Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Sadist2


  1. Vene kava on karmidele tegelastele

    Sai selle aasta veebruaris seda proovitud, ei möödunudki 2 nädalat, kui ma olin haige (minu viga siiski)

    Aga mis trenni kohta, siis see kava on väga raske, eriti kükis, sest lihtsalt ei jõua mõne nädala pärast, aga arvan, et kui toitumine on väga korralikult paigas, siis ei tohiks väga räme olla

    Mäletan neid raskeid kükipäevi, koguaeg olid ebakindel, kas jõuad ühe korduse rohkem, kui eelmine nädal :huh:


  2. Asi siis selles, et motivatsioon on kadunud, kohe üldse ei leia mingit mõtet, kuigi eesmärgid on siiani olemas, aga vot seda trenniasja alustada on väga raske.

    Probleem on selles, et iga kord enne trenni mõtlen üheselt - kohe tuleb üle kahe tunni treenida jne. Probleem oligi selles, et ma olen koguaeg teinud pikki ja raskeid trenne ning lõppkokkuvõttes olen jõudnud sinnamaani, kus ma ei taha enam üldse trenni teha.

    Aga trenni on vaja teha, seda ma tean.

    Niisiis, tahaks teada, kas ka lühemad trennid annavad soovituid tulemusi? Tore oleks, kui läheks max 90 min kogu trenni peale (soojendus ja trenn ise).

    Enda eesmärgid on paralleelselt kasvatada jõudu, kui ka vastupidavust (küsitav ongi, kas see on võimalik) ning ajaline eesmärk on langetada kaalu ja suurendada jalgade plahvatuslikust

    Ma kõigun kahe variandi vahel: kas saab asjad ära aetud koduste vahenditega või on siis vajalik maksta klubis liikmemaksu, selleks et oleks võimalus kükkida ja tõmmata.

    Ja kuidas üleüldiselt võiks treenida, et saaks eesmärke täita, samas jättes motivatsiooni kõrgeks?


  3. Nagu üks tarkusetera ütleb: "ravi samasugust samasugusega" (sõnastus pole kõige parem)

    Sellepärast ma arvangi, et taimsest valgust pole normaalset kasu (vähemalt lihaste kasvatamiseks)


  4. No ma poleks nii öelnud, kui poleks endal kogemusi üksi treenimises.

    Võibolla on asi minu inventaris, mis on üsna vähene ja et baasharjutusi teha ei saa (kui siis ainult väikeste raskustega)

    Ise arvan, et jõusaalis on juba selline atmosfäär, laseks kasvõi mitu tundi jutti.

    Kodus selline lugu, et trenni alustamisega on tihtipeale probleeme ja kuidagi "igav" on üksi teha paar tundi. (ma ei ütle, et jõusaalis käisin lihtsalt juttu ajamas)

    Kodus olen nüüd juba aasta treeninud, esialgu oli motivatsioon väga kõrge ja juba paari kuu pärast muutus asi tüütuks rutiiniks, aga jõusaalis pole mul mitte kunagi motivatsioonist puudust olnud.

    Aga sellegipoolest soovin teemaalgatajale edu


  5. päris kakaod küll ei kannata juua, mäletan tegin kunagi maitsestamata kakaot, esimese lonksu järel tuli see kõik tagasi välja

    selline tunne oli nagu jooks mingi tabletisheiki :D

    aga mulle jääb mõistatuseks see, et kust kohast on taimedel valk

    põhimõtteliselt oleks see võimalik, kui see oleks üleüldse teistsuguse ehitusega aine, aga mis meenutab loomse valgu ehitust ning seetõttu võib seda liigitada valkude alla

    aga ma küll ei usu, et taimne "valk" kuidagi kasuks tuleb


  6. Mind huvitab, et kas tuleb ka "Kõikvõimas tõmme"?

    Minu arust kükk on rohkem sprindi algkiirendusele ja tõmme rohkem tippkiiruse saavutamiseks. Et reiekakspealihast rohkem aktiveerida, oleks vaja kükki põhjani lasta ja enamusel selleks venivust ei piisa.

    jõutõmme on tõesti väga võimas harjutus, arvan et see on samaväärne kükiga.


  7. jaa, siuke maania hukutab nii inimese enesekindluse kui ka üleolevuse :P

    mul ka tuli meelde juhtum

    ühesõnaga meil käis jõukas kaks venkut - kõhnakesed ja ullikesed (pubekad)

    jõukas tegid seda klassikalist - rind-biits, biits-rind

    ma ei tea miks, aga need kaks tüüpi jõllitasid mind pidevalt ja sosistasid üksteisele midagi kõrva

    kord jõudis kätte ka minu rinnapäev

    tüübid olid ka jõukas, tegid minu kõrval rinnaltsurumist

    alustasin oma soojendusega ja läksin tööraskuseni välja

    nende tööraskus oli sama mis mul

    ühesõnaga ma surusin oma tööseeria ära ja nemad jõllitasid muudkui

    siis otsustas üks nendest, et paneb natukene rohkem peale ja surus ära oma kordused

    no ma vaatasin neid - tüüp oli väga rahulolev oma sooritusega ja naeris külmalt (viitega - sa oled nõrgem)

    ok ma otsustasin nendega siis natuke võistelda

    panin suurema raskuse ja tegin ära mõned kordused - ühesõnaga asi jätkus kuni me hakkasime juba rekordeid suruma

    ja siis sai nalja - ma surusin oma raskuse ära ja kord oli venkul

    venku laskis kangi alla ja üles enam ei suutnud suruda (pingutas seal oma 10 sekki, aga üles ei läinudki), aga teine venku, kes oli tema spotter ei suutnud kangi pukkidele panna

    ja nii nad seal tõmblesid selle kangiga ning vene roppusõnad lendasid suust nagu kured sügisel

    ma siis otsustasin vaesekesel aidata ja panin kangi pukkidele

    tüüp kõndis minema ja oli kogu treeningu(see jätkus tal 5min) näost üleni punane - häbi ei lasknud tal kaua trennis olla, sest ma vaatasin neid ja muigasin omaette

    järgnevad kokkusattumised lõppesid niisamuti - mind nähes läks ta kohe näost punaseks ja üritas minu silme eest kaduda :P

    eriti agar oli ta kaduma siis, kui me tegime rinnaltsurumist kõrvuti :D


  8. Selle küsimuse oleksid võinud esitada enne oma väidet ja otsingule, :)

    no googeldades sain sellise tulemuse nagu ma ise eeldasin - hapukoores on piisavalt palju küllastunud rasvu, mis ei tee sellest "head rasva"

    ma muidugi tean, et üks hapukoor on teisest tervislikum, aga ise pean ma hetkel silmas seda tavalist 20% hapukoort, mis poodides on saadaval 10 krooniga

    aga leppida tuleb sellega, et tõelist tõde ei saagi teada, sest:

    1)Ühed räägivad fakti poolt

    2)Teised selle vastu

×