Jump to content
Sign in to follow this  
matu3

hüppekava võrkpallurile

Recommended Posts

Tere

Olen olnud juba ksuagil 5 aastat võrkpalliga aktiivselt tegev(2-4 korda nädalas) ja olen 183cm pikk. Hüpe on endal 3.15, mis pole just halb, aga kas targemad osakvad öelda, milliseid harjutusi valida või mis kava järgi teha, et suurendada hüppevõimet veelgi?

tundub päris hea olevat, aga kas sellist programmi tohib teha ka samas mahus, kui pidev treeningperiood ikkagi käsil, kuid kui jõusaalid jätan ära?

Kui jõuad võid proovida, kuigi isiklikult arvan, et aktiivse treeningu kõrvalt muutub see programmi lõppus päris raskeks. Algus on väga lihtne

kuskil 2 korda nädalas tavalise võrgu trenni kõrvalt hüpet teha on norm. :rolleyes: Muidugi oleneb kui tihe su graafik on, sest tavaliselt tehakse ka trenni hüppele mõeldud harjutusi!

Teen ka Air Alert 3, esimene nädal on möödas. AA3 selle pärast parem, et seda peab 5 korra asemel nädalas tegem 3 korda ja see peaks ka efektiivsem. A on seda keegi veel teinud ja palju hüpet juurde tuli?

Teen ka Air Alert 3, esimene nädal on möödas. AA3 selle pärast parem, et seda peab 5 korra asemel nädalas tegem 3 korda ja see peaks ka efektiivsem. A on seda keegi veel teinud ja palju hüpet juurde tuli?

tegin poole peale AA2'e, hüppevõimet tuli juurde ligi 6 cm

Ise ka tegelen võrkpalliga.Tegin ka poole peale AA2'te ja sain ligi 6-7cm juurde.Soovitan programmmi teha suvel,siis kui trenne pole.Hooaja ajal oleks selle tegemine ületreening.Olen ka kuulnud,et see programm lõhub põlvi.Olid endalgi vahepeal põlved läbi.Aga muidu arvan,et on hea programm ja suvel lõpetan selle ära.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.