Jump to content

pikkpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    84
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by pikkpoiss


  1. See oleks ju tore, kui jõusaalis käies hakkavad kolmesed sops ja sops sisse minema. :)

    Aga kõiki harjutusi peaksid tegema kiiresti, plahvatuslikult. Jalgade kõrvalt treeni muidugi käsi ka. Keskkoht(kõht/selg) peab ka tugev olema.

    Käid sa korvpallitrennis ka? Seal peaks ju üks osa trennist olema üldfüüsilise ja lihaste arendamine.


  2. See on siis nagu blokil alla tõmbed aga raskuseks on su enda keha???

    Jalgade tõsmine peaks treenima alumisi kõhulihaseid, seda sama peaks siis ka ju jalgade üleval hoidmine tegema. Aga kui sa istud jalad üleval siis treenid ju reielihaseid pealt, kõht tuleb rippudes mängu, nii palju kui mina midagi sellist teinud olen. :)

    Segane jutt, muud midagi. ;)


  3. Kui su ainus argument oma toote(justnimelt oma, sest seda sa ju erinevate kasutajate alt reklaamid) paremusest on, et sinu toode on valmistatud in jolly ol´ Englandi, siis jääb sellest väheks.

    Kilohind tuleb sinu valgul 308.-, maitsestatud Fit Whey kilohind on 284.-. Kuna teemaalgataja tahtis võimalikult soodsat valgupulbrit, siis Fit Whey täidab selle kriteeriumi ära küll.

    Mitte et ma ütleks, et sinupakutud toode nüüd täiesti kõlbmatu oleks, täitsa ok koostis tundub. Lihtsalt mind häirib see varikontode kasutamine oma toote reklaamimiseks. :)

    Aga "tema valgul" on ju aminohapped ka sees, Fit Whey tutvustusest mina neid ei leidnud. Ehk sealt ka kõrgem hind . . Ja ei, ma ei ole nendega pundis ning ei reklaami seda. :)

  4. Seal polnud ju midagi arusaamatutu, ta palub kinnitust väitele, et kreatiini valesti manustamine tekitab jubeda pissihäda.

    ( Ära seda nüüd siis tõsiselt ka võta. =/ )


  5. Ott, kui viitsid vastata, siis huvi pärast need küsimused:

    1. Mida sõid enne hommikust 60 min aeroobset ratast?

    2. Mida ja millal sõid pärast ratast?

    (Oletan, et sõid enne ratast nagu oled maininud mõõduka kausi putru proteeinipulbri lisaga, ja asusid 30min pärast rattale ja sõitsid 60 min ja jõid sheigi koheselt seejärel ja 45 min pärast kerge süsivesikuvaese eine, aga anna teada parem neile kahele küsimusele, oleks huvitav kuulda.)

    7.00 Enne hommikust aeroobset 1 klaas mahla (kas viinamarja või segu) 4 tabl. Fast BCAA tabletti

    8.20 Hommikusöök: 100-150 gr kiirkaerahelbeid (kuivainena kaalutud)

    60 gr. Hera 80 (kas karamell või ananass)

    1 mtl. WDGP (Tai Kane Whey dr. Glutaminepeptide)

    90 gr. külmutatud kirsse

    200ml 2% jogurtit (lemmikud on leiva pähkli ja ahjuõuna)

    1/2 õuna

    40 gr, rosinaid

×