Jump to content
Sign in to follow this  
Guest L.

Parimad jõusaalid tallinnas?

Recommended Posts

Guest L.

Palun soovitage häid jõusaale tallinnas! Olen nimelt tüdruk kes tegeleb tugeva spordialaga ja enne uut hooaega tahaks füüsilise töö ära teha ja kõik lihasgruppidd läbi treenida! aga ei ole eriline jõusaali külastaja, nii et ootan kõigi teadjate soovitusi!

Eelistaks sellist kohta kus oleks erinevad tehnikad, kindlasti mis oleks väga tähtis Hea treener kes mulle treeningkava koostaks!!!

Pirital mõnda norm jõusaali ka leidub? ;)

seal trekil on, eelis et soodne, miinus on see et ta on pisike ja jalgu väga teha ei saa, aint sääremasin

kui soodne see soodne seal trekil on?

vb oskad öelda, palju tund või kuu maksab...

viimati oli õpilasele 20 ,teistele 30eek kord:)

Palun soovitage häid jõusaale tallinnas! Olen nimelt tüdruk kes tegeleb tugeva spordialaga ja enne uut hooaega tahaks füüsilise töö ära teha ja kõik lihasgruppidd läbi treenida! aga ei ole eriline jõusaali külastaja, nii et ootan kõigi teadjate soovitusi!

Eelistaks sellist kohta kus oleks erinevad tehnikad, kindlasti mis oleks väga tähtis Hea treener kes mulle treeningkava koostaks!!!

tugeva sprdialaga???? no - kas midagi täpsemat ei võiks kirjeldada??? igas linnaosas on olemas omad valikud, nõme on hakata midagi soovitama - näiteks jõiusaali Õismäele, kui ise elad Lasnamäel - ja üldse võiksid ikka ennast identifitseerida kuidagi ...

viimati oli õpilasele 20 ,teistele 30eek kord:)

Kuu (üli)õpilastele 200, muidu 300.

Hetkel aga suletakse see koht juba kella kuuest. Kuni augusti lõpuni vist.

Edited by phonkypapa

Kuu (üli)õpilastele 200, muidu 300.

Hetkel aga suletakse see koht juba kella kuuest. Kuni augusti lõpuni vist.

aah, see on suht vara. ma tahaks sel ajal minna trenni just. jama.

kuid kas sügisest suletakse hiljem? mis kella paiku siis?

aah, see on suht vara. ma tahaks sel ajal minna trenni just. jama.

kuid kas sügisest suletakse hiljem? mis kella paiku siis?

20.30 vms, jalgu saab teha küll ju, kükk ja säär, tallapress ka ning velo ;)

20.30 vms, jalgu saab teha küll ju, kükk ja säär, tallapress ka ning velo ;)

kui 20:30 paiku, sis norm. koolipäev lõppeb u 17 ja kui 18 suletakse, siis ei kutsu eriti...

Et siis tahaks teda, kus asuvad jõusaalid tallinna kesklinnas või lasnamäel :lol: et siis ise kavatsen elama hakata tallinnas ja tahaks vabalajal midagi teha... :lol:

Ning tahask sellist jõusaali kus saaks ka profesionaalset treenerit palgata või midagi sellist ja kui kallis see oleks ? :)

Et siis tahaks teda, kus asuvad jõusaalid tallinna kesklinnas või lasnamäel :lol: et siis ise kavatsen elama hakata tallinnas ja tahaks vabalajal midagi teha... :lol:

Ning tahask sellist jõusaali kus saaks ka profesionaalset treenerit palgata või midagi sellist ja kui kallis see oleks ? :)

reval, kalevi ujula taga

http://www.revalsport.ee/

isiklikult revalit ei soovitaks ,tegemist muidugi hea jõusaaliga jne ,aga rahvamass ,mis seal on ja selle koha väiksus on üsna närvi ajavad,

kõik on kokku surutud täiesti...

aga ma ei tea vb on asi muutunud ,mina käisin seal viimati veebruaris...

teine asi on muidugi see ,et midagi muud väga soovitada ei olegi ,vb planet...

isiklikult revalit ei soovitaks ,tegemist muidugi hea jõusaaliga jne ,aga rahvamass ,mis seal on ja selle koha väiksus on üsna närvi ajavad,

kõik on kokku surutud täiesti...

Seda jah tipptunnil tuleb arvestada. Samas ma ei ütleks, et midagi rahvamassi pärast teha ei saa; reeglina sama tüüpi masinaid kaks või kolm vähemalt olemas. Võrreldes TTÜ'ga näiteks, ei pea üldiselt järjekorras seisma, et masina peale saada. Mul kah alguses nii oli, et vaatasin nõutult kuda suured härjad minu harjumuspärast masinat lammutasid, kuniks leidsin, et natuke eemal samasugune masin vaba veel.

aga mis te arvate sellest Kalev SPA-st ??

tasub sinna minna

Seal revali kodukal ma ei näinud, et seal saab seda personaal treenerit võtta!!

tahaks just mingi kaks nädalalt selle treeneri käe all teha, et näitab ette kuidas mingit harjutust kõige efektiivsemalt ja paremini saab teha et ennast ei kahjustaks ja et treeningust tulevad tulemused :rolleyes:

Edited by laukus

seal tundus väga korralik olema, kui see hind 800kr sind ei heiduta.

ja see eratreeneri kasutamine on väga hea mõte

aga arvesta sellega, et tund on siis 300 eek

soovitaksin planetsporti suure jõusaali ja hea varustuse poolest , aga minu arust on planetis kuldsed ajad läbi. treenereid mingi vapsee pole eriti. keegi nüüd vist juba on ...

Body Zone pirita rannahoones pandi kinni. Kas keegi teab ka, kas sinna tuleb midagi asemele. Kes selle üldse enadele sai? Ma midagi kuulsin, et laiendatakse... aga kas see ka tõsi on... :angry:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.