üleüldiselt, kas ma arengut näen veel või mitte .
  12. Halb toitumine

    sellesmõttes, näiteks sul treenerit nagu ma aru saan pole, aga ikkagi on sul head tulemused . ka ilma treenerita saab saavutada häid tulemusi, selleks peab ise olema treener enda jaoks . treener on lihtsalt see, kes annab sulle juhiseid ja koostab sulle treeningkava, sedasama võib ka ise teha . kuusnõmm ja sagor on suurte eesmärkidega treenijad, kellel on selleks ka võimalus olemas .
  13. Halb toitumine

    treener on küll viimane asi mida mul vaja on . veel kommentaare ? kas kellegil on üldse sellesarnaseid kogemusi, et toitumine mitte eriti hea ja millised on seejuures trennitulemused, jõu osas ?
  14. Halb toitumine

    vaatasin oma treeningpäevikut ja mis ma sealt avastasin: ma olen 4 kuu jooksul kükkinud kõigest 4-6 korda (v.a kastilt kükid) no nüüd ma saan vist aru, miks arengut eriti ei näe - ma pole regulaarselt kükkinud ega ka surunud. (v.a triitsepsi trennis kitsalt surumised) jõutõmmet tegin ma küll suht korralikult ja see ka arenes mul, sama kehtib biitsepsi kohta. ainuke millest ma veel aru ei saa, on see et miks selg mul eriti ei arene, nimelt ma ei suuda lõuatõmmetes veel kuidagi 5x5 ära teha, kuigi treenin selga suht korralikult juba üle 3 kuu. Ainuke variant on see, et mul kaal kasvas nende kolme kuuga u. 3 kilo võrra ja lõuatõmbeid oli raskem teha. Mäletan suvel tegin u 8-10 kilo väiksema kehakaaluga ja suutsin need 5x5 ära teha, nüüd enam mitte. Ikka ootan arvamusi ja teie teadmisi .
  15. Halb toitumine

    Unustasin mainida, et suvel ma toitusin väga ilusti ja treenisin regulaarselt ja sain ennast trennile pühendada ning sealt ka oli mul päris hea areng .
  16. TREENINGKAVA

    jama jutt NB! Minu põhiseisukohtade järgi
  17. TREENINGKAVA

    Minu arvamus kavast: Ei soovita sul teha kükki ja tõmmet 2x nädalas Selle asemel võiksid proovida kastilt kükki ja Good Morningut nagu siin juba mainiti Räägin ma niiviisi, sest mul endal on käes selline tsükkel, kus ma teen 2x nädalas kükki 1x nädalas tõmmet ja veel 2x surumist, raskus on 80% maksimumist (iga nädalaga % suureneb), teen 6 seeriat, kordused varieeruvad 2-6-ni Usu mind, see pole üldse mitte kerge, eriti kükk ja tõmme, sest ma koorman iga trenn oma jalad ja selja läbi (E kükk, K tõmme ja R kükk) Peale igat trenni oled nii lõhki, et ei suuda liikudagi praktiliselt, pealegi juba 2-sel nädalal peale seda kava ei taastu su alakeha normaalselt ja sa võid sattuda ületreeningusse (ise ma vahetan tulevasel nädalal E küki kergema küki vastu välja) Ma ei tea, mina igastahes treenin jõudu, mass on teisejärguline Nii et vaata ise, aga ma soovitan sul teha natuke kergemaks oma kava küki ja tõmbe seisukohalt, vältimaks ületreeningut Muidugi võib vahest oma keha niimoodi üllatada, aga koguaeg treenida nii ei tohiks
  18. Vene 9-nädalane kava

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...mp;#entry108352 Sealt russian peaking cycle esimene Kas keegi on proovinud ? Millised olid tulemused ?
  19. Õlaprobleemid

    ma ise mõtlesin ka spordiarsti juurde minna, aga ma ei usu et spordiarst annab mulle nõu, kuidas ma pean edasi tegema . arvan et oleks vajalik teha õlast mingisugune graafia, et määrata kindlaks, mis minu õlaga viga on . probleemid algasid mul kuskil suvest, ükskord tegin nn hitlerit liiga suure raskusega ja vigastasin ennast . õlg pole kaua aega endast teada andnud ja siis äkitselt novembris algasid uuesti probleemid, seekord konstantsed . mul on tõesti vaja õlg korda saada, sest ma ei saa treenida praktiliselt kogu keha, sest igal pool on õlg kaasatud isegi kükis . kuna ma olen väikestviisi jõutõstja, siis selline vigastus mõjub mulle väga halvasti . ma ei saa öelda et see on mul väga halvas seisus, sest siiani saan ma kõike treenida, ilma et valu annaks trenni ajal tunda .
  20. Õlaprobleemid

    muide, ka mina pole mõnda aega õla tagaosa treeninud . ma ei mäleta, et ma oleks liiga tihti lamades surunud, ikka 1 kord nädalas . sellel nädalal alustasin uue kavaga ja mul on tõesti õlg ja lamades surumine ühel päeval, aga pausidega . (peale lamades surumist möödub u 2h enne kui hakkan õlga treenima .
  21. Õlaprobleemid

    Tervist! Viimane aeg kummitavad mind mu vasakpoolne õlg (ka parempoolne aga mitte nii palju) ja ülaselg . Õlg: pakun et mul võib olla selline asi nagu impignement (inglise keelest tõlgituna mingi pistmine) või õlalihase/liigese põletik . Probleem: kui ma puhkan siis vahest pigistab õlga, trenni ajal seda ma nagu ei tunne, kuid vahest tunnen nagu oleks mingi imelik pinge õlas Valu kirjeldus: selline tunne oleks nagu oleks närv kinnipigistatud . Kunagi tegin svungi ja see harjutus andis kõige rohkem tunda seda valu . Praegust treenin väga ettevaatlikult, soojendan ja venitan neid õlgu iga trenn, enne ja peale trenni + teen kergelt soojendusseeriaid õlgadele . Õlatrenni teen ka väga ettevaatlikult (ka rinnatrenni), kõik kordused kontrollitud ja aeglased . Trenni ajal ei anna midagi tunda, aga alati peale trenni tunnen mingit pinget õlas vahest väga kerge närvi kinnipigitatuse valu ning see võib kesta kuni järgmise trennini . Veel on praktiliselt peale igat trenni tunda õlgade jäikust . Kuidas lahendada? : ma proovisin ravida natuke jääga, kuid tundub et eriti ei aita . Pöördungi teie poole küsimusega kuidas seda lahendada ja kas see probleem on tõesti see probleem mida ma arvan endal olevat? Selg: tundub et mul võib olla seljalihaste põletik, mis on tegelikult väga ebatõenäoline Probleem: peale igat seljatrenni tunnen mingisugust torkavat valu ülaseljas, mis möödub umbes 1 päevaga Valu kirjeldus: kohakuti torkiv või mingisugune jäikus/pinge . Ma venitan päris normaalselt oma selga enne ja peale trenni, aga ma tavaliselt ei tee soojenduseeriaid ja alustan kohe lõuatõmmetega . Ise arvan et see pinge/valu võib olla tingitud sellest, et lihas läheb verd täis, saab kõvasti koormust . Kuidas lahendada? : ei ravigi selga, vahest tehakse mulle seljamassaazhi, mis leevendab seda pinget seljas . Mida teha seljaga ? Kui mul on tõesti probleeme õla ja seljaga, kas siis oleks mõtekas trennist teha suhteliselt pika pausi ? Seda ma muidugi teha ei tahaks, aga kui asjad võivad hullemaks minna siis peaks . NB! Jutt võib olla segane !
  22. Pähklitest

    koolis vahetundide ajal . seal aega napib hommikul kell 7 sööd siis koolis lõuna kell 12 ja peale kooli kell 4 alles uus söögikord nii et vahentundide ajal mahuvad nad ilusti =)
  23. Pähklitest

    kas pool kilo maapähkleid nädalas sisse süüa on kuidagi moodi kahjulik ?
  24. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

    ma arvan et ei tohiks unustada seda, et mõned inimesed on lihtsalt andekamad ja geneetiliselt soositud. ise arvan, et palju valku ei olegi mõtet tarbida, rohkem oleks kasu süsivesikutest muidugi ise, kes ma kaalun 85kg, arvan et oleks vajalik päevas vähemalt 100g valku saada muide, kas valgu tarbimine võib mõjutada jõudu ja selle arendamist ?
  25. Uus kava

    mõttekas on vist vale
×