Jump to content
Sign in to follow this  
prikull

Küsimus.

Recommended Posts

Küsimus selles et äkki ütlete mulle kuidas te seda sööte sest mul ei taha see kohe üldse alla minna.Aga tahaks seda süüa.Kes seda söövad võiksid öelda et millega nad seda segavad jne.

Ette tänades.

kui sa ostad seda tavalist priketikohupiima või noh seda nagu võipakk siis sega seda näiteks hapukoorega........:) maitse siis vääga hea.... ;)

irwwwwwwwwww @ koorega...... naljamehed.... koores nagu 20g rasva/100-le

Kui tahad kohupiima süüa siis sega seda nagu kokteili... õunamahlaga näiteks. Ise joon 3-4 pakki päevas nii ja läheb alla nagu morss plus valgu sisaldus on super.

Ei mingit suhkurt, ei mingit koort!

Enne naistesse minekut on "kohustuslik" hapukoort süüa/juua.

Ja pole see rasva % kah nii tappev.... aitabki valgul kauem imenduda. Õhtul võiks täitsa menüüsse võtta.

Enne naistesse minekut on "kohustuslik" hapukoort süüa/juua.

? :)

Täpselt sama imestunud , et mida sa sellega öelda tahtsid ;):P

Eks see tegelikult ole maitse asi. Aga kõige lihtsama on hapukoor ja suhkur. Aga kui fantaasia käiku lasta siis.... azza mida kõike juurde ei mõtle!

Aga mida sa Tervise kohupiima all silmas pead? Kui seda mingi talu toodangut (mis pidi naturaalne olema) mitmesajagrammistes pakendites, siis seda ei tasu tema suure rasvasisalduse pärast süüa. Aga sellist "brikettkohupiima" söön mina näiteks piimaga. Lihtsalt söön lusikaga kohupiima ja joon piima peale. See on nagu väike vaimu treenimine ka, et võiks kunagi süüa ükskõik mida.

Üks meelevaldne võrdlus tuleb meelde: Arnold Schwarzenegger ütles, et ta võiks süüa lehmasitta ka, kui see ta ainult kasvama paneks.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.