Jump to content
Sign in to follow this  
Guest -L-

1kuuga 10kg alla

Recommended Posts

Guest -L-

Tegin uuesti teema kuna ma ei ole registeerunud ja millegi pärast ei lase registeeruda kh :ph34r: see selleks....sugu on mees,vana olen 16 ja pool,pikkust on 188cm ja kaal on umb.83-86......olen kõigile tänulik ,kes saavad aidata :lol:

Misk sa 10 kilo alla tahad saada? Pinocchio sarnasest välimusest unistad?

Kui oled 188, siis sõltuvalt kehatüübist ja eesmärkidest on 83-93 sinu jaoks igati normaalne kaal. Katsu ennast kasutajaks regada ikka. Ja trenni pead tegema, kuidas täpselt see sõltub juba võimalustest ja täpsetest eesmärkidest.

Kui oled 188, siis sõltuvalt kehatüübist ja eesmärkidest on 83-93 sinu jaoks igati normaalne kaal. Katsu ennast kasutajaks regada ikka. Ja trenni pead tegema, kuidas täpselt see sõltub juba võimalustest ja täpsetest eesmärkidest.

Kus kohas on kirjas, et kehakaalu langetamiseks peab trenni tegema?

Trenni teen ikka kõike mida saan(jalk-,võrk-ja korvpall)aga 10 kilo tahaks saada maha sest olen ikkagi natuken ülekaalus-kõhupeal on mingi volt ja jalad on ka suht kahtlased:D...tahaks lihtsalt kõhu trimmi saad..aga ei oska kuidagi alustada ja söömise kohapealt ma ei tea midagi ;)Ja lihaseid tahaks ka nats arendada

Edited by Lemps

Sa räägid nagu naine.

Muidu loobu kartulikrõpsudest ja limonaadist, sinuvanused vist nendega liialdavad, kui on kaaluprobleemid.

Vapsjeee....mis süsteemi möödi ma räägin naq naine :ph34r: (plää on selles midagi halba kui inimene tahab hea välja näha?)krõpsu ja sellist pahna ei söö aga limonaadi joon vahel,kui janu on!

Edited by Lemps

Ei täpsustanud - kaalu langetamiseks ei peagi trenni tegema vaid see tuleb eelkõige toitumisest. Trenniga koos on muidugi on oluliselt lihtsam. Aga ma üritasin läheneda asjale selle nurga alt, et ta ei pea kaalu langetama, et normaalne välja näha vaid asendama rasva lihastega (ilmselt). :ph34r:

Hmm ... söö vähem ... raudne reegel ... ja meestel peaks kaal päris kiirelt langema ... meil mõnel kadus peale 2 nädalast metsalaagrit 8-10 kg. Makaron ruulis :lol:

Kõige kergem ja ebatervislikum on soovitada - ära söö ja liiguta niipalju kui võimlik. Samas 10 kg kuu jooksul maha võtta - mis selles tervislikku on??? Nii või teisiti pead normaalsusest loobuma :D Aga tegelikult polegi see mahavõtmine eriti raske. Tunduvalt raskem on juurde võtta. Külasta mõnda naiste foorumit ja otsi endale üks haige dieet --- oh neid leidub lademetes :ph34r: ja proovi järgi.

Või pikenda soovitud vormi saamise kuud näiteks natuke mõistlikumaks - pooleks aastaks, häki aktiivselt siin foorumis ringi, hari ennast pidevalt ja ma usun, et saad kõik tähtsamad nipid selgeks. Miski ei tule iseenesest. Isegi pekk mitte. Jõudu. Ära siis jäneseks muutu.

mai alguses olin 101 kilo ... juuni keskel sain kaalu 90 peale .... see aga tähendas seda et endise 2 päeva asemel jõukas veetsin ma iga tööpäeva hommik jõukas seega 5 korda nädalas tunnike üritasin treenida nii et seeriate vahe on umbes 30 sekki ja harjutuste vahe on 60 sekki .... ja iga nädal veel 2-3 h võrkpalli ka ... samuti muutsin söömist nii et hommikul sõin kõhu täis lõunal võtsin ühe suure õuna ja õhtul sõin suppi või siis midagi kergelt liha näiteks .... alkohol elust välja ... vist paar korda jõin pudeli õlut või midagi ... grillimised ja suured peod tegin ka nii et võtsin minimaalselt süüa ... seega suht range kord oli :ph34r: aga tulemus mulle meeldib... aaa see ka veel et nälja peletamiseks jõin iga päev mingi 2 liitrit vett või siis teed ilma suhkruta .... ja siis see ka veel suhkrit ei tarbi üldse kui toidu sees on siis oki kuid tee, kohvi sisse mitte ... juurviljad aurutatult mitte praetult liha samuti keedetult või nii ...

üritasin treenida nii et seeriate vahe on umbes 30 sekki ja harjutuste vahe on 60 sekki

Kuidas sa varem treenisid?

samuti muutsin söömist nii et hommikul sõin kõhu täis lõunal võtsin ühe suure õuna ja õhtul sõin suppi või siis midagi kergelt liha näiteks

See teeb siis 3x päevas, kas lihaskaod olid suured või kaal langes rasva arvelt?

Kuidas sa varem treenisid?

varem oli tunde järgi ... aga vahed olid ikkagi 1-3 mintsa vb isegi rohkem... sai sõpradega juttu räägitud jne ...

See teeb siis 3x päevas, kas lihaskaod olid suured või kaal langes rasva arvelt?

lihase poole pealt ütlen niipalju et treeningraskused on jäänud samaks kõiges peale rinnaltsurumise(enne 3x10 100 kilo nüüd 3x5 100 kilo) see nagu ainuke koht kus kaotasin seega väga hullult ilmselt lihas ei hävinud... kuna lihased paistavad paremini välja siis on mulje nagu oleks juurde tulnud aga tean et see on petlik ... rasva olen kõvasti kaodanud .... püksirihma järgi olen 3 auku väiksem 3cm auk ... seega kõhuümbermõõt -9 cm .... ise olen õnnelik ... sest mul see elu esimene dieet...

lihase poole pealt ütlen niipalju et treeningraskused on jäänud samaks kõiges peale rinnaltsurumise(enne 3x10 100 kilo nüüd 3x5 100 kilo) see nagu ainuke koht kus kaotasin seega väga hullult ilmselt lihas ei hävinud... kuna lihased paistavad paremini välja siis on mulje nagu oleks juurde tulnud aga tean et see on petlik ... rasva olen kõvasti kaodanud .... püksirihma järgi olen 3 auku väiksem 3cm auk ... seega kõhuümbermõõt -9 cm .... ise olen õnnelik ... sest mul see elu esimene dieet...

Mis sa arvad, milles võib kõige suurem roll sinu kaalukaotuses mängida? Kas väheses söömises või intensiivses treeningus? Või hoopiski väheses alkoholis?

Mis sa arvad, milles võib kõige suurem roll sinu kaalukaotuses mängida? Kas väheses söömises või intensiivses treeningus? Või hoopiski väheses alkoholis?

nooo alksõber pole ma nagunii väga ... aegajalt korra nädalas sai natuke õlut viina võetud .... aga mitte käpp maha... selline 4 õlut näiteks ,....

vähene söömine aitas kindlasti ja rohkem trenni ka ... seega laias laastus usun et söömise vähendamise ja trenni suurendamise koostööl sündisid tulemused ... sõin vähem ja keha sai vähem energiat trenn kasvas ju 2 korralt 5 peale ja muutus intensiivsemaks .... seega kui veel palju järele mõelda siis võibolla oli kõige kasulikum see trenn

Vapsjeee....mis süsteemi möödi ma räägin naq naine :ph34r: (plää on selles midagi halba kui inimene tahab hea välja näha?)krõpsu ja sellist pahna ei söö aga limonaadi joon vahel,kui janu on!

Naised räägivad alati tähtaegadest, kui alla võtta tahavad. Miks sa kuu ajaga tahad 10 kilo kaotada? Klassikokkutulek toimub ja kleit ei mahu selga?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.