Jump to content

Jackie

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jackie postitused

  1. Kergelt 8x pack...

    No point on sama, et muudad oma keha "paremaks" mingi asja lisamisega naha/lihaste alla. Üks petmine ju kõik. Vähemalt minu silmis.
  2. Kergelt 8x pack...

    Mis sa naisest arvad, kui sa teada saad, et tal silikoonid on? Suht samasse auku teema ju, või mis?
  3. Palun kasuta otsingut! http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=21055 http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=23399
  4. Ja kas materjale saaks ka saksa keeles (eeldan, et muidu on nad inglise keeles)?
  5. Fitness-modell

    Mulle sümpatiseerib oma kehaga kandidaat nr 2. Anne Hämäläinen.
  6. TÄPS, EI!

    Küsitlused suurriigis Saksamaal näitasid, et inimestel on "mädanevatest kopsudest" jumala poogen ja tossavad ikka edasi
  7. Pole üldse paha pakkumine, oleks koht Pärnus, kandideeriks isegi
  8. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    SELLES
  9. Mis on ilusate jalgade saladus?

    Miski pole võimatu, sest kui on olemas rinna/lõua/tagumiku jne implantaadid, ju on ka sääre omad olemas. Kui loodus on kurejalad andnud, marss ilukirurgide juurde
  10. Palju palju Önne Annika/Aktivistile !!!

    Õnne, jaksu ja vastupidamist ning et karmid trennid vilja kannaks!
  11. Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

    Järelikult ei ole õige värk, kui "ei jõua" aastaid musutada ja romantikat teha. Megaarmas on vaadata, kuidas promenaadil aastates 60+ abielupaarid käest kinni jalutavad ja säravail silmil teineteisele otsa vaatavad
  12. Nutta polnud seal küll nüüd midagi
  13. Dr Helluse tooted?

    Vihjeks võin öelda, et jrxi vanemad resideeruvad Pärnus.
  14. Eks nüüd suvel ilusate ilmadega on saalides vähem rahavast ja seega pole harv juhus, mil uhkes üksinduses trenni teha saab Mina kiidaks nii Kimberi klubi kui ka Tervisexi, kummaski ei ole liitumistasu. Seda enam, et nüüd suvel on mõlemas sooduspakkumised, mis ei tohiks üle jõu käia! Kimberis: Suvel 1.06. kuni 31.08. võimalus külastada meie klubi kahe inimese sooduskaardiga. Kuni 20a. 700.- (350.- inimene) ja üle 20a. 800.-(400.-inimene). Tervisexis: "Sõlmi leping kolmeks suvekuuks (01.06 – 31.08.2009) ning meie garanteerime Sulle kuumaksu 650 krooni! Pakkumine kehtib vaid 3 suvekuu jooksul! (Paketid tulevad müüki alates 15.05.2009. Müüme kuni Jaanipäevani!)"
  15. Salastatud info

    Word! MV's on näiteks suht tihti 50kg kettad peale jäetud. Vaesed naised (ja ka nõrgemad mehed)!
  16. Tekkis sama küsimus Ja pealehe pildil oleval naisel on väga kahtlane poos: selg nõgusaks ja kõht punni aetud :S
  17. Ilus surm vast vähemalt
  18. Kas Kaido uus menüü ka avalikustatakse siis?
  19. Pakuks, et nauding on asja nimi Aga sul, Aile, oli esimese korraga kohe pihtas ja põhjas? Karm tädi! Minu arust küll lapsed kohe tulema ei peaks. Kirg on üks asi, tulevaste laste isa (kes nad ka üles kasvataks jne) valimine teine asi. Pigem nauditakse kaksi-olemist ja siis kui mõlemad valmis on, läheb lapseteoks. Kui ikka lapsi tahetakse, egas nad tulemata jää. Iseasi, millal nad tulevad Õnneks olen mina oma panuse Eesti iibe tõstmisesse juba 5-10 kordselt andnud. Seega missioon täidetud
  20. Ikka retseptiga. Mingid versioonid saab perearst välja kirjutada, muidu aga ikka günekoloog. Aga noh, ikka see tavaline jutt ju Olen ise oma kümme aastat pille kasutanud, kuid pole veel ühtegi siin loetletud kõrvalmõju (ega ka pakendilehtedel olevaid) täheldanud. Rääkimata muudest riskiteguritest: süda korras, luud korras (pole elu sees ei murdu ega mõra olnud), veri korras, lihased täitsa olemas jne. Ja noh, olgem ausad, see vähi tekitamine ei hirmuta enam kedagi, sest vähki põhjustavad kümme astmes x muud ainet/tegurit kah. Aga kui järglasi ei soovita, siis mina usaldaksin pille kõige rohkem (pluss igasugused süstid jne).
  21. Võrkpallis sain parema käe pöidla pahupidi. Karates sain varbad tagurpidi, vere välja ja tõmbasin vasema reie adduktor ära (teeb siiani venitustel valu). Jõusaalis on iganädalane asi sinikad, aeg-ajalt teevad õlad valu, põlvedes kõhred läbi (ei tea, kas just jõusaali tagajärjel), pilt kah korra eest läinud (rauavaeguse ja liiga suure pingutuse tagajärjel) ja muu selline nipet-näpet. Ptui, ptui, ptui, rohkem pole trennides õnneks midagi juhtunud, muidu aga piisavalt
  22. õlavarre närvipõletik

    Vägev! Lõpuks ometi saame sust rohkem teada. Jään su blogi ootama :(
  23. Mis sinki eelistad sina?

    Ei söö sinki juba paar aastat. Ja nüüd kästi üldse peekonit süüa
  24. Nägu

    Jah, siis saab kandilisema lõua :)
  25. Küsimus kõigile

    Ise tarbin alla 100g süsivesikuid päevas (oma trenne ka just kergeks ei loe) ja ei ütleks küll, et mõtlemine aeglasem vms oleks. Pigem on väsimus see, mis juhtme kinni jooksutab. Eile oli hea näide, üritasin peale mitmeid ebakorrapäraseid öid mahjongi mängida ja kiirus ning tähelepanu ei olnud ikka need, mis kenasti puhanuna...
×