Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sadist2 postitused

  1. EKSAMI HINDED (12kl)

    matemaatikat keegi ei teinudki aga ma ei saa aru kuidas sa 83 kokku said selliste tulemustega ?
  2. Venitamine

    eriarsti juurde minna on ikka päris kallis lõbu, aga spordiarstist kasu ka poleks iseenesest võiks proovida muidugi ravida, kasutades geele ja tehes massashe, aga tore oleks teada, mis ikkagi viga on mul oli mai algusest antud absoluutne puhkus trennist, viimane aeg alustasin uuesti ja midagi ei valutanud, hetkelgi ei valuta, paar korda päevas võib muidugi juhtuda, aga see on ka päeviti imelik oli see, et eile tegin korralikult seljatrenni ära ja siis läksin tööle ning tööl hakkas lihtsate liigutuste järel valutama, kuni praeguseni läks üle ja tegin paar hüpet õhku ning hakkas uuesti valutama, nüüd pole hullu midagi iseenesest trenni ajal pole viga midagi, aga puhkuse ajal küll
  3. Venitamine

    No ma võin postitada oma treeningkava mille järgi ma treenisin aprillis Esmaspäev Kükk alla paralleeli 4x3 Lõuatõmbed 4x3 (ei jõua lihtsalt rohkem tõmmata) Hantlitõmbed küljele 3x10 (seljale) Sõudmised kangiga 3x10 Kõhuharjutus 2x20 Kerekallutused 2x15 Kolmapäev Surumine püramiidina Svung 5x7 Hantlitõsted ette 3x10 Hantlitõsted kõrvale 3x10 Hantlitõsted tagaõlale 3x10 +triisepsile prantsuse surumised kangi ja hantlitega Reede Jõutõmme 5x5´ +jalaharjutused Biitseps Kõht Kerekallutused Pühapäev Kiire surumine 8x3 Hantlite surumine 3x8 Prantsuse surumine 4x10 Sama hantlitega 4x8 Ranne Enamvähem niimoodi ma treenisin Ma tean et ma treenisin valesti, aeroobset ei teinud enne trenni üldse, venitasin külmadele lihastele, pidevalt olid samad harjutused sees (vahetevahel vaheldasin), taastumine oli natuke tuksis jne. Hetkel hakkan treenima nii, et jätan svungi, lõuatõmbed ja surumise välja, aga ikka teeb vahetevahel valu (puhkeolekus) Tegelikult valutab mul rohkem trapetsi ja kaela "ühendumiskohas" ja koguaeg on mingi pinge selles kohas
  4. Venitamine

    ei otseselt jõutõstmisega enam ei tegele, pigem olen nüüd tavaline treenija, kes tahab areneda. Minuarust venitused mulle lõdvestust ei anna, või ma teen lihtsalt valedaid venitusi ? Alessandro, aga kuidas sina täpsemalt lõdvestad õlga peale trenni ? (mis harjutustekompleks)
  5. Venitamine

    Kuidas efektiivselt lõdvestada õlavöödet (kael, trapets, õlad) peale trenni ? Millised harjutused selleks on ? Kas õlg võib sattuda ületreeningusse kui nt kolmapäev treenin selga (lõuatõmbed jms) ja reedel teen rinda + õlga ? Ja veel üks küsimus otsa: kas biitsepsit on üldse mõtet treenida ? Kas selle mittetreenimine (spetsiaalselt suunatud biitsepsiharjutused) võib mõjutada muudes harjutustes progresseerumist ? (eriti lõuatõmbed)
  6. EKSAMI HINDED (12kl)

    mis alale siis ?
  7. kasv võib kinnijääda ?

    The Y chromosome is often considered somewhat of a genetic oddball. Short and stubby, it carries hardly any genes, most of which are related to traits associated with maleness. http://web.mit.edu/newsoffice/2010/y-chromosome-0114.html ei tea kui palju siit saab vastust
  8. kasv võib kinnijääda ?

    Bioloogia tunnis räägiti, et Y-kromosoom on X-kromosoomiga võrreldes väga väike ja tühine (info suhtes) Mõlemalt vanemalt sai samapalju kromosoome (23), aga geene mitte. (ma ei mäleta täpselt, peaks uurima) Võid uurida netist
  9. kasv võib kinnijääda ?

    praegust täpselt ei mäleta, aga see oli värk selles, et ema annab lapsele (eelkõige meessoost isikule) rohkem geene. (see on seotud sellega, et X-kromosoomid on suuremad, kui Y-kromosoomid ja seetõttu sisaldavad rohkem "infot" s.h ka isiku kasvuiseärasusi) vähemalt nii seda mõistetakse ja nii mõistan ka mina, kuigi mulle tundub alati, et teadus on püsti pandud lihtsalt paari isiku endaloodud "muinasjutust", mis salapärasel moel paneb meid mõtlema, et nii see ka tõesti on. (see on minu arvamus) EDIT: aga samas iga inimene on originaalne kombinatsioon ja paar muutust geenide koostises + retsessiivsete/dominantsete geenide omavaheline mäng võib muuta absoluutselt kõik, mis puutub tulevase mehe kasvuprintsiipe.
  10. kasv võib kinnijääda ?

    sinu kasv oleneb ema kasvust. mida pikem ema seda suurema tõenäosusega oled ka sina pikem. aga muidugi keskkonna mõju on ka suur. keegi on siin juba öelnud, et selgroole ei tohiks väga suurt koormust anda ja parem oleks selgrooga iga päev pikendada ning selleks on parim võimalus hüppamine, rippumine jne.
  11. JALGPALLI MM 2010

    Eks kaks favoriiti on ja jäävad : itaalia ja prantsusmaa. Aga muidu olen ka saksamaa, hollandi ja väiksemate "noobide" poolt (et ka nemad kunagi võidaks)
  12. Jõutõstmise juunioride EM otsepildis

    raigo 300 ebaõnnestus
  13. Seljaprobleemid

    kui palju kaalu ja pikkust ? mida sa tavaliselt sööd ja jood ? vahest valutab alaselg ilma põhjuseta, mul on sellist ka juhtunud
  14. Võrkpallurile sobiv treeningkava

    Põhimõtteliselt rinnalevõtt on veel natuke keeruline, kuna see nõuab head tehnikat. Las alguses harjub treenimisega, kuu või kahe pärast võib tehniliselt raskemaid harjutusi võtta. Aga kükkida võiks juba kohe alguses, see on parim mida sa enda jaoks teha saad.
  15. Seljaprobleemid

    alaselja kohta võin öelda niipalju, et tõesti, kõhulihaste ülearendamine seljalihaste suhtes või vastupidi võib selliseid probleeme tekitada. ütle kus sul täpsemalt valutab
  16. jalgratta sõit

    Kuidas treenida jalgade vastupidavust jalgrattasõidu jaoks ? Ja kui palju erineb sõit tavalise rattaga pro jalgratta omast ? (kui palju kergem)
  17. jalgratta sõit

    jooks eesmärgil arendada jalgade vastupidavust on mõttetu. kuigi säärt võtab mõnusalt läbi. aga mis puutub rattasõitu, siis tõesti on mul võhma selleks olemas, aga jalad ei suuda kaua vändata viimastel käikudel. küki ja tõmbe võimalust hetkel pole (v.a kodus on kuni 25kg hantlid + kuni 60kg kang) väljaasted hantlitega peaks olema hea võimalus treenida.
  18. Soojendus

    Mis te arvate, kas õlahädad võivad tuleneda sellest, et ma venitan neid "külmana", st ei jookse enne trenni (ei ole higine), lihtsalt suvaliselt rahulolekust hakkan neid venitama ja siis trenni tegema ? Mind lihtsalt vaevavad need õlad, kuigi mul oli hiljuti kuu aega paus igasugusest lihastrennist, hiljuti alustasin uuesti, raskused päris madalal, aga ikka mingi kerge valu/ebamugavustunne on, kui teen trenni, mis pole isegi õlale või rinnale . Kas teil on selliseid hädasid olnud ?
  19. SELL mängud jõutõstmises

    nojah, protokolli järgi polnud midagi huvitavat, eriti kurvastasid oma tulemustega tüübid, kes käisid õpilaste rammumehel osalemas .
  20. SELL mängud jõutõstmises

    Kas peale mänge tuleb ka protokoll ?
  21. Kurat, mis teil viga on, eestikeeles aru ei saa või ?! MA JU ÜTLESIN VÄLJA ARVATUD KODUJUUST JA KOHUPIIM, ISE PÕLISED EESTLASED
  22. ma arvan et vastupidi, sest ma ytlesin et s88gu v2hem sysivesikuid (riis, tatar jne) aga mis puutub piimatooteid ja liha, siis need on sageli liiga kaloririkkad, arvestades selle toidu suurust
  23. Ise olen seisukohal, et dieedi ajal ei ole m6istlik syya piimatooteid (va v2herasvane kodujuust + kohupiim) ja liha . K6ige parem oleks iga einega syya natuke sysivesikuid (riis, tatar jne), juurvilju/puuvilju ja kindlasti kala. Ja 2ra unusta vett, seda tuleb kindlasti juua natuke rohkem kui tavaliselt. Ja kindlasti v6iksid lisaks kergej6ustikule natuke ka j6utrenni teha + yle 0,5h jooksud, rattas6idud, ujumised .
  24. Vesi ja rasvapõletamine

    Tahaks teada, millest sellised järeldused ?
  25. EKSAMI HINDED (12kl)

    noh kui eksamitest oli juttu, siis äkki räägite ka oma karjäärist (kas oli õige valik) ?
×