Jump to content
fk

pepu ja reied

Recommended Posts

Selline küsimus, et kui soovin oma pepu ja reied ilusti vormi saada (muu on nagu korras, tagumik on lihtsalt väga suur :( ...mõõdud on vöö;62 puusad:93), siis mida peaksin tegema?? Praegu olen 2-3 korda nädalas käinud trennis ja näiteks kõndinud tempol 6-6,5 kuskil 60 min ja siis stepperil teinud 20 min. Kas sellest üldse on abi? Kas kasulikum oleks rattal sõita hoopis??

Sellele trennile teen lisaks veel ülakehale erinevaid kõhulihase harjutusi ja jalgadele taha tõsteid. Kokku läheb alati u 2,5-3 tundi. Ma ei kiirusta, teen rahulikult ja puhkan vahepeal, lõpus alati venitan 15min. Trenni kõrvale joon alati ära ühe FatBurneri. Kas tõesti peaksin minema aeroobsesse trenni? (mulle üldse ei istu need, meeldib pigem omaette nokitseda ;)

Toitumise koha pealt võiks norida, sest et söön suhteliselt vähe ja ebaregulaarselt, ärkan erinevatel aegadel niiet mõnikord on hommikusöök alles 13. Tavaliselt söön päeva jooksul nii: Jogurt müsliga või fitness flakesidega(?) ja kohvi,mõnikord ka võileib, päeval 4sushiviilu (mul saab kõht sellest kiirelt täis) või näiteks pasta ja õhtul soe toit kartul,riis vms kanaliha või muu lihaga. Joon päevas ka suhteliselt palju vett. Toitumise osa on mul jah nats vale aga tihti ei jõua lihtsalt jälgida kuna söön ja kas üldse söön. Saiakeste sõber pole, mõnikord luban endale shokolaadi ja juustukooki.

Tarku vastuseid ootama jäädes!

Muudetud kasutaja fk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm ekapert pole aga tõstaks õhtuse söömingu hommikue peale ja õhtul võtaks midagi kergemat ( süsivesikute vaesemat) ja kerge raskusega kangil kükke teha kah paha ei teeks ma usun ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan teha etteasteid kangiga. See tähendab et võtad kergema kangi õlgadeke, astud ühe jala parajalt palju ette ja laskud siis kükk asendisse ühe jalaga , teine jalg jääb siis peaaegu sirgelt taha ,ja tõused siis üles ja astud teise jalaga ette jne... kordad tegevust. Seda on parem teha kuskil väljas või koridori peal, kus on ca. 30 meetrit maad. Saab ka kohapeal teha muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõõtude vähendamine tuleb üldiselt ikka toitumise arvelt, aga väljaasted [walking lunges] aitab kindlasti ka . Samas 62 93 on lausa ideaalmõõdud. Võib ka proovida stepperit natuke suurema intensiivsusega teha ,st kiires tempos või siis 5min kiiresti 5min aeglaselt jne.Kui on võimalik , siis teha aeroobset hommikul tühja kõhuga , kunagi proovisin ise hommikuti ratast sõita , kuu ajaga kadus pea 10% kehakaalust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhiline on ikkagi toitumine korda saada, foormuites on sellest ka palju juttu olnud, aga võib ka selle veelkord üle käia, nimelt tuleks süüa ikkagi kuskil 4-5 korda päevas ja väiksemate söökikordadena. Mida toit õhtupoole, seda rohkem peaksid vähendama tärklist sisaldavaid toiduained nagu nt. riis, kartul, pastad, sai jne. Samuti ära söö vähemalt 3 tundi enne magamaminekut, kui sööd õhtul kõvasti siis kannatab selle all hommikune söögikord-sul pole isu, hommikusöök on aga päevas väga oluline. Seega vaata järgi oma toitumisharjumused.

Harjutuste kohapealt niipalju, et ainult jõusaaliga oma tuharaid vormi ei saa, seega peaksid jõusaalist puhkavatel päevadel tegema aeroobset, jooksmine, suusatamine, jalgrattasõit jne.

Jõusaalis peaksid suurema rõhu panema jalgadele ja probleemsele piirkonnale: etteasted kangiga, hantlitega, etteastes kükid jms. samuit plokil jala viimised, küljele, ette, taha jne. harjutis on palju ja head harjutused leiad raamatust" Jõu, Ilu ja tervise anatoomia" võenitused jms. on ka väga olulised. Samuti oleneb palju puhkepausidest harjutuste vahel, mida intensiivsem on trenn, seda rohkem pletad ka rasva. korduste arv võiks jääda sul vähemalt alguses 15 ja 20 vahele ja seeriate vahel ürita puhata kuskil 30 sek. kuni minut. harjutuste vahel natuke rohkem 1-2 minutit.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natuke kaua kestb su trenn 2,5-3H'd?

püüa teha intensiivsemalt, nii naguu eelmine vastaja kirjutas.

ja jöu,ilu ja tervise antoomia raamatutest on ka spetsiaalselt naistele möeldud varaint olemas.

jöudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua kirjeldatud plaani järgi treenid?

Ehk kasuks väiksed muutused...Õhtused kartulid ja makaronid tooks ettepoole.

Vaata treeningu eelne ja - järgne toitumine üle...

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsta õhtune toit lõunaks!!!

Kartul, makaronid, riis- liiga palju süsivesikuid õhtul!!! ;)

Õhtul söö lahjat kohupiima, kanafileed või rasvata kodujuustu, kuhu võid sisse tükeldada puu- ja juurvilju, et oleks söödav toit!!!

Kui võimalik lase mõnel teadjamal omale toitumist seletada. See on kõige alus!!! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×