Jump to content

pikkpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    84
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by pikkpoiss


  1. Kõvad pärdikuks tembeldajad, mida te oma elus või spordis saavutanud olete? Midagi jah? :lol:

    Ja mulle meeldib küll see, kuidas nad enne lollitavad, see kütab publiku üles, vähemalt suudab ennast kokku võtta ja tulemuse ära teha.

    Talle ei ole vastast, ta sörgib selle 100m alla 10sek, teised punnitavad nii kuis jõuavad. :)

    Oma käitumise ja tulemustega on ta minu lemmik sportlane. ;)


  2. Pead jooksma, jalgu treenima, tehnikat parandama, sammude tihedust tõstma ja lihtsalt kiiremini ennast liigutama. ;):lol:

    Kui see nii oluline on mine kergejõustiku trenni www.enkjk.ee, käin ise ka seal. :)


  3. Aaaah, jobud. Mingu ja harjutagu Brasiilias mängimist, sellised tipud ja saavad Eestilt peaaegu pähe. Ja mis jutt see on, et Brasiilia pani oma tipud mängu? Kus need kõvad kuulsad Rondaldod ja Rivaldod kõik olid? Olen neis pettunud.

    Mängu lõpus oli juttu mingist MM mängust, kammooon, nüüd nad lähevad kindlasti võitma sinna. Ilmselt on neil lootust minna Brasiilia meeskonda treenima. Sellega meenus kohe, et " Mida teeb eestlane, kui on võitnud jalgpalli MM-i?" " Paneb Playstationi kinni ja läheb magama"

    See 4:0 pakkumine mingi auhinna ikka toob? Võiks ju, jalgpalli 100 aastat ja puha. :rolleyes:

×