Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sadist2 postitused

  1. Toitumine ja lihasmass

    Võimalik, aga ma rõhutan et see on minu arvamus
  2. Jalgratas

    Tervist! Mureks on see, et sooviks soetada head ratast, mis sobiks nii tavasõiduks, kui ka väikestviisi rattatreeninguks. Ratas võiks olla nö universaalne, s.t et sellega võib sõita nii asfaldil kui ka maastikul. Veel on üheks kriteeriumiks ratta max. kiirus, mis ei tohiks olla madal. Nüüd ongi küsimus, et milline ratas oleks selleks parem, kas mägiratas või mõni muu? Kasutuses on u. 4000-5000kr. Tean, et hea ratta jaoks on seda kindlasti vähe, aga rohkemat anda ei saa. Veel on võimalus osta juba kasutatud rattaid, aga ei oska öelda, kas kvaliteet on neil hea. Palun aidake, hea oleks, kui annaksite mõned näidised.
  3. Jalgratas

    kirjutan siia küsimuse: mis eelis on parematel juppidel (deore,xt jne) halvemate üle? küsin seda sellepärast, et ise otsin ratta juures kiirust ja mugavust ning kindlasti ka head hinda.
  4. Toitumine ja lihasmass

    @ eelmine minu arust hapukoor küll mingi hea rasv pole aga teema algatajale: kõige parem vahend kaalu tõstmiseks on juua palju jogurtit. 1kg kohta 1Mcal on päris korralik.
  5. Põlveprobleemid

    TANK aga räägi sellest rattasõidust ja tuulest lähemalt. Lihtsalt ise ka istun haige põlvega ja just enne seda olen aktiivselt rattasõitu teinud, kuid jalgu treeninud ei ole. Ise ei sõida pikkades pükstes. Ja veel kui ma rattal istun, siis põlv on tugevasti painutatud, mitte kergelt painutatud (nagu tavaks) Kas see võib olla minu põlvevalu sümptomiteks ?
  6. Palavus - kuidas mõjub?

    Tüütab ära see jama kuumus. Õnneks mul probleeme unega pole, magan ka pidzhaamas, hommikuks on muidugi riided kergelt märjad, aga vähemalt magada saab. Algul oli raske kohaneda selle kuumusega, aga nüüd nagu ei tüütagi enam. Mulle meeldib rohkem suvi, kus temp. ei ületa 25 kraadi. Aga selle kuumusega on nii, et ma tõesti loodan selle lõppemist lähimate päevade jooksul, sest hakkab juba natuke kõhe. Egas ma ei taha sama lugu, mis juhtus 1967. aastal ja kümme aastat tagasi Rakveres.
  7. Kanamaks - kas oled proovinud?

    mis maitse sellel maksal ka on? (millele sarnaneb)
  8. Jalgratas

    TANK aitäh, väga kvaliteetne info. Eks ma siis jälgin foorumit ja uurin. Aga ma ei ole kindel, kas kasutatud rattad on ikka kvaliteetsed või on tegu mingi katkise masinaga.
  9. Jalgratas

    Mul hetkel ka tunturi - tõesti väga kvaliteetne ratas, aga soov oleks muidugi alustada rattaspordiga.
  10. Ujumine

    ei hakkanud uut teemat tegema ja küsin siin üle. kus on tartus kõige parem ja odavam käia ujumas?
  11. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    saksamaa - uruguai 6:2 hispaania - holland 0:3
  12. kui peatusi mitte arvestada.
  13. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    2:1 uruguay võidab lisajal
  14. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Mis teha, argentiina on hea ründes, aga kaitse oli neil küll kohutav
  15. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Täiesti nõus, see oli siiani kõige närvesöövam mäng, ma nii lootsin et Gyan suudab selle penalti realiseerida ja mis kokkuvõttes juhtus... LATT!
  16. HJ on aderil ja küll tal seda veel jätkub!
  17. Jooks

    kas kohvil ei ole negatiivne mõju südamele ? (kui seda tarvitada enne aeroobset ja kui aeroobse ajal on pulss suhteliselt kõrge)
  18. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Ghana - Uruguai (2:1) (lisaaeg)
  19. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Holland - slovakki (2:0) Brasiilia - tshiili (2:0)
  20. Aju ja selle töö

    Tervist! Teema on selline, et kuidas parandada aju funktsioneerimist ? Nimelt probleem on selles, et viimane aeg ei taha üldse mõelda, aju on nagu läbipõlenud. (selline tuim tunne on, kui loen midagi teaduslikku) Millest võiks olla see tingitud ? Ise arvan, et asi peitub järgmistes tegurites: -stress -pubekas -äsja lõppenud põhikool -halb toitumine -lähen hilja magama Kuidas teie, kallid treenijad, oma aju töös hoiate ? (nipid, võtted)
  21. Aju ja selle töö

    selleks on vaja omada ka eelteadmisi ? aga kui nad puuduvad ?
  22. Aju ja selle töö

    Aile, aga milline oleks näidismenüü, hoidmaks stabiilset veresuhkrut ? Muidu ma vaatan, et kuidagi vähesed toidud sisaldavad väikest GI-d (süsivesikute allikad)
  23. Venitamine

    Olgu, siis lähen peagi perearstile külla. Jah, minuga on probleem selline, et teoorias olen ma väga tark, tean kuidas õigesti treenida ja mida teha, aga praktikas olen ma parajalt loll, et end vigastada jms.
×