Jump to content
Guest stiivo

Miks käite jõusaalis?

Recommended Posts

jõu ja lihaste ja keha väljanägemise pärast ikka,rohkem sellepärast ka,et kunagi tahaks ka võistlustele jõuda.

Väljanägemise pärast. Treenitud lihastega sale naine on alati ilusam kui sale supinahk

Ja kas sa tead kui hea tunne on peale korralikku trenni, sellest on positiivne sõltuvus tekkinud.

Jõusaalis käin sellepärast, et saaks seal sõpradega juttu ajada pool tundi peale igat seeriat; ja et saaks segada tõsisemaid tegijaid nt kes valmistuvad võistlusteks; lihtsalt hea igal pool eputada "yo yo ma käin jõusaalis" kuigi trenni seal ei tee.

Jõusaalis otseselt ei käigi, sain nüüd koju kangi ja pingi ning kuigi treening nüüd ühekülgsem, siis saab ära tehtud asjad ikka.

Ja miks? Aga lihtsalte hea ajaviide ja eks otseloomulikult tahaks hea välja näha ka.

Edited by Fenomen

miks ma käin jõusaalis? no konkreetselt pole mõelnud aga tänu jõusaalile olen loobunud suitsetamisest joomisest. Ilus tugev keha, natukene võistelda ka ehk:D ja eelnevalt räägitud mõnus tunne peale trenni see on tõesti midagi joovastavat :(

Edited by mandariin

Kuidagi elustiiliks kujunenud. Ja sellised väiksed eesmärgid annavad lisastiimulit.

peale jõusaali on siuke mõnus rahulolu tunne. kui jõusaalis ei käi siis on siuke mõttetu ja tühi tunne, et nagu midagi oleks puudu või mingi tükk oleks ära võetud. jõusaalis käies tunned, et mingi protsess käib ja sa oled kuhugi teel...areng toimub. tunned ennast võimsa, rahuloleva ja jumalana.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.