Jump to content
Sign in to follow this  
wicked

randmetoed

Recommended Posts

its not how much you can lift, its how much you look like you can lift :D

Kellele kuidas :D Mina ütleks, et selline suhtumine on total bullshit :D

Mõned väidavad, et palja käega raskuste liigutamisel aktiveeruvad paremini närviteed ning otsene surve peopessa valmistab keha paremini ette raskuse tõstmiseks. Väidetavalt parem "tunnetus" ka. Mingeid vettpidavaid uuringuid ilmselt pole tehtud.

Enda pealt võin öelda, et kui kinnastest loobusin max jõu päeval rinnaltsurumises, siis sain samal päeval tööseeriatele 2,5 kg juurde panna.

Aga kõige juures, kus on tõmbav liigutus, seal ma küll ilma kinnasteta hakkama ei saa.

ma ei tea kas sa oled randmesidemeid näinud aga need ei kata peopesa nii et kang on peopesaga otseses kokkupuutes

ma ei tea kas sa oled randmesidemeid näinud aga need ei kata peopesa nii et kang on peopesaga otseses kokkupuutes

Olen näinud pildi pealt ja videotes ja tean, et ei kata peopesa... aga siin jutt läks üldisemalt kinda peale ka ja mõned kindad on ka randmetugevdusega.

mingil hetkel läheb kindlasti neid vaja, kui raskused suureks lähevad ja selleks et siis vigastusi vältida, ilma nendeta kindlasti ei saa, selles suhtes tasub ikka osta :D

ma ei tea mis värk on aga kinnastega surun rohkem :blink:, ju sellepärast on keelatud korralikel võistlustel kinnaste kasutamine :unsure:

Edited by Savage

Jah eks see koik ole nii kuis kellegile parem on . Ise kindaid absoluutselt ei kasuta ,isegi talvel mitte.Kuna füüsise tööga on nahk küllalt paks , käed rauda ei karda:) .Kuid ilma sidemeteta ja veorihmateta küll hakkama ei saa .Randmesidemed on mul korraluikud õmblejalt tellitud, sobivad väga hästi on kullalt jäigad, mitte nagu osad saadavad sidemed , nagu kantossid rohkem häirid kui kasu tast on. Ps! Kinnaste asemel kasutan talki kui külm on :blink:

Jah eks see koik ole nii kuis kellegile parem on . Ise kindaid absoluutselt ei kasuta ,isegi talvel mitte.Kuna füüsise tööga on nahk küllalt paks , käed rauda ei karda:) .Kuid ilma sidemeteta ja veorihmateta küll hakkama ei saa .Randmesidemed on mul korraluikud õmblejalt tellitud, sobivad väga hästi on kullalt jäigad, mitte nagu osad saadavad sidemed , nagu kantossid rohkem häirid kui kasu tast on. Ps! Kinnaste asemel kasutan talki kui külm on :unsure:

ise olen tähendanud asjaolu et selleks et sidemeteta kasutada suuremaid raskusi peab end lissalt ette valmistama - kontrollima kuidas ja kuhu raskus langeb!

peaks endalegi muretsema sellised asjandused!

Ma ise kasutan randesidemet surumisel ja kindaid pole juba aasta kandnud ja pole tarviski,käed harjuvad ära ja nahk läheb paksuks ning kõik ok.Tulevadki suured mehe käed kui kindaid ei kasuta:D

Ei hakka uut teemat tegema, kellegil on selliseid randetugesi http://shop.fitness.ee/popup_image.php?pID=421 ja kuidas rahul olete? plaan oleks soetada üks paarike...:D Tänud vastajatele ;)

Ei soovita neid osta, mõttetult kallid ja minu omad on väga ebakvaliteetsed. Pmts on 4 kuuga nad mul täiesti räbalateks läinud, tellisin titani omad uued, viskan need vanad minema ma arvan.

Ei soovita neid osta, mõttetult kallid ja minu omad on väga ebakvaliteetsed. Pmts on 4 kuuga nad mul täiesti räbalateks läinud, tellisin titani omad uued, viskan need vanad minema ma arvan.

Need Titani omad siis kohe nii kindlalt paremad?

Need Titani omad siis kohe nii kindlalt paremad?

Tzaby on rammumees (või jõutõstja), sry, kui eksin. Mul on needsamad sidemed vastu pidanud ca 3 aastat, kasutan neid tõmmetel. Surumispäevadel on randmetoega kindad ning ei saa kurta - mõlemast on abi. Titan on proffidele, sinu puhul on neist Fasti sidemetest küll.

Tzaby on rammumees (või jõutõstja), sry, kui eksin. Mul on needsamad sidemed vastu pidanud ca 3 aastat, kasutan neid tõmmetel. Surumispäevadel on randmetoega kindad ning ei saa kurta - mõlemast on abi. Titan on proffidele, sinu puhul on neist Fasti sidemetest küll.

endal oleks just surumiseks vaja...aga kuidas selle postikuluga lood on ? :D Palju see on ;)

Endal samasugused fasti omad mõne kuuga räbalaks läinud. Takjas kulus läbi lihtsalt ja tulevad lahti. Titani omad on palju vastupidavamad. Neil ka takja osa laiem.

Maru jama, hakkan siis tellime asja, tahab, et ma registreeruks? ;) kasutaja ju täiesti olemas? mis ma hakkan siis uut kasutajat tegema? tahaks nagu sellega, fitid siin :D

Eks ise pead tundma. Kui sul suuremad raskused sinna 100 kg juurde jäävadki, siis ei saa seda 100 võtta piirina. Võta näiteks tööseeriateks appi. Soojendusel ära kasuta.

Alla 100kg pole siis väga mõtet neid kasutada jah?

Logi seal sisse oma samade kasutajaandmetega, millega siingi.

Maru jama, hakkan siis tellime asja, tahab, et ma registreeruks? ;) kasutaja ju täiesti olemas? mis ma hakkan siis uut kasutajat tegema? tahaks nagu sellega, fitid siin :D

Kas jõusaalis kasutatavad randmesidemed on samad mida kasutatakse poksimisel? Mul endal need poksimise randmesidemed olemas, võibolla saaks ka neid kasutada.

Ei ole samad, aga sa võid ju proovida.

Kas jõusaalis kasutatavad randmesidemed on samad mida kasutatakse poksimisel? Mul endal need poksimise randmesidemed olemas, võibolla saaks ka neid kasutada.

olen kuskilt kuulnud et võistlustel ei tohi kasutada kindaid ..aga pole 100 % kindel et see õige väide on.. sellest lähtudes siis kui on plaan võistelda et käsi kindaga ära ei harjuks ja kui vaja ilma siis kokku vajuks ei ole vist siis soovitatav kasutada kindaid. aga ei tea miks ei tohiks kui see õige on mudugi et ei tohi. ja kui ei kas siis sidemeid võib võistlustel kasutada? :D

Võistlustel on lubatud kasutada randmesidemeid ja enamus neid ka kasutab- tipud kindlasti kõik.

Suurte raskuste puhul ei ole tugevdusega kinnastest abi- need on siiski liiga nõrgad ja igati on abiks kasutada tugevaid randmesidemeid. Ei ole ennast mõtet lõhkuda surudes suurte raskustega ilma randmesidemeteta- lihtne saada vigastus ja siis on surumise treenimine mingiks ajaks täiesti välistatud. Randmevigastusega kaasneb ka see, et ei saa teha korralikult teisi surumisliigutusi ja ka kükki- küki puhul kasutan ise samuti alati randmesidemeid, muidu ei ole randmed korralikult pagas.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.