Jump to content
Sign in to follow this  
klemm

trenni kord

Recommended Posts

kas teil ka tekib vahel tahtmine kord kuus üks trenn vahele jätta, ma isiklikult jätan kuus korra v kahes kuus korra trenni vahele, kuid siis tekib süümeklas et trennis ei käinud! aga kas on see rohkem kasuks või kahjuks, endale tundub et korra kuus trennis puudumine tuleb rohkem kasuks kui kahjuks!?! mida arvate teie?

kui sa tunned, et see tuleb sulle kasuks siis ta ju tuleb sulle kasuks :angry: ..kui mitte füüsiliselt siis psühholoogiliselt ikka.

Mul on mingi seletamatu hirm, et kui ühe trenni vahele jätan on "kellad".

Sai siin just 5 päeva kodus haige oldud ja noo elu pannika oli aga täna trennis (rind ja biitseps) ei olnud üldse nõrgemad kui tavaliselt, ainult kõht oli vedi all läinud. Niiet tõesti 1x ei loe midagi, võibolla ainult siis, kui vorm on parajasti kiirelt kasvav, nt mingi kuuri ajal.

Edited by Clarkie

Jääb ka mõnikord millegi tõttu trenn vahele, aga mitte kunagi viitsimise pärast. Kui vahele jääb, teen tagantjärge. Aga tegelikult see vist õige ei ole, kuna tagantjärele trenn toimub puhkeaja arvelt, mistõttu see takistab plaanipärastest treeningutest taastumist.

Mina olen kõigile öelnud nii:"Õppige kuulama oma organismi sisemist häält!" Kui te töötate vastu oma sisetundele,siis sellest ei tule midagi head .Organism on targem kui me arvata oskaksime.

kas teil ka tekib vahel tahtmine kord kuus üks trenn vahele jätta, ma isiklikult jätan kuus korra v kahes kuus korra trenni vahele, kuid siis tekib süümeklas et trennis ei käinud! aga kas on see rohkem kasuks või kahjuks, endale tundub et korra kuus trennis puudumine tuleb rohkem kasuks kui kahjuks!?! mida arvate teie?

Ma arvan, et sulle on trenn kinnisideeks saanud ja see pole hea. Pikapeale võib ajudele hakata.

Tunnen mõningaid, kes selliseid asju põevad ja ei suuda muust mõeldagi.

Trenni teha mõõdukalt ja arvestada, et see ei ole veel kogu elu.

Edu!

mul on koormus nii suur eta magan 6 tundi päevas kui veab. trennist ja pidudest loobuda ka ei taha ei suuda, olen kokku kukkunud nõrkusest ja tundub et ma olen suht loll ma ei tee aeroobset ajapuuduse tõttu aga jah tundub kui tegema ei hakka siis süda hakkab lööke vahele jätma :)

See annab märku närvisüsteemi väsimisest.Kui sa tunned,et on vaja puhata,siis puhka,muidu jätkamisel ähvardab ületreenungu oht ja siis on pikem puhkus juba garanteeritud.

See annab märku närvisüsteemi väsimisest.Kui sa tunned,et on vaja puhata,siis puhka,muidu jätkamisel ähvardab ületreenungu oht ja siis on pikem puhkus juba garanteeritud.

vaatan, et tead selle närvisüsteemi kohta palju. ehk oskaksid anda mingeid aadresse või värke, et ise rohkem lugeda seda materjali. hakkas huvitama.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.