Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Sadist2


  1. * Rattasõit enne trenni ja üldse ei pruugi põlvele väga hästi mõjuda, kui sa seda just pikkade pükste või varjatud põlvedega ei tee, sest tuul teadagi ei mõju liigestele hästi. Ja kui sa sõidad rattaga siis on ka tuul vastu põlvi.

    * Kükk jaguneb süavuselt kolmeks.

    1. 90 kraadi e. poolkükk, kus pinged põlves on suht olematud.
    2. 70 kraadi e. põrandaga paralleelne, kus pinged põlves on juba suuremad
    3. sügavkükk - pinged põlves 3,5 korda suuremad kui poolküki juures (ARVESTA SELLEGA).

    Kuidagi sai isegi välja arvutada poolküki maxi järgi kui suur on sügavküki turvaline raskus.

    TANK aga räägi sellest rattasõidust ja tuulest lähemalt.

    Lihtsalt ise ka istun haige põlvega ja just enne seda olen aktiivselt rattasõitu teinud, kuid jalgu treeninud ei ole.

    Ise ei sõida pikkades pükstes. Ja veel kui ma rattal istun, siis põlv on tugevasti painutatud, mitte kergelt painutatud (nagu tavaks)

    Kas see võib olla minu põlvevalu sümptomiteks ?


  2. Tüütab ära see jama kuumus.

    Õnneks mul probleeme unega pole, magan ka pidzhaamas, hommikuks on muidugi riided kergelt märjad, aga vähemalt magada saab.

    Algul oli raske kohaneda selle kuumusega, aga nüüd nagu ei tüütagi enam.

    Mulle meeldib rohkem suvi, kus temp. ei ületa 25 kraadi.

    Aga selle kuumusega on nii, et ma tõesti loodan selle lõppemist lähimate päevade jooksul, sest hakkab juba natuke kõhe.

    Egas ma ei taha sama lugu, mis juhtus 1967. aastal ja kümme aastat tagasi Rakveres.


  3. Minul on väga hea ratas... Ostsin ta kasutatuna miski 12 aastat tagasi, ma usun, et ratta vanus on juba 30 tuuri...

    Tunturi Madonna

    Parimais aastais. Iga aasta teeb mõni rattahooldaja nägusid ja pakub mulle midagi uut, kuid sellist mugavust ja kerget jooksu ei ole veel leidnud. Võtan aga jälle oma armsa ratta ja sõidan edasi...

    Mul hetkel ka tunturi - tõesti väga kvaliteetne ratas, aga soov oleks muidugi alustada rattaspordiga.


  4. Tervist!

    Mureks on see, et sooviks soetada head ratast, mis sobiks nii tavasõiduks, kui ka väikestviisi rattatreeninguks.

    Ratas võiks olla nö universaalne, s.t et sellega võib sõita nii asfaldil kui ka maastikul.

    Veel on üheks kriteeriumiks ratta max. kiirus, mis ei tohiks olla madal.

    Nüüd ongi küsimus, et milline ratas oleks selleks parem, kas mägiratas või mõni muu?

    Kasutuses on u. 4000-5000kr.

    Tean, et hea ratta jaoks on seda kindlasti vähe, aga rohkemat anda ei saa.

    Veel on võimalus osta juba kasutatud rattaid, aga ei oska öelda, kas kvaliteet on neil hea.

    Palun aidake, hea oleks, kui annaksite mõned näidised.


  5. Kuidas eilseid mänge kommenteerite. Minu arust midagi paremat on raske ühelt jalgpalliõhtult oodata (eriti viimane mäng koos kogu tragöödiaga viimase lisaaja minutini - sellist asja ei mäleta minu silmad) ja et see kõik siis veel Uruguai kasuks osutub.... :D

    Täiesti nõus, see oli siiani kõige närvesöövam mäng, ma nii lootsin et Gyan suudab selle penalti realiseerida ja mis kokkuvõttes juhtus... LATT!


  6. Tervist!

    Teema on selline, et kuidas parandada aju funktsioneerimist ?

    Nimelt probleem on selles, et viimane aeg ei taha üldse mõelda, aju on nagu läbipõlenud. (selline tuim tunne on, kui loen midagi teaduslikku)

    Millest võiks olla see tingitud ?

    Ise arvan, et asi peitub järgmistes tegurites:

    -stress

    -pubekas

    -äsja lõppenud põhikool

    -halb toitumine

    -lähen hilja magama

    Kuidas teie, kallid treenijad, oma aju töös hoiate ? (nipid, võtted)


  7. Olgu, siis lähen peagi perearstile külla.

    Jah, minuga on probleem selline, et teoorias olen ma väga tark, tean kuidas õigesti treenida ja mida teha, aga praktikas olen ma parajalt loll, et end vigastada jms.

×