Jump to content

Janno R.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Janno R. postitused

  1. Team KOOVIT

    Korralik jalg all sul Rain! tubli!
  2. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tere! Tänane trenn oli väga suur kordaminek, ilma särgita surusin 145 mis on ühtlasi uus rekord ning usun et hetkel olen võimeline 150-152.5 kg ilma varustuseta suruma! Täna proovisin uut särki ning läks väga hästi. 150 kg rinnale ei saanud otsustasime juurde panna, 160 tuli rinnale ja ülesse, samuti 165 ning 170 kg, viimane raskus küll tagumik lahti kuid küll selle reeglite päraselt ära realiseerin! peale surumist lockout, rinnavenitus, triits plokil ning hantliga ühe käega selja tagant. Enesetunne on väga hea ning loodan EMV teha hea tulemuse! Jõudu!
  3. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tere! kirjutan ka miskit tänasest trennist, Alustasin Kükiga ning Kaido soovitas kergelt võtta, ilma sidemeteta tegin viimase 140x3 kergelt ning põlved sai kinni pandud pehmete sidemetega ning tehtud 2x3 160 kg. Proovin hetkel paika saada oma tehnika, sest hetkel on see 0, kükk üks mu nõrgemaid alasi. Peale seda jalapressi 4s kus viimane 500kgx8, edasi reie esiosa millest viimane 115x8 ning reie tagaosa istudes pingil. peale seda veel säärt ja venitused. Neljapäeval teen selga ning ootan juba laupäevast särgi trenni. Jõudu!
  4. LEE PRIEST võistles 2013!

    alati mu üks lemmikumaid olnud, loodan laval näha!! huvitav kus selline idee vanal endale lasta näkku tattooveerida??
  5. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tervist! sai ka täna varustusega kükki tehtud, tuleb selle valuga taas ära harjuda ning tehnikad viluda ning siis saab asja kah! viimane raskus 210 tuli ülesse kuid mitte nii nagu peaks, järgmine kord paremini. jalapressi jätsin ära kuna murrab põlve...Reie esiosas tegin viimase seeria plokk põhjas ehk mingi 113 kg vms, 9x. peale seda reietagaosa 4s ning säärt istudes kus viimane seeria 105 kg 12x
  6. Lesnar vs. Overeem

    ohoh! tõotab väga huvitav tulla!
  7. Tublid mõlemad!! ei tunne enam üldse revali saali ära, sügisel tagasi tulles saan shoki
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tere Imre! ehk sul veel mõnda MMA teemalist särki müügiks?
  9. Eesti jõutõstjad tõid EMilt 11 medalit!

    Palju õnne Heinole ja Mihklile! väga tublid!!
  10. Siim Rast 1. Tarmo Pärna 16. Kaido Leesmann 9.
  11. Eks see ole, et kui pead sellise teo eest vastututama hakkama, siis sada häda küljes...
  12. 92a pildil oled kuskil 16-17 aastane? päris kõva Huvitav, mis Rein mattist tänaseks päevaks saanud on, oli päris kõva vormiga enne ###
  13. Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

    Siim Rast praegu suurima kogusumma teinud, 970 kg
  14. Janar! kuuldavasti sai teie saalis remont tehtud, kas paned saalist ka pilte? jõudu ja jaksu sulle!
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    kas kirp tuleb jõutõstmisesse üle?
  16. ei suuda võistlust vaadata kui mingi idioot karjub seal kõrval, karjuks siis midagi mõistliku.....
  17. 30? mai vist oli see kuupäev kui Rocca al mare koolis lahtised surumisvõistlused.
  18. võistlustest osad videod siin http://www.youtube.com/user/RevalPowerlifting#p/u Ise võitsin -93 kg kategooria. Tegin päevae parima tulemuse ja wilksid, ning võib rahule jääda, sest pole tagumik maas nii palju surunud tuhhi on.
  19. Suured õnnesoovid Rusikale!!
  20. Mikk Raudsepp

    Mikk on härg EDIT: parandatud, Kirp
  21. Fitness TV "Kullafond"

    Ain paavo on ikka ülivõimas! Mees võiks uuesti lavale tulla Inna Uit oli oma kirbumusklitega päris naljakas kohati
  22. mis oludel muidu sellistes kuuris vms peab treenima? mis vana saaliga juhtus?
  23. Paide MV lamades surumises - tulemused

    EMVl läks surumine väga nässu, soojendusel särk ei toimind enam ning olin väga väsinud ka. Muidu ilma särgita olen surunud 142.5 kg
×