Jump to content

Cronus

Kasutajad
  • Sisu loend

    56
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Cronus postitused

  1. Teen teist kuud pärast pikka vaheaega trenni. Kava on jagatud kaheks. Olen oma kavaga väga rahul (edasiminekud on ülihead, ületreeningut ei ole ollagi jne). Kuna ma lihtsalt ei oska seda kava paremaks teha, siis kas see pole mitte üks parimaid kavasid? Esimene päev Õlg, rind, biitseps, triitseps, kõht 1. Aeroobsed masinad 15 min 2. Istudes kangi surumine kukla tagant 3 x 8 - 10 3. Lendamine hantlitega küljele 3 x 8 - 10 4. Surumine kangiga lamades(/kaldpinnal) 3 x 8 - 10 5. Lendamine hantlitega lamades(/kaldpinnal) 3 x 8 - 10 6. Biitsepsile üle scottpingi kangiga küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 12 7. Triitsepsile ploki alla surumine seistes 3 x 8 - 12 8. Istudes trenazööril pöiale tõus 1 x 25 9. Keretõsted kõhupingil 3 x max 10. Aeroobsed masinad 20 min Teine päev Selg, jalad, kõht 1. Aeroobsed masinad 15 min 2. Traktor 3 x 8 - 10 3. Lõuatõmbamine (plokiga) 3 x 8 - 10 4. Jõutõmme kangiga 3 x 8 - 10 5. Täiskükk kang turjal 3 x 8 - 10 6. Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10 7. Keretõsted kõhupingil 3 x max 8. Aeroobsed masinad 20 min
  2. Hantlitega rinna treenimine

    Soovitaks teha lamades lendamist, hästi kontrollitud liigutustega. Kusjuures hantlite langetamise faas võiks olla hästi aeglane, et kurnata rohkem lihast ja panna see kasvama. Aeglane langetamine kurnab lihast hästi ja seetõttu sobivad 15 kg hantlid küll.
  3. 220g topsis on 30g valku, 32g süsivesikuid, 9g rasva, kokku 337kcal. Maitse on fantastiline. Kas see pole mitte fantastiline toode ühte toidukorda asendama?
  4. Kas valku peab tarbima iga päev 2g ühe kehakaalu kg kohta? Teen trenni kolm korda nädalas ja olen proovinud valgu rikkaid toite süüa kuus korda päevas korraga ca 30g. Seega saan 180g päevas kätte, aga mõtlesin, et ehk trennivabadel päevadel ei peagi niipalju valku sööma?
  5. Juku juust

    Huvitav on see et mõlema juustu - nii 10% kui ka 5% - kalorsuseks on märgitud sama suurus.
×