Jump to content
Sign in to follow this  
carbo

taseme näitaja

Recommended Posts

tervist!

Hakkasin siin täna mõtlema, et see mis meie kasutajate nime all on kas siis värske olija ja tegija jt, ei näita tegelikult ju mitte midagi!

Endal on tegija, kuid see mind mõtelma panigi, et seda ma ei ole kohe mitte kuidagi tegija!!

Kas ei võiks olla Foorumis mingit sellist asja, et tehakse mingi test vm ja siis selle järgi saad endale taseme, see test võiks olla nagu üldiselt tervislikkudest eluviisidest jõusaali spordist ja muust, sest oleks ju hea kui vaatad nime alla kes on postitanud ja näed kas ikka jagab asja või ei :D

Tuli küllaltki segane jutt aa loodan, et ehk saite aru? :D:D:D

Mina sain aru, olen ise ka nii mõelnud, väga hea oleks siis tead kui palju näiteks vastaja juttu uskuda :D

Näiteks oldman-il on see tunnistus mis tõestab, et ta on teadja selles asjas mida ikka räägib. :D

Edited by inside14

just!! sellest oleks väga palju abi sest iga mingit postituse koguja juttu ei tasu juh uskuda :D

inimene õpib kogu elu ja sureb ikka lollina

olen lugenud läbi u. kümmekond temaatilist raamatut... aga väga targaks ennast ei pea... siiski üht-teist tean... kuid praktika on ikka see mis on kõige tähtsam.

ja vahel on mõni postitus nii rumal et kohe kiusatus on sellele rumalasti vastata...

Edited by TANK

Selle üle on siin foorumis ennegi arutletud, kuid mõtelge kui aeganõudev on kõikide foorumi kasutajate kaardistamine. Ma ei kujuta ette palju kasutajaid on ja kõikide kohta mingi info saamine on tohutult mahukas töö ja kogu seda infot tuleks kontrollida ja pidevalt hallata. Kuna interneti avarused on meile kõigile kättesaadavad ja mingitele kindlatele testi küsimustele vastuste otsimine ei näita paraku teadmisi.

Selle üle on siin foorumis ennegi arutletud, kuid mõtelge kui aeganõudev on kõikide foorumi kasutajate kaardistamine. Ma ei kujuta ette palju kasutajaid on ja kõikide kohta mingi info saamine on tohutult mahukas töö ja kogu seda infot tuleks kontrollida ja pidevalt hallata. Kuna interneti avarused on meile kõigile kättesaadavad ja mingitele kindlatele testi küsimustele vastuste otsimine ei näita paraku teadmisi.

Limiteeritud testi aeg. Ja selle testi võiks ette visata registreerimise aeg uutele, kuid kuidas vanemad liikmed seda teevad, vott ei tea. :D

Minu tase on signatuuris :D

I taseme algaja

II tasemele panen ennast u poole aasta pärast

peale seda 2-3 aasta pärast tuleb I taseme Edasijõudnu jne

Ma enamvähem teooriat tean, aga tasemed tulevad praktikaga

võiks olla näiteks nii, et iga küsimuse jaoks on ala 1 minut, et selle ajaga ei jõua mingit vastust otsida ikka oma teadmised noh... :D

Ja seda testi võiks näiteks saada teha korra aastas kasvõi..... :D

Ja testide kohapealt nii, et nendega võiksid hakata tegelema kasvõi moded kui neil selle vastu midagi ei oleks juh?

Muidugi on sellega palju tööd ja väljamõtlemist, kuid äkki viitsib Herr Rebane ja kogu Fitness.ee team selle asja ette võtta kuna minuarvates tasuks see kuhjaga ära :D

jah Mr.Y Sina oled aus ja paned seda enda pärast, kuid olen täiesti kindel, et ka siin foorumis on selliseid, kes panevad selle taseme endale kõrgeks ainult selle jaoks, et sellega teiste ees vehkida!!! :D

Edited by carbo

äkki mõni Mode võtab sõna selle kohapealt, kas selline asi on üldse võimalik?

Kunagi mõtlesin ise ka,et need tegija ja värgid postituste arvu kohalt ikka kuhugi ei kõlba.

Minu arust võiks juu nii ollla kasvõi,et keegi ise näärab selle nt mõni mode,kes sa oled kas algaja tegija või teadja või....

Kui inimene on jupp aega asjalikku vastuseid postitanud võib ju talle selle tegija alla panna ka :D

Kunagi mõtlesin ise ka,et need tegija ja värgid postituste arvu kohalt ikka kuhugi ei kõlba.

Minu arust võiks juu nii ollla kasvõi,et keegi ise näärab selle nt mõni mode,kes sa oled kas algaja tegija või teadja või....

Kui inimene on jupp aega asjalikku vastuseid postitanud võib ju talle selle tegija alla panna ka

arvan, et see oleks modede jaoks veel keerulisem, kui testi koostamine.......

:D

aaa no otseloomulikult võin ma ka eksida... :D

hinnavaatluse foorumites on iga inimese kohta võimalik üelda/komenteerida, kui asjalik ta on.. võib-olla on seda siin lihtsam ellu viia kui mingit testi..

See oleks küll tohutu ümberprogrammeerimine, ma ei usu et keegi viitsiks seda teha...

no selle jätame Herr Rebase ja Fitness.ee modede teami otsustada. Eks omme paistab, kuidas foorumi jumalale meeldis :D :D

Edited by carbo

aga selline võimalus, et kasutajad ise hindavad teisi kasutajaid ? Kuskil foorumis olen kohanud sellist võimalust. Oli see vist forum.planet.ee vms. Siis saab näha kohe kas teised inimesed hindavad sind kõrgelt või madalalt. Võibolla ka postituse juures on selline koht kus saab hinde panna... nii saaks lihtsalt märgistada ära kui leiad mõne hea või kehva postituse.

jah see ka tegelikult võimalus... :D

Kuid siiski arvan, et kõige usaldusväärsema saaks testiga :D

aaa no eks peab vaatama mida oleks üldse võimlik ellu viia.... :D

need foorumid ei ole ka nende endi tehtud.. foorumi põhi on ikkagi Invision Power Board ja sellele on tehtud mustmiljon add-on'e

eestikeeles üeldult: seda ei ole raske teha, kui vähekenegi mõistust ja pealehakkamist on..

minumeelest võiks ka nii olla, et iga postitust saad hinnata...

ja siis kuidagi keskmisest võiks tulla see staatus....vms :D

aga ma tahaks näha, kes iga postitust hindama viitsib hakata

no vat selles asi ongi, et iga postitust ei viitsi hindama hakata :D

kokkuvõttes tuleks ju lihtsam algul küll palju tööd selle testi tegemisega aa pärast ju lihtsam, hiljem võivad moded teha mingeid raskemaid teste, et foorumlased saaksid oma taset tõsta ja värki!!!

Loodan et fitness.ee jaosk on asjas jumet... :D

Kas ei võiks olla Foorumis mingit sellist asja, et tehakse mingi test vm ja siis selle järgi saad endale taseme

...teste saab ju sooritada Eesti Olümpiakomitees, seal kontrollitakse ilusti teadmisi ja sealt saab ka vastava taseme.. (muide vat need tasemed võiks siin kasutaja all küll ära tuua, mitmetel ju need juba tehtud)

Teine idee oleks lisada kasutaja poolt läbitud tähtsamad koolitused kasutajanime alla (või no äärmisel juhul profiili siis)-sellest loeb juba ka üht koma teist välja;)

...teste saab ju sooritada Eesti Olümpiakomitees, seal kontrollitakse ilusti teadmisi ja sealt saab ka vastava taseme.. (muide vat need tasemed võiks siin kasutaja all küll ära tuua, mitmetel ju need juba tehtud)

Teine idee oleks lisada kasutaja poolt läbitud tähtsamad koolitused kasutajanime alla (või no äärmisel juhul profiili siis)-sellest loeb juba ka üht koma teist välja;)

minuarvates ei ole sellel asjal eriti jumet kuna arvan ,et siiski üsna paljud on tava harjutajad ja mingitel sellealastel koolitustel pole küll käinud :D

või ma eksin?? :D

No arvestagem ikkagi lõuna-eesti inimestega ka.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.