Jump to content
Guest stiivo

Miks käite jõusaalis?

Recommended Posts

Et enesetunnet parandada, füüsilist vormi hoida ja parandada ning lihtsalt kuidagi hea on, kui teed midagi sellist, mille tulemused ka näha ja käega katsutavad on.

noo ma olen käind poolteist aastat tagasi ja 1sõber, kes tegeleb vääääga aktiivselt jõusaaliga, vedas mind ka kaasa, kuna kaalusin siis mingi 76 kg ja olin 17 ja 191 cm pikk :rolleyes::P:D ja siis ta ütles et kaua sa siuke supinoku olid ja mulle hakkas jõusaal väga meeldima, nüüd olen käinud 15 kuud ja kaalun 89 kg ja olen 192 pikk:) olen arenguga väga rahul ja algsest plaanist et käia saalis 3 korda nädalas ja kasvatada nats lihast on kujunenud tõsine harrastus, millega teglen 5 korda nädalas ja loodan võistlustelegi jõuda, kuid selleks peab veel kõvastui vaeva nägema:)ja olen nõus seda nägema:)

NO PAIN NO GAME:)

MUIDUGI ON NENDEST KES JÕUSAALIS KÄIVAD VÄGA PALJUD SIUKSED KES KÄIVAD SP ET RÄÄKIDA Palju nad rinnalt suruvad

ja olen palju kohanunud inimesi, kes on kondid ja käinud 2 nädalat saalis ja rääkind et nad suruvad 100 või ma ei tea kui palju rinnalt aga nähes neid saalis vaatad kuidas 50 kg rinnalt kuidagi ära upitatakse :P ja vaatan kuidas tehakse 1seeria ära ja räägitakse pool h juttu ja siis mõeldakse et ostame pulbrit ja homme kaalun 14 kg rohkem :lol:

*Vormis keha

*Et jõudu oleks

*See on tekitanud minus sõltuvuse :rolleyes:

*Tänu sellel olen saanud suitsetamisest lahti ja alkoholist kah enamvähem:D

*Ja hea tervise nimel

*Vormis keha

*Et jõudu oleks

*See on tekitanud minus sõltuvuse :D

*Tänu sellel olen saanud suitsetamisest lahti ja alkoholist kah enamvähem:D

*Ja hea tervise nimel

ma sain tnu jõusaalile suitsetamissest lahti ja alkoholist peaagu täielikult

ütleme nii et võibolla kuus 2 õlut maks ära :rolleyes:

ennem kui ma 17 ja 16 olin jõin ikka meeletult aga saal tegi must eise inimese

1sõnaga jõusaal rokib saja ja kümnega: :P

Suht suitsetamisest sain lahti jh enam ei mõtlegi sellele aga jh alkohooliga on teineasi kui ikka nädalavahetus tuleb siis võiks mõned joogid teha aga selle piiramine on kh käsile võetud :rolleyes:

Tahan lihaseid suuremaks treenida. Suur jõud pole konkreetselt eesmärgiks, kuid kahtlemata tuleb ka seda juurde.

Üks märkimisväärne positiivne külg seoses jõusaalis käimisega on see, et õlu on asendunud proteiini/süsivesikute/glutamiiniga. :rolleyes: Samuti on üldine enesetunne paranenud ja tundub et ka vastupanuvõime haigustele on parem.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.